ВЧЕННЯ ПРО СІМ ПРОМЕНІВ

Типи і функції домів в натальній карті людини

Рінодомна система домів. Розташування першого дому в натальній карті збігається із знаком Зодіаку, в якому перебуває Сонце (незалежно від того, в якому конкретно градусі знаку перебуває Сонце). Наприклад, навіть якщо Сонце в  момент народження розташоване навіть в 25  градусі Тільця, то перший дім почнеться все-одно з першого градусу Тільця. В рівнодомній системі кожен астрологічний дім займає сектор 30º, тобто дім за своїм розміром рівний знаку.

 

Нерівнодомна система. Відлік домів починається від асценденту (висхідного знаку). Якщо в рівнодомній системі кожен дім рівний 30 градусам, то в нерівнодомній системі, розмір домів різний.

Як було вказано вище, кожен з домів відповідає за певну сферу людського життя, тим самим дванадцять домів натальної карти відображають все життя людини з різних сторін. Для цього доми, крім своєї якісної характеристики (яка викладена вище), класифікуються на типи і функції.

Типи домів.

Кутові доми: перший, четвертий, сьомий і десятий. Сама якість цих домів, а також планети, які в них перебувають, забезпечують сильніший рівень активності людини, ніж інші доми. Якщо більшість планет в карті людини розташована саме в цих домах, то це може вказувати на високий потенціал людини в її особистій і суспільній реалізації. Перший дім – характер людини; четвертий – остання частина життя; сьомий – партнерство; десятий – суспільне визнання.

Серединні доми: другий, п’ятий, восьмий і одинадцятий. Якість цих домів, а також планети, які в них перебувають, придають відповідним сферам життя стабільність, постійність цілей, але не високу активність. Якщо більшість планет натальної карти розташовані саме в цих домах, то це може вказувати на схильність до досить сильної впертості та безкомпромісності.

Падаючі доми: третій, шостий, дев’ятий, дванадцятий. Якщо більшість планет в карті людини розташована саме в цих домах, то це може вказувати на схильність до роздумів, обміну ідеями, але низьку соціальну активність людини.

Функції домів

Доми життя: перший, п’ятий, дев’ятий. Це доми мотиваційної сили. Перший дім – сама людина; п’ятий – діти і творчість; дев’ятий – життєва філософія.

Доми завершення: четвертий, восьмий і дванадцятий. Четвертий дім – завершення життя або якоїсь справи; восьмий – смерть і відродження; дванадцятий – карму і все, що привнесено в життя.

Доми субстанцій: другий, шостий і десятий. Другий – накопичення різноманітних ресурсів; шостий – схильності до роботи; десятий – службу, репутацію і заслуги.

Доми відносин: третій, сьомий і одинадцятий. Відображають відносини людини з суспільством в наступний спосіб: третій – відносини з родичами і сусідами; сьомий – відносини з партнерами і одинадцятий – відносини з друзями-однодумцями і організаціями.

 

•   Психологічні заняття 

Психологічний клуб

"Сім Променів"

запрошує на свої зустрічі:

 Це зустрічі для тих, кого

цікавить ... читати далі >>>