Мої троє домашніх пологів

Порівняльна розповідь про мої троє домашніх пологів

Соломія, Львів, вересень, 2015.

Того разу напишу по гарячих слідах, адже минуло трохи більше тижня. І напрошується написати не розповідь про треті пологи як таку, а якийсь підсумок усіх трьох, порівняльний аналіз, бо троє пологів і всі схожі. Різні вони хіба технічною своєю стороною.

І взагалі, починаю я вірити в ілюзію що скільки б дітей в мене не народилося -- всі прийдуть по одному й тому самому сценарію:

• після доволі необтяжливої вагітності рівно в 38, (або рівно в 37 тижнів, діти в мене пунктуальні ) і обов'язково серед глупої ночі відходять води (в перших і других відчуття були що міхурі рвали діти ногами. В третіх плідний міхур тріснув сам, ніби сам)

Детальніше...

Домашні пологи після двох кесаревих

Домашні пологи після двох кесаревих (Львів, жовтень 2013)

Я хочу розповісти про народження вдома моєї донечки Віри. Сподіваюсь, розповідь про мої пологи стане комусь у пригоді. Адже свого часу, шукаючи інформацію про можливість народити після кесаревого розтину у Львові, я знаходила дуже небагато відгуків. А інформації про те, щоб якась дитина у Львові народилась природним шляхом після двох кесаревих розтинів не знайшла взагалі.

Детальніше...

2010 - Народження нашої донечки

Таня (з Дніпропетровської області), 25 років,

описує народження вдома донечки в березні 2010 року у Львові.

Народження нашої донечки

(Це народження другої дитини; першим народженим був син; також вдома, у 2007 році).

Я прокинулась вночі, подивилась на годинник: 1 година, здається наше малятко вже хоче обійняти свого татуся і матусю, перейми були слабі, а може я помиляюсь? На всяк випадок подзвонила акушерці. Чоловік з синочком спали будити їх не хотілось, бо якщо то вже пологи, то (по своєму досвіду я знала) краще добре поспати і зберегти сили….і для татуся. Та чоловік все одно прокинувся.

Детальніше...

Народження нашого синочка -2013

Народження нашого синочка, 2013, Львів

Взагалі я дуже хотіла народжувати вдома нашу першу донечку. Але в нас ні дома не було (тільки будували його - жили то в наметі, то в дачному будинку) і мій чоловік мене відмовляв, кажучи, що не уявляє, що таке пологи. В другий раз також Микола досить довго був проти. Я вже навіть змирилася і домовилася з лікарем у пологовому. Але все рівно пробувала його переконати народжувати вдома. В якийсь момент він також проникся цією думкою, ми почали "вентилювати" цю тему разом і готуватись до народження синочка.

 23 серпня в мене почались перейми, вже не схожі на тренувальні, але з досить великим інтервалом. Починались вночі, спати було неможливо, тому я йшла на кухню і щось прибирала, мила. Потім, коли вже страшенно хотілося спати, то перейми зникали, даючи декілька годин відпочити. Ми вже настроїлись народити на День Незалежності. Але вдень перейми майже зникли.

Детальніше...

2008 - Народження донечки

Вікторія, 24 роки (Львівська область) -

розповідь про народження донечки взимку 2008 року.

За день до початку пологів голівка малечі дуже низько опустилась, почала заважати при ходьбі, і особливо, коли я ходила в туалет. Вночі було важко спати, живіт почав страшенно заважати. Зранку о 10 год. відійшли навколоплідні води. Їх було мало ложок 1-2, вони були чисті. Для мене це означало, що пологи почались добре (голова низько опущена, навколоплідний міхур трішки тріснутий зверху, дитина в порядку).

Детальніше...

•   ЕННЕАГРАМА 

Еннеаграма – психодинамічна модель, що описує 9 глибинних спонукань, які керують людьми і впливають на їх поведінку. Більше інформації тут >>>