Get Adobe Flash player

Щеплення: порятунок чи загроза здоров'ю

ЩЕПЛЕННЯ: ПОРЯТУНОК ЧИ ЗАГРОЗА ЗДОРОВ'Ю?

 

Чому лікарі пропагують щеплення

Питання вакцинації (щеплень) в медичних закладах вивчалося лише в курсі інфекційних хвороб, і точка зору на щеплення була однозначна – обов’язково робити усі щеплення. Іншого лікарі просто не вивчали. Проте приблизно в 2001 році в медичних навчальних закладах Львова ввели новий предмет – імунологію (вивчення механізмів імунітету людини), яка не розділяє такої однобокої точки зору на щеплення. Багато імунологів підкреслюють шкідливість щеплень.

Також багато лікарів-гомеопатів. які мають повну медичну освіту, категорично виступають проти щеплень, підриваючи постулати офіційної медицини.

Інформація про щеплення, ускладнення від них та багато іншого можна знайти на сайті гомеопатів www.homeoint.org/kotok

Післявакцинальні ускладнення >>> із сайту Ліги Захисту Громадянських Прав www.privivok.net.ua

 Група у Facebook - Ліга: Вакцинація - Вільний Вибір : щеплення - прививки - www.facebook.com/groups/privivok.net.ua/permalink/2193329647442346

Чи обов’язкові щеплення в країнах Європи?

За кордоном в більшості країн взагалі нема обов’язкових щеплень. Порівняйте:
Голандія – нема; 
Бельгія – поліомієліт; 

Детальніше...

Щеплення - БЦЖ

Щеплення (вакцинація) від туберкульозу (БЦЖ)

За посиланням на сайті інституту Роберта Коха офіційний документ (Епідеміологічний Бюлетень) яким рівно 20 років тому в 1998 Німеччина відмінила в себе вакцинацію від туберкульозу.
На останній сторінці в останньому пункті Tuberkulose можна прочитати (або скопіювати в гугл-перекладач і прочитати), що причинами відмови від цього щеплення в Німеччині крім епід. ситуації стали:

- відсутність надійних доказів ефективності БЦЖ-вакцини;

- серйозні негативні побічні дії.

Бюлетень на німецькій тут >>>

Майже всі розвинуті країні або як Німеччина відмовились від БЦЖ 20 років тому, коли її неефективність та небезпечність була офіційно визнана ВОЗ, або як США чи Голандія взагалі ніколи її не кололи.

Детальніше...

Книга "Безжальна імунізація"

Книга О.Котока "Безжальна імунізація" українською мовою, друге видання, виправлене і доповнене Книга О.Котока "Безжальна імунізація" автором, 2008 рік, 568 стор., тверда обкладинка.

* Купити книгу О.Котока "Безжальна імунізація" у Львові

Ціна -  120 гривень.

Де купити: біля Нового ЦУМу (вул.Княгині Ольги) або в районі Податкової (вул. Стрийська). Попередньо обов'язково потрібно передзвонити: 067-1297149.

* Замовити книгу Котока "Безжальна імунізація" по Україні можна за номером: 066-7795295 (моб., Viber, Telegram)

Дізнатися більше про книгу можна тут >>, а також можна скачати книгу у форматі PDF тут >>

 Для кого ця книга:

Книга буде цікава свідомим батькам, які вагаються чи робити щеплення своїм дітям. А також книга допоможе лікарям, особливо педіатрам та інфекціоністам отримати нову інформацію про вакцинацію, інформацію, яка відома іммунологам та гомеопатам та яка недоступна у медичних ВУЗах. 

Група у Facebook - Ліга: Вакцинація - Вільний Вибір : щеплення - прививки - www.facebook.com/groups/privivok.net.ua/permalink/2193329647442346

 

Безжальна імунізація або правда про щеплення

Мирослава Марчук

 БЕЗЖАЛЬНА ІМУНІЗАЦІЯ АБО

ПРАВДА ПРО ЩЕПЛЕННЯ

(стаття написана у 2006 році)

Чому все більше батьків відмовляються робити щеплення своїм дітям, і чому це викликає стільки агресії в системі охорони здоров’я?

Медична влада добре вміє приховувати компрометуючу її інформацію. Але все одно деколи до нас доходять історії про медичні інциденти, помилки та злочини. Так нещодавно в українських засобах масової інформації можна було почути про захворювання дітей після проведення їм проби Манту (тесту на туберкульоз). Інформація про негативні наслідки й ускладнення після щеплень просочувалася і раніше, але найстрашніші факти замовчуються.

В нашій країні не надається повна інформація про щеплення, а дані про кількість і характер ускладнень після вакцинопрофілактики недоступні навіть більшості лікарів. А ті лікарі, які проінформовані про шкоду вакцинації, своїм дітям щеплень не роблять, однак будучи найманими працівниками держави, повинні виконувати поставлені до них вимоги: заради теорії „колективного імунітету” домагатися максимального охоплення населення щепленням.

Що ж таке – щеплення (вакцинація), або як його прикрашено називають, імунізація? Для чого воно потрібне, і чи виправдовує себе ризик, на який ми наражаємо себе і своїх дітей, внаслідок обов’язкових профілактичних щеплень?

Детальніше...

•   ЕННЕАГРАМА 

Еннеаграма – психодинамічна модель, що описує 9 глибинних спонукань, які керують людьми і впливають на їх поведінку. Більше інформації тут >>>

•   Психологічна гра "Повелитель бажань" 

Психологічна трансформаційна гра "Повелитель бажань", Львів. Більше інформації тут >>>

•   Перша книга про природні пологи 

Вийшла перша книга про природні пологи українською мовою. Мішель Оден "Відроджені пологи" читати далі >>>