Get Adobe Flash player

Вхід на сайт

Екологічна продукція

Еко-магазини Львова: косметика, безпечна побутова хімія тощо — тут >>>

Інша еко продукція

Екологічна продукція

Заміна одноразовим поліетиленовим пакетам

• Багаторазові торби, пакети 

SVOЯ TARA, Львів - багаторазова тара з тканини, для продуктів на вагу.  Виготовляється з відходів виробництва.  www.facebook.com/svoia.tara/

Інші українські виробники еко торбинок:
♻️ SVOЯ TARA
♻️ Goodies
♻️ ЕкоМалинка
♻️ Торбинкова Людинка
♻️ Act Green
♻️ Luffa.store
♻️ rebag
♻️ Ravluk
♻️ Bag for life
♻️ Grabko
♻️ Pelicano - універсальні торбинки
♻️ Bilka - зелені думки в дії
♻️ OZERO
♻️ Бери-Дари
♻️ cooleco.bags
♻️ Agrus
♻️ MiniZavod
♻️ • GREEN ELVIS - Eco Shopping •
♻️ Еко-сумки торбинки

 

 

 

 

 

Еко-магазини Львова

Еко-магазини Львова

Інтернет-магазин еко-товарів "Безпечна побутова хімія" www.eco.lviv.ua

Самовивіз з магазину на ринку "Південний" (м.Львів), та з магазину на вул Гавришкевича (м.Львів).  Кур'єрська доставка в межах мікрорайону Левандівка - безкоштовна.

Безпечні пральні порошки, косметика, натуральні мила, масажні та ефірні олії.

 • Магазин "Екотовари" eko-tovari.com.ua  Вул. Куліша, 14. 097-9766376. Косметика, лікувальні засоби та продукти харчування: крупи, хлібці, сухофрукти, масла, чаї. 

• Магазин екотоварів "МАЙЯ" maiya.com.ua   Вул. Осмомисла, 4. (центр, початок вул. Хмельницького). (067) 270-37-68, (093) 231-78-71

Широкий спектр еко-товарів: косметика, еко-підгузники, слінги, еко-сумки, продукти харчування (спеції), аюрведична продукція.

Миття посуду

Екологічні засоби для миття посуду

 • Бамбукова ганчірка

Виявляється, мити посуд можна взагалі без миючого засобу і при цьому чудово відмивати до блиску і «скрипу» не лише тарілки, чашки і вилки, але й жирні сковорідки та каструлі.

Важко повірити, але я переконалася в цьому особисто. Йдеться про так звані «чудо-ганчірочки» з бамбука. З'явилися вони в Україні відносно недавно (у 2014 році мабуть), але той, хто їх перевірив у дії, вже ніколи не буде використовувати щось інше.

Своїми «чарівними властивостями» ганчірочки зобов'язані матеріалу виготовлення — бамбуковому волокну. Це інноваційна розробка японців у текстильній технології. Волокно виготовляють із целюлози, отриманої на першому етапі переробки бамбука. Структура бамбукового волокна така, що жир в мікротрубочках не затримується, а відмінно змивається водою. Антибактеріальні властивості бамбука забезпечують ганчірочці чистоту, вона не закисає, не набирається неприємного запаху.

Детальніше...

Багаторазові підгузники

Багаторазові підгузники - дружні до довкілля

* Новий український виробник дитячих товарів BabyKo (БейбіКо) - Львів.
Багаторазові підгузники і вкладки до них з натуральних матеріалів, тренувальні трусики та  водонепроникні дихаючі пелюшки.

Група у Фейсбуці - www.facebook.com/groups/252406951759418

ЕКО ПУПС - український виробник багаторазових підгузників та товарів для дітей (Київ).
Багаторазові підгузники ЕКО ПУПС -  тут ekopups.ua

*     *     *

Стаття з львівського сайту garbage31.com (пост у Фейсбуці https://www.facebook.com/garbage31.1/posts/179314656028782:0)

Одноразові підгузки (Diaper)

Для більшості батьків викинути кілька тисяч підгузків у перші роки догляду за дитиною - звична справа. Явище зовсім недавнє, втім підгузки вже встигли зайняти вражаючих 2-3% побутових відходів та становлять загрозу для ґрунтових вод при попаданні на звалища.

Щоб зменшити екологічні наслідки, перед викиданням підгузка дитячі сюрпризи варто злити у каналізацію. Втім, це не єдине рішення. На карті нашого веб-сайту вже є один пункт у Тревізо, Італія, який приймає підгузки та відправляє їх на переробку у полімери та целюлозу. Скоро продовжимо додавати пункти з усього світу. Наприклад у Мексиці на підгузках вирощують гриби, у Новій Зеландії - їх компостують, в Японії - отримують біогаз та переробний пластик, а в Німеччині деякі сім'ї цілком перейшли на біорозкладні підгузки і отримують з них цінне добриво.

Детальніше...

Екологічні магазини з товарами без упаковок

В Ужгороді відкрили першу продуктову крамницю без поліетилену та пластику

В Ужгороді відкрили першу продуктову крамницю, в якій не використовують пластик і поліетиленові пакети. Власники «Зеленої крамниці» відмовилися навіть від дисконтних пластикових карток – знижку надаватимуть тим покупцям, хто приходитиме зі власною багаторазовою тарою (скляними баночками та пляшками, полотняними мішечками та екоторбами).

«Я вже багато років сортую сміття, але відчувала завжди що цього не достатньо. Пластику все одно багато, хоча у мене понад 80% йде на переробку та компост. На створення власної крамниці без упаковок мене надихнув рух zero waste («нуль відходів»): я дізналася, що є люди, у яких все, що не можна переробити, може поміститися у майонезну банку. Вони купують все на вагу в багаторазову упаковку», – цитує власницю магазину Тетяну Жовківську видання Varosh.

Детальніше...

•   Психологічні заняття 

Психологічний клуб

"Сім Променів"

запрошує на свої зустрічі:

 Це зустрічі для тих, кого

цікавить ... читати далі >>>