Екологічна продукція

Еко-магазини Львова: косметика, безпечна побутова хімія тощо — тут >>>

Екологічна продукція

Заміна одноразовим поліетиленовим пакетам

• Багаторазові торби, пакети 

SVOЯ TARA, Львів - багаторазова тара з тканини, для продуктів на вагу.  Виготовляється з відходів виробництва.  www.facebook.com/svoia.tara/

Інші українські виробники еко торбинок:
♻️ SVOЯ TARA
♻️ Goodies
♻️ ЕкоМалинка
♻️ Торбинкова Людинка
♻️ Act Green
♻️ Luffa.store
♻️ rebag
♻️ Ravluk
♻️ Bag for life
♻️ Grabko
♻️ Pelicano - універсальні торбинки
♻️ Bilka - зелені думки в дії
♻️ OZERO
♻️ Бери-Дари
♻️ cooleco.bags
♻️ Agrus
♻️ MiniZavod
♻️ • GREEN ELVIS - Eco Shopping •
♻️ Еко-сумки торбинки

 

 

 

 

 

ЕМ-контейнер

 Унікальний продукт – контейнер для ферментації харчових відходів або, простіше кажучи, ЕМ-відро. По суті – це міні-фабрика по виробництву ЕМ-компосту (прекрасного добрива) з кухонних відходів.

Сім’я з 3-4 чоловік за рік може за допомогою даного контейнера отримати близько 500 кг добрива, яке по ефективності перевершує перегній в 5-15 разів! У контейнері відбувається не гниття харчових (органічних) залишків, а їх переробка за допомогою ефективних мікроорганізмів (ЕМ). Вже через 7-10 днів органіка, заферментована в ЕМ-контейнері, може використовуватися як добриво.

Екологічні засоби для миття посуду

 • Бамбукова ганчірка

Виявляється, мити посуд можна взагалі без миючого засобу і при цьому чудово відмивати до блиску і «скрипу» не лише тарілки, чашки і вилки, але й жирні сковорідки та каструлі.

Важко повірити, але я переконалася в цьому особисто. Йдеться про так звані «чудо-ганчірочки» з бамбука. З'явилися вони в Україні відносно недавно (у 2014 році мабуть), але той, хто їх перевірив у дії, вже ніколи не буде використовувати щось інше.

Своїми «чарівними властивостями» ганчірки зобов'язані матеріалу виготовлення — бамбуковому волокну. Це інноваційна розробка японців у текстильній технології. Волокно виготовляють із целюлози, отриманої на першому етапі переробки бамбука. Структура бамбукового волокна така, що жир в мікротрубочках не затримується, а відмінно змивається водою. Антибактеріальні властивості бамбука забезпечують ганчірочці чистоту, вона не закисає, не набирається неприємного запаху.

Багаторазові підгузники - дружні до довкілля

* Новий український виробник дитячих товарів BabyKo (БейбіКо) - Львів.
Багаторазові підгузники і вкладки до них з натуральних матеріалів, тренувальні трусики та  водонепроникні дихаючі пелюшки.

Група у Фейсбуці - www.facebook.com/groups/252406951759418

ЕКО ПУПС - український виробник багаторазових підгузників та товарів для дітей (Київ).
Багаторазові підгузники ЕКО ПУПС -  тут ekopups.ua

*     *     *

Стаття з львівського сайту garbage31.com (пост у Фейсбуці https://www.facebook.com/garbage31.1/posts/179314656028782:0)

Одноразові підгузки (Diaper)

Для більшості батьків викинути кілька тисяч підгузків у перші роки догляду за дитиною - звична справа. Явище зовсім недавнє, втім підгузки вже встигли зайняти вражаючих 2-3% побутових відходів та становлять загрозу для ґрунтових вод при попаданні на звалища.

Щоб зменшити екологічні наслідки, перед викиданням підгузка дитячі сюрпризи варто злити у каналізацію. Втім, це не єдине рішення. На карті нашого веб-сайту вже є один пункт у Тревізо, Італія, який приймає підгузки та відправляє їх на переробку у полімери та целюлозу. Скоро продовжимо додавати пункти з усього світу. Наприклад у Мексиці на підгузках вирощують гриби, у Новій Зеландії - їх компостують, в Японії - отримують біогаз та переробний пластик, а в Німеччині деякі сім'ї цілком перейшли на біорозкладні підгузки і отримують з них цінне добриво.

Конопля - стратегічна рослина

 НА ЗЕМЛІ НЕ ІСНУЄ ВИДІВ ДЕРЕВ ЧИ РОСЛИН З ТАКИМ ЕКОНОМІЧНИМ ТА ЕКОЛОГІЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ ЯК У КОНОПЛІ. БІЛЬШЕ 30000 ПРОДУКТІВ МОЖУТЬ БУТИ ВИГОТОВЛЕНІ З КОНОПЛІ!

Колись конопля була однією з основних сільськогосподарських культур СРСР. Ще у першій половині XX століття посіви коноплі мали стратегічне значення, займаючи друге місце після нафти.

Дочірні категорії