Статті про психологію

Емоційні тони – міра твоєї життєдайності!

 Шкала емоційних тонів – наочний і зрозумілий інструмент для оцінки і порівняння ступеня душевної благополучності, успішності людини.

Вся шкала розділена на п’ять розділів, п’ять світів:
«Світ прекрасний», «Світ хороший», «Світ звичайний», «Світ ворожий», «Світ страшний».

Наприклад, якщо перед вами постав розлючений чоловік, то, знаючи про цю шкалу тонів, ви будете усвідомлювати, що цей індивідуум не може керувати собою і що все, що він говорить, – таким не є насправді. І тоді ви можете залагодити його антагонізм, зображуючи стан сильної нудьги. Тобто ви входите в тон, розташований якраз над тоном людини, стан якої ви хочете нормалізувати.

ЕФЕКТ ЦІЛИТЕЛЬСТВА 

Доктор Пухарич (Puharich) виміряв частоту магнітних хвиль, яку випромінювали руки цілителів, вона була рівна 8 Гц (8 циклів на секунду). Він також з'ясував, що чим інтенсивніший цей сигнал в цілителя, тим сильнішим ефектом зцілення володіє цілитель. Роберт Бек (Beck), фізик-ядерщик, об'їздив увесь світ, вимірюючи параметри хвиль, випромінюваних головним мозком цілителів. Він виявив, що частота електромагнітного випромінювання у всіх випадках коливається у досить вузькому діапазоні від 7,8 до 8,0 Гц в ті моменти, коли цілитель проводить сеанс. При чому результат не залежав від методики лікування і світогляду цілителя — Бек досліджував цілителів християнської церкви харизматиків, послідовників методик вікка, гавайських кахунів, сантериків, фахівців з радестезіі, радіоніки, ясновидців, екстрасенсів та медіумів — результати виявилися абсолютно ідентичними.

Тоді Бек задався питанням, чому підпорядковуються цілителі настільки різноманітних шкіл та напрямків. Відповідь він знайшов у характеристиках магнітного поля Землі. Виявилося, що воно коливається із частотою від 7,8 до 8,0 Гц, це так звані хвилі Шумана (Schumann). У ході подальших досліджень Бек з'ясував, що під час сеансів лікування електромагнітне поле головного мозку цілителя за частотою та фазовими характеристиками синхронізується із хвилями Шумана. Це означає, що поле цілителя коливається не тільки з тією ж частотою, що і поле Землі, але й одночасно з ним! Звідси можна припустити, що цілитель «підживлюється» енергетикою електромагнітного поля Землі під час проведення сеансів лікування. Таке явище називається спряженням або сполученням полів.

Доктор Джон Зімерман (Zimmerman), засновник і президент Біоелектромагнітного інституту в Рено, штат Невада, вивчивши великий обсяг літератури зі сполучення магнітних полів, виявив явну залежність між цим явищем та впливом цілителів на організм пацієнтів. Стало зрозуміло, що феномен, який самі цілителі називають зв'язком із Землею, обумовлений злиттям магнітного поля цілителя з магнітним полем Землі, причому не тільки за частотою, але і за фазою. Доктор Зімерман показав також, що як тільки головний мозок цілителя починає сприймати хвилі Шумана, альфа-ритм його лівої півкулі синхронізується із альфа-ритмом правої півкулі на частоті 7,8 - 8,0 Гц. Після того як цілитель накладає руки на пацієнта, альфа-ритм головного мозку останнього збігається за частотою і фазою з коливаннями поля цілителя, при цьому у пацієнта відбувається також синхронізація діяльності правої та лівої півкуль. Таким чином, виходить, що цілитель за допомогою свого лікування як би приєднує хворого до коливань електромагнітного поля Землі, а це найбільше, практично невичерпне джерело цілющої енергії.

З книги Барбари Бреннан "Світло, що зцілює"

 

Еннеаграма – типологія, яка допомагає розвиватися

Еннеаграма описує дев’ять глибинних спонук, які керують поведінкою людини. Вона передбачає поведінку людини в різних ситуаціях: в безпеці, в стресі, в конфлікті, в сім’ї, в робочому колективі, при керівництві людьми тощо. Еннеаграма показує маршрут для зростання людини у всіх сферах життя: сімейній, соціальній, професійній.

Дев’ять типів особистості в Еннеаграмі мають такі псевдоніми: Одиниця – Перфекціоніст, Двійка – Помічник, Трійка – Мотиватор, Четвірка – Індивідуаліст, П’ятірка – Спостерігач, Шістка – Скептик, Сімка – Ентузіаст, Вісімка – Бос, Дев’ятка – Миротворець.

Представники різних еннеа-типів по-різному поводяться у конфліктних ситуаціях. А також вони мають різні мотивації та страхи.