Вальдорфський садок

• Садок на основі вальдорфської педагогіки у Львові тут >>>

• Розділ "Вальдорфська педагогіка" тут >>>

• Вальдорфська лялька тут >>>

Стіл пори року у вальдорфському дитячому садку

Стіл пори року у вальдорфському дитячому садку

Все, що оточує дитину, кожна річ має надзвичайне значення, і стіл пір року в цьому сенсі грає свою дуже важливу роль. Якщо в садку практично всі речі знаходяться на такому рівні, на якому дитина може їх дістати і використати у вільній грі, то саме столик пір року – єдине місце, яке діти можуть довго розглядати, сприймати, але самі нічого з ним не роблять.

Стіл пори року може бути організований на будь-якій вільній поверхні, доступній дитячому погляду. Це може бути маленький столик чи поличка на стіні – тут нема визначених стандартів.

Детальніше...

Столики пір року в садку - Львів

Столики пір року в дитячому садку – Львів

Стіл пори року у вальдорфському дитячому садку - стаття >>>

*     *     *     *     *

 У вальдорфських садках є тематичний столик пори року або «епохи». Його зміст і декорації змінюються що 3-4 тижня в залежності від «епохи», яку зараз вивчають.

У садочку "Паросток життя" закінчилася Різдвяна епоха, під час якої можна було споглядати Різдвяний столик. Персонажі зроблені з фетру дбайливими руками вальдорфських вихователів. Дари для маленького Ісуса діти робили самі, обгортаючи горішки золотистою фольгою.
Зовсім скоро тематика столика зміниться, на ньому буде відображатися нова «епоха».

Лютий 2016

 *     *     *     *     *

Вальдорфський дитячий садок - що це таке

Вальдорфський дитячий садок: що це таке?

У 2000 році ЮНЕСКО проголосила вальдорфську педагогіку освітою XXI століття.

У 2014 році Міністерство освіти і науки України після завершення 10-ти річного експерименту видало наказ про впровадження вальдорфської педагогіки в освітні заклади України. 

Історія створення

У 1919 році в Штутгарті відкрилася перша вальдорфська школа. Вона фінансувалася фірмою «Вальдорф-Асторія», яка і дала назву нової педагогічної системі. Через декілька років при школі відкрився дитячий садок. Автор концепції та керівник школи Рудольф Штайнер (1861-1925) був засновником не тільки особливої ​​педагогічної системи, лікувальної педагогіки та медицини, а й цілого духовного напрямку. Із самого початку Штайнер надавав великого значення розвитку дітей у ранньому віці, задовго до того, як це стало модним.

Детальніше...

Вальдорфський садочок у Львові

Садочок на основі вальдорфської педагогіки у Львові


Домашній садочок «Паросток життя» запрошує малят від 2 до 6 років. У невеличких групках діти можуть перебувати з 8 до 18 години з понеділка до п’ятниці.

Дітей в садочок можна водити за зручним для вас розкладом: на цілий день, півдня, пару днів на тиждень.

Наші особливості:
- Здорове домашнє харчування;
- Щоденні прогулянки та спостереження за природою;
- Використання екологічних матеріалів у грі і побуті;
- Індивідуальний підхід до кожної дитини (в т.ч. з особливими потребами);
- Періодичні зустрічі з батьками (свята, семінари,відеоконференції);
- Атмосфера спокою та взаєморозуміння.

Детальніше...

Вальдорфський осередок "Паросток життя"

Дитячий садочок "Паросток життя" враховує денні ритми дитини

     "Людина не може тільки вдихати. За вдихом обов'язково слідує видих. Так і ми враховуємо життєві ритми дитини в роботі нашого центру. - Розповіла засновник дитячого садочку пані Світлана. - Наприклад, малюванням ми займаємося з дітьми лише після прогулянки. Бо прогулянка - це вдих, а малювання - видих."

     Центр раннього розвитку дитини "Паросток життя", що знаходиться за адресою вул. Дж.Вашингтона 4а, намагається максимально застосовувати принципи вальдорфської освіти. При центрі працює домашній садочок. Особливості садочка: здорове харчування, щоденні прогулянки та спостереження за природою, використання екологічних матеріалів, індивідуальний підхід до кожної дитини (в т.ч. з особливими потребами), періодичні зустрічі з батьками; атмосфера спокою, гармонії та взаєморозуміння.

Детальніше...

•   ЕННЕАГРАМА 

Еннеаграма – психодинамічна модель, що описує 9 глибинних спонукань, які керують людьми і впливають на їх поведінку. Більше інформації тут >>>

•   Психологічна гра "Повелитель бажань" 

Психологічна трансформаційна гра "Повелитель бажань", Львів. Більше інформації тут >>>

•   Перша книга про природні пологи 

Вийшла перша книга про природні пологи українською мовою. Мішель Оден "Відроджені пологи" читати далі >>>