ВЧЕННЯ ПРО СІМ ПРОМЕНІВ

Астрологічні впливи на прагнучого, учня і Посвяченого

Центри посвячених керуються винятково священними планетами; у середніх людей домінує вплив як деяких священних, так і не-священних планет. У нерозвиненої людини центрами управляють п’ять не-священних планет і дві священні планети. Останні визначаються Променями душі і особистості, і управляють головним і серцевим центрами. Оскільки променевий тип не виявляється, доки не досягнутий певний рівень просунутого розвитку, стає зрозумілою вся складність теми; впевнені твердження відносно людини неможливі, поки астролог не впевнений відносно її двох основних Променів.

 Однак, можливі певні фундаментальні твердження:

1. Кожний центр управляється одним з Променів.

2. Промені використовують планети як передавачі, і відомо, які Промені – в нинішньому світовому циклі – зв’язані з тими чи іншими планетами:

Священні планети                               Не-священні планети

1. Вулкан............. 1-й Промінь        1. Марс......... 6-й Промінь

2. Меркурій.......... 4-й Промінь        2. Земля....... 3-й Промінь

3. Венера............. 5-й Промінь        3. Плутон...... 1-й Промінь

4. Юпітер.............. 2-й Промінь        4. Місяць...... 4-й Промінь

5. Сатурн.............. 3-й Промінь        (що приховує планету)

6. Нептун.............. 6-й Промінь        5. Сонце....... 2-й Промінь

7. Уран................. 7-й Промінь

3. Звичайне людство управляється екзотеричними планетами; просунуте людство, учні і посвячені управляються езотеричними планетами.

4. Сонячний знак разом з екзотеричними планетарними управителями управляє особистістю, вказує на спадок і оснащення і є загальним підсумком всього, що було, забезпечуючи цим основу.

5. Висхідний знак разом з езотеричними планетарними управителями вказує на ціль душі і шлях в майбутнє, надаючи сприятливу можливість.

6. Гороскоп, побудований на основі сонячного знаку, адекватний у випадку звичайної людини. Управляють екзотеричні планети, і людина жив в рамках обмежень дванадцяти домів.

7. Гороскоп, побудований на основі висхідного знаку з езотеричними планетами в якості управителів, буде передавати призначення учня. Потім учень буде відгукуватись на впливи дванадцяти сторін трьох Хрестів, які проводять свої впливи через езотеричні планетні управителі через дванадцять домів.

8. Сонячний знак, який управляється езотеричними планетами, і висхідний знак, також під управлінням езотеричних планет, можуть бути використані для складання гороскопа посвяченого; їх накладання один на одного показує зовнішнє життя посвяченого в трьох світах і внутрішнє життя суб’єктивної реалізації. Цей метод накладання буде одним з майбутніх елементів нової астрології.

9. Коли в гороскопі враховується сонячний знак з екзотеричними управителями, а також висхідний знак з езотеричними управителями, і обидва впливи накладаються один на одного, то це показує проблему учня в конкретному втіленні.

 

 

•   Психологічні заняття 

Психологічний клуб

"Сім Променів"

запрошує на свої зустрічі:

 Це зустрічі для тих, кого

цікавить ... читати далі >>>