Антропософська медицина

Антропософська медицина – напрямок холістичної медицини, який практикується більше ніж у 60 країнах світу. Більше інформації тут >>>

• Антропософська медицина у Львові тут >>>

• Я не даю жарознижувальні засоби, якщо температура не досягла 39,3С – інтерв’ю з Міхаелою  Гльоклєр.

Косметика Weleda, що продається в аптеках, розроблена на базі антропософської медицини.

Антропософська медицина – інтерв’ю з Міхаелою  Гльоклєр

Інтерв’ю з Міхаелою  Гльоклєр, доктором  медицини (Щвейцарія).

Чому швейцарські батьки, які мають можливість користуватися прекрасними традиційними медичними закладами, охоче довіряють своїх дітей фахівцям з антропософської медицини? У чому полягають переваги їхніх методів лікування? Про це розповідає доктор Міхаела Глеклер, керівник медичної секції вільної вищої школи духовної науки у місті Дорнах.

- Цікаво, що виховання може запобігти виникненню тілесних захворювань. Встановлено, що імунна система дітей міцнішає, коли вони почуваються захищеними, впевненими, коли постійно присутня батьківська любов. Таким чином, до мене на прийом дуже рідко потрапляють діти, у яких вдома гарна атмосфера. У дітей з ослабленою імунною системою майже завжди не все добре у стосунках з навколишнім світом, батьками. Звичайно, є й винятки. Захворювання можуть бути спадковими, генетично запрограмованими. Проте, якщо дитина погано почуває себе вдома, її ображають і цькують ровесники, вихователі чи вчителі, вона буде хворіти набагато частіше. Педіатри повинні це розуміти, і тому у педіатрії настільки важлива співпраця між лікарем, батьками і педагогом.

Антропософська медицина у Львові

26.09.2015 – у Львові проходив семінар про вальдорфську педагогіку та антропософську медицину. Відео з лекції антропософського лікаря-гомеопата Дербишевої Тетяни (Одеса) «Введення у антропософську медицину – розвиток дитини по семиріччям. Дитина у першому семиріччі» дивіться тут >>>

*     *     *     *     *

Вже третій рік у Львові проводиться Міжнародний семінар післядипломної медичної освіти з антропософської медицини.

Останній такий семінар проходив 13 - 21 травня 2015 року у Брюховичах.

Семінар проходив під керівництвом і за участю доктора медицини Міхаелли Гльоклєр (Щвейцарія).

Учасники,  що  пройшли  повний  курс навчання  отримали  оригінальний європейський  сертифікат  про  підвищення  медичної  кваліфікації   (Швейцарія).

*     *     *     *     *

Лікарі антропософської медицини у Львові

• Лікар Ярослав Мудрий, фітотерапевт