Психосоматика

Психологічні причини захворювань у книзі Ліз Бурбо «Твоє тіло говорить: Люби себе!»

• Робота з субособистістю, яка відповідає за захворювання (за методом психосинтезу.)

Робота з субособистістю, яка відповідає за захворювання (підтримує хворобу в організмі).

Спілкування із самостійною одиницею свідомості СОС (субособистість), яка створила хворобу. За методом психосинтезу.

Щоб зрозуміти, який сенс у хворобі, у комплексі симптомів (діабет ІІ типу, дисфункція печінки, кардіосклероз, ішемія, тахікардія, гіпертонія), я звернувся до частини, яка відповідає за хворобу, з проханням вийти на контакт. Приблизно через хвилину я почув ніби голос в голові: «Чого ти хочеш?»

 — Вибачитися, – відповів я. – Я винуватий перед тобою, і перед собою, в тому що зовсім закинув своє здоров’я і довів себе до такого стану. Я схаменувся сподіваюся, не дуже пізно. І, оскільки за довгі роки переконався в тому, що у будь-якій неприємності є сенс, хотів би задати тобі питання. Для чого ти порушуєш діяльність мого організму? Я мав на увазі, чого ти хочеш, коли це робиш?

 —  Вбити тебе, – холодно сказала частина. Для мене подібна відповідь частини була просто шоком! Добре ще, що чисто теоретично я знав про подібну можливість і тому, хоч і з важкістю, все ж продовжив.

 — Ну, добре, ти мене вб'єш. А що це мені дасть – мені, тому що, вибач, але нагадаю, що все ж таки ти при мені, а не я при тобі. Що глибше, важливіше і цінніше я знайду, а ти отримаєш, якщо я помру? ..

— Свободу, — після невеликої паузи відповіла частина, – тому що більш невільної людини, ніж ти, я не зустрічала. Не випадково ти називаєш себе «розп'ятим на хресті зобов'язань». Але ніхто тебе на ньому не розпинав – тільки ти сам ...

ОЧІ - психологічні причини захворювань ОЧЕЙ

Очі (проблеми)

Астигматизм

Глаукома

Далекозорість

Короткозорість

Косоокість

Інші захворювання у книзі Ліз Бурбо «Твоє тіло говорить: Люби себе!»

ОЧІ (ПРОБЛЕМИ) 

Емоційне блокування

Проблема з очима, що впливає на зір, говорить про те, що людина вважає за краще закривати очі на те, що відбувається, тому що боїться втратити когось або щось. Таким чином, хвороба є для неї формою самозахисту. Можливо також, що вона більше не хоче приглядати за всім, бути в курсі усього, тримати очі широко розкритими. Ось ще кілька поширених висловів, пов'язаних з очима:  *Очі б мої не бачили.  * Очі розбігаються.  * Очі на лоб лізуть.  *Лихе око.  *Я на ці речі закриваю очі.

Часте вживання одного або декількох подібних виразів може навіть виявитися причиною проблем з очима або погіршення зору.

Якщо хвороба очей заважає людині добре бачити на близькій відстані, це означає, що вона не помічає якихось процесів, які безпосередньо її стосуються і пов'язані з її тілом (наприклад, вона не помічає, як старіє її фізичне тіло), з обставинами її життя або з оточуючими її людьми. Те, що вона бачить, викликає у неї страх, і цей страх заважає їй об'єктивно оцінювати те, що відбувається, деформує реальність в її уявленні. Її влаштовує такий стан, коли вона не бачить нічого навколо себе, тому що це дає їй відчуття відстороненості, і вона ні про що не турбується. (Дивіться також статтю ДАЛЕКОЗОРІСТЬ).