PADDHATI

МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ МЕТОДОЛОГІЧНИЙ МЕРЕЖЕВИЙ ЖУРНАЛ

Бугайов О.Ф., Саннікова Л.П. - Душа як об'єкт моделювання

Бугайов Олександр Філіпович, Інститут Проблем Моделювання в Енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України,  м. Київ,  bugaev(at)ua.fm

Саннікова Л.П.

ДУША  ЯК  ОБ’ЄКТ  МОДЕЛЮВАННЯ

ЧАСТИНА 1.  КОНЦЕПТУАЛЬНІ ОСНОВИ

Вступ

Що таке душа? Чи існує вона? Навіщо душа людини приходить у світ Прояву, в цей проявлений світ Речовинної реальності (РР), що її притягує сюди? Звідкіля вона приходить, куди відходить, як виникає, народжується? Чи вона приходить в цей світ лише один єдиний раз, чи проходить багато втілень, реінкарнацій? Безсмертна вона чи помирає?.. Питання… питання…, на котрі в літературі або немає відповідей (в офіційно-науковій), або ж вони малозрозумілі і неповні (в релігійній і езотеричній).

Детальніше...

Ігор Карівець - Лео Штраус про читання та тлумачення езотеричних текстів

І. В. Карівець,

к. філос. н., доцент, кафедра філософії НУ «Львівська політехніка»

 
ЛЕО ШТРАУС ПРО ЧИТАННЯ ТА ТЛУМАЧЕННЯ ЕЗОТЕРИЧНИХ ТЕКСТІВ


 Живучи в добу друкованого, а сьогодні, на початку ХХІ ст., електронного слова, люди, у більшій мірі, отримують відомості та знання з прочитаних книг, звичайних або електронних. Можна вважати, що усна традиція передання знання втрачена [i]. Тому на часі питання про герменевтику, тлумачення тих текстів, які називають «езотеричними».

Детальніше...

Олександр Вознюк - Основи нелінійного прогнозування

Вознюк О.В., кандидат педагогічних наук, доцент, Житомирський державний університет імені Івана Франка,  alexvoz(at)ukr.net

ОСНОВИ  НЕЛІНІЙНОГО  ПРОГНОЗУВАННЯ

Головні аспекти статті "Основи нелінійного прогнозування" знайшли відображення у книзі [Вознюк О.В. Соціосинергетика та ідеологія держави : навч. посібник / О. В. Вознюк, І. Г. Грабар, М. А. Козловець. – Житомир, 2002], де ще у 2002 році робився висновок про глобальну соціально-економічну катастрофу, до якої наближалося людство. Прогнози справдилися, що дає підставу ретельно вивчити висновки статті "Основи нелінійного прогнозування", яка пропонується на суд читачеві.

Детальніше...