ВЧЕННЯ ПРО СІМ ПРОМЕНІВ

Інтерпретація натальної карти (космосхеми)

Для ефективного трактування натальної карти астрологу слід розвивати:

1) певну мислеформу, пов’язану з якостями дванадцяти знаків Зодіаку і планетами.

2) інтуїцію, яка при роботі з натальною картою є зв’язковою ланкою між астрологом і людиною, карта якої інтерпретується;

3) вміння визначати рівень індивідуального розвитку людини, адже в залежності від точки еволюції людини, інтерпретація тієї ж самої натальної карти може бути зовсім інакшою.

 Розглянемо функції, які виконують знаки Зодіаку, планети, доми та їх комбінований прояв через натальну карту. Знак – передає енергію певної якості. Дім – показує сферу життя, де ця енергія проявляється. Планета – передавач власної динамічної енергії певної якості, а також  фокусна станція-передавач енергії від відповідного Знаку Зодіаку на Землю.

Розташування планети в Знаку Зодіаку вказує на сукупну якість планетної і зодіакальної енергій. Представимо це в таблиці:

 

Універсально

Натальна карта

Планети

Сфокусована динамічна енергія певної якості.

Сфокусована динамічна енергія певної якості.

Знаки

Широка енергетична основа (потенційна енергія)

Як відбувається?

Якісна характеристика.

Забарвлює ті сфери життя людини, в яких проявляється.

Доми

12 фундаментальних сфер прояву будь-якої Системи Життя Що і де відбувається?

12 сфер життя людини.

Планета в знаку

Сукупна (інтегральна) якість енергії планети і знаку.

Якість динамічної планетної енергії, забарвлена зодіакальною енергією.

Дім в знаку

Кожен дім (сфера життя) реалізовується через якості того Знаку Зодіаку, в якому розташований дім. Тобто, дім забарвлений якостями того знаку Зодіаку, в якому він розміщений.

Планета в домі

Проявлення якості динамічної енергії в певній сфері активності системи.

Проявлення якості динамічної енергії в певній сфері життя людини.

Планета в знаку і домі

Сукупна якість енергії в певній сфері Буття.

Сукупна (інтегральна) якість енергії планети і знаку в певній сфері.

Аспект між планетами

Взаємодія енергій двох планет гармонія або дисгармонія їх хвиль).

Взаємодія енергій двох планет (взаємне підсилення або ослаблення їх впливу на людину).

Стихії, переважаючі стихії

Енергія одного з елементів, на яких побудований світ, яка виражається через відповідні знаки Зодіаку.

Наявність концентрації в людини енергії одного з елементів, на яких побудований світ.

Переважаючі Хрести

Сумарна енергія чотирьох сузір’їв (по одному з кожної стихії), яка має одну об’єднану характеристику.

Ця сумарна енергія дає підказку людині відносно її якісного розвитку.

 

Ми розглянули базові астрологічні поняття. Тепер наведемо послідовність (одну з багатьох можливих) трактування натальної карти на прикладі, наведеному нижче, застосовуючи знання про зодіакальні знаки, доми, планети, аспекти. Кожен астролог формує свій алгоритм в трактуванні космосхеми.

 1) Сонячний знак, місячний знак і асцентдент.

В нашому прикладі Сонячний знак народження – Скорпіон. Це означає, що природа особистості і особистісна воля спрямовані на трансформацію як свою, так і інших. Ця трансформація, в залежності від точки еволюції людини, може виражатись по-різному. На найнижчому рівні – скорпіон жалить всіх навколо, приносячи їм страждання. На другому рівні людина стає більш вимогливою до себе, і переносить спрямування агресивних імпульсів на себе, що в житті виражається як самоїдство. Третій рівень – орел, який здатен з висоти польоту бачити ситуацію, виражати благородство, але він ще час від часу може клюнути інших. На найвищому, четвертому рівні, орел перетворюється на голуба, носія любові і миру. Щоб стати голубом, орел має подолати спокусу влади і могутності.

Місячний знак – Діва. Емоційна природа людини виражатиметься через їх аналіз. Вимога до великої емоційної досконалості, будь-який дисгармонійний емоційний прояв вибиває людину з емоційної рівноваги.

Місячні складові: Селена, Ліліт, Місячні Вузли.

Селена в Козерозі – підтримка добрих сил в справах, пов’язаних із стратегічним плануванням (довготривалі проекти).

Ліліт в Скорпіоні – підсилення негативних проявів, пов’язаних із необґрунтованим ризиком; можливе зловживання магічними практиками.

Низхідний Вузол в Діві – з минулого принесено досвід успішно методично працювати, вміння деталізувати отримувану інформацію.

Висхідний в Рибах – варто напрацьовувати нові якості інтуїтивного пізнання глибин Всесвіту.

Асцендент – в Близнюках. Це підказує людині про те, що головні задачі для Душі можуть полягати в налагодженні взаємозв’язків між різними людьми, колективами, галузями знань.

2) Особистісні планети: Меркурій, Венера, Марс.

Меркурій в Терезах – гнучке мислення і оцінюючий інтелект, отримувана інформація проходить жорстку систему відбору.

Венера в Діві – аналіз почуттів, прагнення раціонально осягнути гармонію.

Марс – в Раку, що забарвлює ставлення людини до рідних (зокрема, батьків) якостями динамічності, капризності і свавілля.

3) Соціальні планети: Юпітер, Сатурн, Хірон.

Юпітер в Стрільці – соціальні устремління характеризуються зв’язком із сферами духовності і філософії. Є прагнення духовного учительства, інтерес до вивчення інших культур і традицій, пов’язаних з духовним розвитком.

Сатурн в Діві – практичність і готовність виконувати важку і рутинну роботу, а також роботу, яка вимагає максимальної уважності і пунктуальності.

Хірон у Водолії – схильність до дуже неординарного мислення, небезпека продукувати фантастичні нереальні ідеї. На вищому рівні – геніальні нововведення в інженерії, психоаналізі, тощо.

4) Поколіннєві планети: Уран, Нептун і Плутон.

Уран в Рибах – покоління несе в собі силу, відкриття каналу до вищих містичних одкровень. Інтерес до медитацій і східних вчень. Покоління здатне здійснити прорив в таємниці підсвідомості, і осмислити все, що там є.

Нептун у Водолії – покоління, наділене здатністю реалізувати нові гуманітарні ідеали, відкрити нові форми творчості, які пов’язані з долею всього людства.

Плутон в Стрільці – покоління з трансформативною силою, яка здатна змінити духовні основи та філософсько-світоглядні орієнтири людства.

5) Доми. В даному прикладі застосовуємо інтерпретацію за нерівнодомною системою (від Висхідного знаку). Найбільше планет розташовано в кутових домах (четвертому, сьомому і десятому).

При інтерпретації звертається увага на те, які доми найбільш заповнені планетами. Саме ці сфери життя будуть найзначимішими для людини. В нашому випадку це IV, V, VI, VII, і X доми. Планетні впливи (Місяць, Нисхідний вузол, Сатурн), які  четвертому домі (будь-який життєвий фундамент) можуть бути використані людиною для її творчої самореалізації (п’ятий дім). Ця самореалізація забарвлена якостями Меркурія (інтелект) і Венери (гармонія і естетика) може реалізуватись в шостому домі (сфері служіння і рутинної роботи) через якості Сонця і Прозерпіни. Небезпека впливу Ліліт в цій сфері життя найбільша. Десятий дім (сфера кар’єрного просування) містить в собі впливи Нептуна (інтуїція і релігійна єдність) і Урану (вищі ментальні одкровення), що створює можливості інтуїтивних підказок щодо кар’єри. Оскільки десятий дім починається в знаку Водолія, то це сприяє робленню кар’єри в організація новаторського типу, проектами нововведень.

6) Стихія, яка виражена в карті найсильніше (де розташовано найбільше планет). В нашому прикладі є дві переважаючі стихії: Вода і Повітря. Сильними сторонами людини будуть відповідно глибока емоційність, яка створює можливість трансформації цих емоцій і комунікація і контактність.

Дві інші стихії (Земля і Вогонь) виражені слабше.

7) Хрест, виражений найсильніше. В нашому прикладі – Мутабельний (Діва, Стрілець, Риби, Близнюки), бо в ньому найбільше планет. Другим за вираження йде Фіксований Хрест, і найслабше виражений – Кардинальний.

8) Аспекти між планетами. На самостійний розгляд, використовуючи джерела 8), 11) і 12) з переліку Рекомендованої літератури (див. тут >>>).

 

•   Психологічні заняття 

Психологічний клуб

"Сім Променів"

запрошує на свої зустрічі:

 Це зустрічі для тих, кого

цікавить ... читати далі >>>