Проект - Доступна психологія

«Доступна психологія» - це україномовний проект, мета якого полягає в тому, щоб кожен міг зрозуміти, що таке психологія, для чого вона потрібна, і щоб кожен зміг відчути на собі ефект від застосування психологічних методик.

Ми будемо знайомити вас із різними психологічними вправами та методиками і пояснювати механізм їх дії.

Проект підготовлений Школою Цілісної Психології "Сім Променів", Львів.

● Вправа для психо-енергетичного очищення - Промивання у трьох водах

● Робота з емоціями та страхами - Вільний малюнок

Діагностична вправа - Внутрішня дитина

"Промивання у трьох водах"

Техніка для психо-енергетичного очищення - "Промивання у трьох водах"

>>> Проект "Доступна психологія" <<<

З точки зору холістичної або цілісної психології, існує тісний зв’язок між психікою і тілом. Наші думки та емоції впливають на нашу енергетику, а наша енергетика впливає на наше фізичне тіло. Дуже корисним є періодично очищати нашу психіку та енергетику.

Вправа для психо-енергетичного очищення - "Промивання у трьох водах". Це вправа на візуалізацію. Сядьте зручніше, розслабтеся, закрийте очі ...

 

Промивання "очисною" водою, "мертвою" водою та "живою" водою. 

Вправа для психо-енергетичного очищення "Промивання у трьох водах" взята з семінару відомого російського психотерапевта, доктора психологічних наук, автора східної версії НЛП, Сергія Ковальова. Вправа впливає лише на субчастини, а не на частини. Тобто, вправа впливає лише на наслідки, а не на причину. Для повноцінного стійкого психо-енергетичного очищення потрібно працювати з причинами неправильних установок психіки та негативних емоцій та думок.

 

Вправа - Внутрішня дитина

>>> Проект "Доступна психологія" <<<

Діагностична вправа. Вона є свого роду індикатором нашого психологічного стану.

Сядьте зручно, розслабтеся і закрийте очі ... 

На відео представлена трохи змінена вправа з книги Луїзи Хей "Зціли своє життя".

Вправа: Візуалізація - з книги Луізи Хей "Зціли своє життя", 1984.

Побачте себе маленькою дитиною, коли вам було 5-6 років. Загляньте глибоко в очі цій дитині. Побачте тугу в її очах, і зрозумійте, що єдине, чого ця маленька дитина хоче від вас, це любові. Тож простягніть руки і обійміть цю дитину. Притисніть її з любов’ю та ніжністю. Скажіть їй, як сильно ви її любите, як сильно ви дбаєте про неї. Захоплюйтеся всім у цій дитині, і скажіть, що це нормально – помилятися, помилятися навчаючись. Пообіцяйте їй, що ви завжди будете поруч, не зважаючи ні на що. Тепер нехай ця маленька дитина зменшиться в розмірі, так щоб вона могла поміститися у ваше серце. Покладіть її туди. І коли б ви не заглянули туди, ви зможете побачити її маленьке личко, що уважно дивиться на вас, і ви зможете дати їй багато любові.