Коронавірус - невідомі факти

КОРОНАВІРУС - НЕВІДОМІ ФАКТИ

"Факт-чекери" (перевірники фактів) і "фейк-ньюз" (фальшиві новини)

Чи можна довіряти ВООЗ?

На чому ґрунтувалося введення карантину

Що відбувається в Італії?

Штучна вентиляція легень: допомога чи шкода

Що показав розтин померлих від коронавірусу

Чи можна довіряти ТЕСТАМ на коронавірус?

Носіння захисних МАСОК шкідливе для здоров'я?

М'яка стратегія Швеції

Наслідки карантину

Чи доцільно було вводити карантин

Протести проти карантину в світі, про які нам не розказують в ЗМІ

Юридичні аспекти введення карантину

Що кажуть українські лікарі

До чого тут Білл Гейтс?

Чому в демократичних США вакцини продовжують калічити людей

Ефективність вакцин від ковіду

* 04.10.2020 - троє всесвітньовідомих епідеміологів з трьох найавторитетніших університетів світу (Гарвард, Оксфорд та Стенфорд) склали, підписали та оприлюднили щось на кшталт відкритого листа проти масових обмежувальних заходів "боротьби" з ковідом, що вони, на думку вчених, завдають непоправної шкоди суспільству, мають руйнівний вплив на фізичне та психічне здоров'я людей та призведуть в найближчі роки до збільшення надмірної смертності. Цей документ отримав назву Декларація Великого Баррінгтона (за місцем підписання) і дуже швидко перетворився на рух вчених, медиків та громадян проти ковідного божевілля, що воно з подачі заангажованих ЗМІ і некомпетентних та/або корумпованих бюрократів вже 8-й місяць поспіль знищує національні економіки, громадське здоров'я та життя людей по всьому світу, за виключенням рідких світлих острівків здорового глузду типу Швеції.

На момент написання цього допису (близько 10-ї вечора 12 жовтня 2020) Декларацію вже підписало майже дев'ять тисяч вчених, понад 22 тисячі медиків та близько 400 тисяч небайдужих громадян різних країн світу.
Короткий текст цього документу вже перекладено двома десятками мов, включно з популярними в нас польською та російською.
* 05.09.2020 - Відкритий лист бельгійських лікарів та медиків до влади та ЗМІ щодо ситуації навколо Ковід-19. На бельгійському сайті “Лікарі за відкриту дискусію” з 5 вересня 2020 доступний і за три перших тижні зібрав вже 484 підписів від лікарів, ще понад 1500 підписів від медичних працівників. "Ми просимо провести відкрите обговорення, де всі експерти будуть представлені без будь-якої форми цензури.Після початкової паніки навколо covid-19 об’єктивні факти показують зовсім іншу картину – медичного обґрунтування будь-якої надзвичайної політики вже немає. Нинішнє антикризове управління стало абсолютно непропорційним і завдає більшої шкоди, ніж приносить користі." Лист англійською тут>>  Переклад українською тут >>

* професор Джон Оксфорд з Лондонського університету Королеви Марії, один з провідних світових вірусологів і фахівців з грипу, прийшов до наступного висновку щодо COVID-19: «Особисто я б сказав, що найкраща порада - витрачати менше часу на перегляд телевізійних новин ... Вважаю цей спалах схожою на епідемію зимового грипу. В цьому випадку в минулому році у нас було 8000 смертей в «групах ризику», тобто більше 65% людей з серцевими захворюваннями і т. п. Я не думаю, що COVID-19 перевищить це число. Ми страждаємо від епідемії ЗМІ! » (стаття англійською мовою тут novuscomms.com)

* 03.04.2020 - Відомий німецький судмедексперт патологоанатом - професор Клаус Пюшель (Klaus Püschel): «Covid-19 – це здебільшого нешкідлива вірусна інфекція» (Hamburger Morgenpost) (стаття німецькою мовою www.mopo.de і www.pressreader.com). Жодна людина, яка не мала хвороби, не померла від вірусу в Гамбурзі. У всіх тих, кого ми досліджували до цього часу, був рак, хронічне захворювання легенів,  діабет, серцево-судинні захворювання... 

*  22.03.2020 р. - подібного висновку дійшов німецький професор Сухаріт Бхакді (Sucharit Bhakdi). Він заявив, що 99,5% людей, які заразилися коронавірусом, не мають жодних симптомів хвороби або мають легкі симптоми.  Натомість антивірусні заходи призводять до самознищення та колективного самогубства. Хибна реакція на коронавірус скорочує тривалість життя мільйонів. Руйнівний вплив на глобальну економіку є загрозою для незліченної кількості людей. (відео німецькою www.youtube.com)

* 06.2020 - Лікар-патологоанатом Юрій Бісярін (Львів) : За час пандемії у Львівському обласному патологоанатомічному бюро провели близько 60 розтинів померлих унаслідок коронавірусної інфекції. Практично усі померлі унаслідок коронавірусної інфекції мали супутні захворювання, найчастіше – серцево-судинні проблеми та цукровий діабет. (Стаття тут tvoemisto.tv/exclusive)

* 27.03.2020 - у Німеччині різко скоротилося число захворювань на ГРВІ та грип у всіх вікових групах. У 73 обстежених лікарнях 7% всіх випадків респіраторних захворювань припадає на COVID-19. Ці цифри відповідають даним з інших країн і показують загальну тенденцію - немає ніякого скачку в кількості захворюваності та смертності в структурі ГРВІ (куди входить і коронавірус). Є тільки маніпуляція данними в СМІ. (джерело німецькою мовою influenza.rki.de/Wochenberichte)

Фелікс Шолькманн продемонстрував, що в США (як і в решті світу) експоненціально (різко) зростає НЕ КІЛЬКІСТЬ «заражених» людей, а кількість тестів. Число «інфікованих» людей по відношенню до кількості тестів залишається в основному постійним (коливається від 10 до 20%), що ЗАПЕРЕЧУЄ наявність вірусної пандемії.

* Найвпливовіший американський інфекціоніст та посадовець галузі здоров'я Dr. Anthony Fauci - зараз в США типу головного по пандемії. Після того, як в результаті організованих Фаучі експериментів коронавірус кажанів пішов гуляти в люди і догуляв аж до США. сам Фаучі зовсім не збентежився. Навпаки, він швидко, радо, дуже активно і наполегливо зайнявся його (віруса) медіа-розкруткою. Але його "боротьба" з нею здебільшого зводиться до того, щоб максимально залякати американців цим вірусом і збільшити статистичну кількість його жертв... Постійно говорив про небезпеку, летальність, контагенозність. Він не боявся відкрито опонувати Трампу, доводячи, що рекомендований французьким метром Дідьє Раутом старий дешевий малярійний препарат від Ковіду не допомагає, що є надія на новий дорогий гамериканський, але взагалі треба не рипатись, боятись і чекати на спасіння через вакцину. 28.04.2020 Newsweek опублікував статтю "DR. FAUCI ПІДТРИМУВАВ КОНТРОВЕРСІЙНУ ВУХАНСЬКУ ЛАБОРАТОРІЮ МІЛЬЙОНАМИ АМЕРИКАНСЬКИХ ДОЛАРІВ НА РИЗИКОВАНІ КОРОНАВІРУСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ." (англійською www.newsweek.com):  за останню декаду Національний інститут здоров'я США (NIH), що його очолює пан Фоучі, на експерименти з "наданням (тваринним) вірусам функціональності" витратив 7.4 млн дол. ...  друга частина цих експериментів - програма спеціально присвячена коронавірусам кажанів, що конкретно на неї Фоучі виділив 3.7 млн дол, була офіційно скасована лише минулої п'ятниці 24.04.2020, коли коронавірусна істерія досягла свого піку... Робота, про яку йдеться, представляла собою різновид досліджень, пов'язаних із наданням вірусам функціональності. Вона передбачала отримання диких вірусів та передачу їх живим тваринам до тих пір, поки вони не мутують у форму, яка може становити загрозу пандемії. Вчені використовували це для того, щоб взяти вірус, який погано передається серед людей, і перетворити його на той, який є дуже трансмісивним - ознака вірусу пандемії. Ця робота була зроблена шляхом зараження ряду тхорів, що дозволило вірусу мутувати до тих пір, поки тхір, який не був навмисно інфікований, заразився хворобою....  Робота спричинила ризики, які хвилювали навіть досвідчених дослідників. Понад 200 вчених закликали припинити роботу. Проблема, за їхніми словами, полягає в тому, що це збільшило ймовірність виникнення пандемії через лабораторну помилку.....   Багато вчених критикували проведення функціональних досліджень, що передбачають маніпулювання вірусами в лабораторії для вивчення їх потенціалу зараження людей, оскільки це створює ризик запуску пандемії через випадкового інфікування...  у 2014 році під тиском адміністрації Обами Національний інститут охорони здоров'я ввів мораторій на роботу, припинивши 21 дослідження. Через три роки, у грудні 2017 року, NIH відмовився від мораторію, і розпочався другий етап проекту, який включав дослідження набуття вірусами функцій..."

Але відчайдушно залякуючи публіку по тєлєку, американський інфекціоніст одночасно в серйозній науковій літературі примудрявся давати цьому самому Ковіду цілком помірковані і дуже скромні оцінки.
Деколи прямо протилежні тим, що він їх давав на публіці. У статті на сайті Just the News "Фаучі в академічній статті припускає більш консервативний рівень смертності, ніж у публічних бріфінгах по вірусу" (https://bit.ly/35tYPAq) Наводиться наступна хронологія: 11 березня 2020 на слуханнях в конгресі, Фаучі заявляє, що нинішній коронавірус є "в 10 разів більш смертельним, ніж сезонний грип". Це його свідчення розходиться по заголовкам новин, Інтернету і досі постійно цитується сіячами паніки. 26 березня 2020 в статті, опублікованій в престижному "New England Journal of Medicine" той самий Фаучі про той самий вірус пише: "Його летальність може бути значно меншою за 1% (..) Це говорить про те, що загальні клінічні наслідки від COVID-19 можуть в кінцевому рахунку бути більше подібні до захворювань важкого сезону грипу (який має рівень летальності приблизно 0,1%) або пандемічного грипу (подібний до захворювань у 1957 та 1968 роках), а не захворювання, подібного до SARS або MERS, які мали летальність 9 - 10% і 36% відповідно ". 27 березня, тобто через день після публікації цієї статті NEJM Фаучі з'являється на популярному в США шоу ведучого Trevor Noah і для широкої американської публіки не задумуючись знову видає своє коронне: "Смертність від [COVID-19] приблизно в 10 разів перевищує [грип]"

* 3.05.2020 - На сайті американського Центру контролю захворювань зараз є дані по американській смертності з початку 2020 року до початку квітня. (https://bit.ly/2YscK8v ) За цей період в США загалом вмерло 569 403 осіб. З них від пневмоній, ГРВІ та Ковіду - 54 217. З них конкретно "від Ковіду" - 11 356. Тобто в 4 рази менше ніж від решти ГРВІ та в 50 разів менше ніж від інших причин. Але заангажовані ЗМІ та зазомбовані ними панікери постійно рахують, постять і смакують деталі виключно по цим 2% від загальної американської смертності. Які до того ж є штучно накрученими через маніпулятивно широкі критерії класифікації смерті "від Ковіду" та матеріальне заохочення шпиталів до його діагностування через загальноамериканську систему медичного страхування "Медікер".

ОФІЦІЙНА американська статистику за три місяці ковідної паніки з початку лютого до 25 квітня. (https://www.cdc.gov/nchs/nvss/vsrr/COVID19/index.htm) За цей період в США загалом вмерло 719 438 осіб. З них від пневмоній, ГРВІ та Ковіду - 90 165. З них конкретно "Ковід" написали в 37 308 сертифікатах про смерть. Тобто офіційно від Ковіду за час істерії в США вмерло в понад 2 рази МЕНШЕ ніж від інших вірусних та бактеріальних збудників, що викликають пневмонію. Та в 20 разів менше ніж від інших причин.

Інші епідемії:

* 11 червня 2009 року ВООЗ оголосила пандемію «Свинячого грипу» (детальніше тут voz)

* 2002-2003 роки - епідемія SARS (Тяжки́й го́стрий респірато́рний синдро́м (ТГРС) (англ. Severe Acute Respiratory Syndrome (SARS)), що також викликається коронавірусом. "Найбільший внесок" в діагностику та переконання людей у тому, що причиною даного захворювання є вірус (коронавірус!!!) був лікар Френк Палмер, що являвся науковим керівником Канадської національної вірусологічної лабораторії в період появи SARS.
Однак після детальних розслідувань та незалежних експертиз було встановлено помилковість реакцій та дій, які прийняла світова медична спільнота та влада. А саме головне - паніка поширена з допомогою ЗМІ та підкріплена хибними помилковими попередніми висновками, призвела до загибелі величезної кількості людей. А що відбувається зараз??? (Оригінал англійською theinfectiousmyth.com та переклад російською docs.google.com)

"Факт-чекери" (перевірники фактів) і "фейк-ньюз" (фальшиві новини)

24.04.2020 - Захар Мілютін (www.facebook.com) :

Для людей, що вважають себе нездатними самостійно розбиратись в складних питаннях та відрізняти правду від брехні, в Інтернеті за останні 30 років наплодилась ціла купа сервісів покликаних "спростовувати", "розвінчувати" та іншими способами захищати наївних споживачів інформації від обману.

Сервіси ці називають себе "факт-чекерами" (перевірниками фактів), а інформація, що вони її спростовують - "фейк-ньюз" (фальшиві новини). 

Відповіді на питання, а чи не може сам факт-чекер раз-другий збрехати, або навіть брехати постійно і завзято на користь якоїсь політичної сили чи корпоративного клієнта/спонсора, споживачі їх послуг (з компанією Фейсбук включно) зазвичай не мають.

історія остаточного скочування в лайно найстаршого та найвідомішого з англомовних "факт-чекерів" сайта Snopes com пропоную у двох версіях: Довга - від DailyMail з пікантними фотками та деталями www.dailymail.co.uk  і Коротка і суха від Legal Insurrection виключно з цитат сторін юридичної баталії legalinsurrection.com

Snopes був заснований в середині 1990-х подружжям Mikkelson і довгий час залишався справді непоганим джерелом інформації щодо походження та правдивості різних "міських легенд" та пліток. Але консолідація контролю над онлайн-медійними ресурсами близькою до Клінтонів мережею організацій Media Matters такий ласий кусок не обійшла і десь з другої половини 2000-х Snopes перетворився на партійну агітку навіть не Демпартії США, а одного конкретного крила цієї партії - клінтонського. Значна частина інфи на ресурсі стала присвячуватись оббріхуванню недружніх Клінтонам політиків (переважно республіканців, але подеколи й конкурентів-демократів). Паралельно Snopes почав "збільшувати прибутковість" записуючи в "міфи" і "розвінчуючи" невигідну хімічним та фармацевтичним корпораціям інформацію щодо гербіцидів, ГМО та щеплень. Snopes, наприклад, роками відстоював "безпечність" гербіциду РаундАп, канцерогенність якого минулого року була остаточно доведена в судах Сан-Франциско, і вже тільки після цих судових рішень "заднім числом" підкорегував деякі свої статті на цю тему.

16.04.2020 - короткий допис п'ятикратної лауреатки Еммі за кращі журналістські розслідування Sharyl Attkisson. "Сьогодні Facebook "факт-чекнув" як "фейковий" документальний фільм, де стверджувалось, що коронавірус, можливо, походить з лабораторії Вуханя. Важко повірити, але перевіряльником фактів виявився вчений, який працював у лабораторії Вуханя..."  Далі наведено скрін розкриття конфлікту інтересів "перевіряльщика" - пана Danielle E. Anderson. Він визнає, що протягом 2-х років в різний час працював в цій лабораторії. А потім (щоб було ще смішніше) додає, що там усі дуже компетентні, роботящі і "незаплямлені". Якщо провести паралель з нашою українською корупцією, то це типу як доручити перевірку повідомлень про злочини скоєні 2 роки тому в Дарницькому управління поліції прокурору, який 2 роки тому працював поліцаєм в Дарницькому управлінні.

* Facebook та Pinterest заявили, що вони будуть покладатися на ВОЗ та CDC Гейтса, щоб вирішувати, які он-лайн заяви є «дезінформацією чи обманом». Facebook та Google найняли "FactChecker" (Politifact) для цензури дезінформації щодо вакцин. Фонд Гейтсів є найбільшим джерелом фінансування для "FactChecker". Детальніше про факти дезінформації тут >>>BillGates - найбільший у світі виробник вакцин та найбільший донор WHO (ВОЗ) та CDC Foundation.

Чи можна довіряти ВООЗ?

* 11 червня 2009 року ВООЗ оголосила пандемію «Свинячого грипу», яка обійшлася світовій економіці у 18 млрд. доларів США. Через рік – 7 червня 2010 року – представники комісії з охорони здоров’я Парламентської асамблеї Ради Європи заявили, що пандемії грипу AH1N1 не було і звинуватили ВООЗ в необґрунтованому роздмухуванні паніки. Згідно з доповіддю ПАРЄ, кількість підтверджених жертв AH1N1 у світі виявилася значно меншою, аніж при звичайних сезонних епідеміях грипу. Експерти підтвердили свою заяву результатами незалежних досліджень. Реконструкцію тих подій зробили співробітники SPIEGEL, Гамбург, (посилання тут www.ar25.org).  «Британський медичний журнал» прямо звинувачує ВООЗ у корупції. За даними видання, багато експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я мали фінансові зв’язки з фармацевтичними компаніями. І не виключено, що про пандемію було оголошено саме під тиском виробників ліків. ВООЗ також використовувала свою фальшиву пандемію для того, щоб підштовхнути жорстку ліву політичну програму» – пише Forbes у статті «Чому ВООЗ підробила пандемію».

* дуже актуальна зараз робота 2018 року німецької документалистки Lilian Franck за назвою "Trust WHO" про корупцію у Всесвітній організації здоров'я. Про попередню псевдо-пандемію "свинячого грипу": German Velasquez - екс-директор Департаменту громадського здоров'я ВОЗ, дослівна цитата з інтерв'ю, що він дав німецьким документалистам: "У ВОЗ я не знав нікого, хто сам би вакцинувався". (Людина, яка займала в часи минулого інфекційного "апокаліпсису" другу після гендиректора посаду у Всесвітній організації здоров'я, на камеру без застережень стверджує, що в той час, як ВОЗ залякувала весь світ своїми "моделями" про "мільйони вмруть" і підштовхувала національні уряди до закупівлі багатомільйонних партій вакцин, ніхто з керівництва самої ВОЗ у власні жахастіки не вірив і НЕ коловся.) Трейлер фільму тут www.youtube.com

* 22.05.2016  - журналістське розслідування Associated Press "Агенція охорони здоров'я витрачає на подорожі, більше ніж на СНІД".  З неї можна дізнатись, що у 2016-му році ВОЗ на подорожі своїх 7 тисяч працівників витратила понад 200 мільйонів доларів. І що ця сума є більшою ніж витрати ВОЗ на боротьбу з туберкульозом, малярією, СНІДом та гепатитами РАЗОМ. "Доктор Маргарет Чан, генеральний директор Всесвітньої організації на початку цього місяця поїхала до Гвінеї. Чан провела ніч у президентському номері верхнього рівня в пляжному готелі Palm Camayenne. Люкс з мармуровими санвузлами та їдальнею на вісім персон, має рекламовану ціну 900 євро (1 008 доларів) за ніч."( Стаття англійською apnews.com)

* 09.04.2020 - Захар Мілютін фейсбук www.facebook.com - мій переклад свіжого тексту найвідомішого екологічного юриста США та голови громадської організації Children's Health Defense (Захист здоров'я дітей) Robert F. Kennedy, Jr про негативний вплив на ВОЗ її найбільшого спонсора:

"Вакцини, для Білла Гейтса, є стратегічною філантропією, яка годує його численні бізнеси, пов’язані із вакцинами (включаючи амбіції Microsoft контролювати глобальне підприємство з "вакцинних паспортів") та надає йому диктаторський контроль над глобальною політикою охорони здоров’я - зброєю корпоративного неоімперіалізму. Одержимість Гейтса вакцинами, здається, підживлюється месіанським переконанням, що він призначений врятувати світ технологіями та богоподібною готовністю експериментувати з життям менших людей.

Обіцяючи викорінити поліомієліт з 1,2 мільярдів доларів, Гейтс взяв під контроль Національну консультативну раду Індії (NAB) та зробив обов'язковими 50 вакцин проти поліомієліту (до 5 кожній дитині до 5 років). Індійські лікарі звинувачують кампанію Гейтса в руйнівній епідемії вакцинного штаму поліомієліту, яка паралізувала 496 000 дітей між 2000 та 2017 роками. У 2017 році уряд Індії скасував схему вакцинації Гейтса та вигнав Гейтса та його посіпак з Національної консультативної ради. Розповсюдженість поліо паралічів швидко впала.

У 2017 році ВОЗ неохоче визнала, що глобальний вибух поліомієліту є переважно вакцинним штамом, що означає, його походження від вакцинної програми Гейтса. Найжахливіші епідемії Конго, Філіппін та Афганістану пов'язані з вакцинами Гейтса. До 2018 року ¾ з усіх випадків поліомієліту були від вакцин Гейтса. 

У 2014 році Фонд Гейтса профінансував тести експериментальних вакцин проти ВПЛ, розроблені GSK та Merck, на 23 тисячах молодих дівчат у віддалених провінціях Індії. Приблизно 1200 отримали важкі побічні ефекти, включно з аутоімунними захворюваннями та розладами фертильності. Семеро загинуло. Індійські урядові розслідування виявили, що фінансовані Гейтсом дослідники вчинили серйозні етичні порушення: тиск на вразливих сільських дівчат для участі у випробовуваннях, булінг їх батьків, фальсифікація форм згоди та відмова в наданні медичної допомоги постраждалим дівчатам. Зараз ця справа знаходиться у Верховному суді країни.

У 2010 році Фонд Гейтса фінансував випробування експериментальної вакцини проти малярії GSK, вбивши 151 немовлят у Африці та спричинивши серйозні пошкодження, включаючи параліч, напади та фебрильні судоми у 1048 з 5049 дітей.

Під час кампанії Gates 2002 MenAfriVac в Африці у південній Сахарі оперативники Гейтса насильно вакцинували тисячі африканських дітей проти менінгіту. Від 50 до 500 дітей отримали параліч. 

Старший економіст Нельсона Мандели, професор Патрік Бонд, описує філантропію Гейтса як "безжальну" і "аморальну". У 2010 році Гейтс виділив ВОЗ 10 мільярдів доларів, обіцяючи зменшити чисельність населення частково за рахунок нових вакцин. Через місяць Гейтс сказав на Ted Talk, що нові вакцини "можуть зменшити кількість населення".
У 2014 році Асоціація католицьких лікарів Кенії звинуватила ВООЗ у хімічній стерилізації мільйонів кенійських жінок через фальшиву кампанію вакцинації проти правця. Незалежні лабораторії знайшли формулу стерильності у кожній протестованій вакцині. Після відмови від звинувачень ВОЗ врешті решт визнала, що розробляє вакцини для стерильності вже більше десяти років. Аналогічні звинувачення надійшли з Танзанії, Нікарагуа, Мексики та Філіппін.

Дослідження 2017 року (Morgensen et.Al.2017) показало, що популярна в ВОЗ вакцина АКДП вбиває більше африканців, ніж хвороби, яким вона ніби то запобігає. Щеплені дівчата страждали від смертності в 10 разів вищої за невакцинованих дітей. Гейтс і ВОЗ відмовилися згадувати про смертельну вакцину, до якої ВОЗ щорічно примушує мільйони африканських дітей.

Захисники громадського здоров’я по всьому світу звинувачують Гейтса в тому, що він виключив з порядку денного ВОЗ проекти, які доведено стримують інфекційні захворювання; чиста вода, гігієна, харчування та економічний розвиток. Він, за їх словами, спрямував ресурси агенції на обслуговування свій особистого фетишу, - що гарне здоров'я походить зі шприца.

Окрім використання своєї філантропії для контролю ВОЗ, UNICEF, GAVI та PATH, Гейтс фінансує приватні фармацевтичні компанії, які виготовляють вакцини, та масову мережу фронт-груп фармаіндустії, які транслюють оманливу пропаганду, розробляють шахрайські дослідження, проводять спостереження та психологічні операції проти тих, хто вагається щодо вакцинації. Вплив та гроші Гейтса використовуються, щоб змусити мовчати незгодних та примусити до згоди.

В своїх останніх безперервних виступах на фарм-медіа Гейтс виглядає радісним, що криза Ковід-19 дасть йому можливість застосувати свої програми вакцинації проти третього світу на американських дітях".

На чому ґрунтувалося введення карантину

В березні 2020 р. ЗМІ всього світу розтиражували дослідження Британського Імперського коледжу, яке передбачало 500 000 додаткових смертей від COVID-19. Але як виявилось насправді, дослідження НІКОЛИ не публікувалося в журналі, що рецензується, вже двічі коригувався в сторону зниження прогнозів і, як тепер показано, спочатку було засноване на нереалістичних припущеннях. Але про це ніхто неавіть у маленькому репортажі не згадав! (стаття англійською judithcurry.com)

* 16.03.2020 - стаття NYTimes повідомляє, що уряд США вирішив таки влупити по своїй економіці тотальним карантином і що переконав їх у цьому новий аналіз британських вчених. (Стаття англійською www.nytimes.com). 

Далі по тексту уточнюється, що мова йде про математичну модель від Imperial College London, головний автор якої Neil Ferguson нарахував, що без карантину в США від коронавірусу має померти 2.2 млн чоловік. І навіть дається посилання на цей 20-сторінковий документ з купою графіків і таблиць. Великобританії у випадку незапровадження жорстких обмежувальних заходів автори аналізу пообіцяли повний колапс шпиталів та півмільйона вбитих коронавірусом.

* 25.03.2020 - стаття DailyWire цитує оксфордського епідеміолога Sunetra Gupta про те, що модель від Imperial College London "ймовірно, має великі вади". (Стаття англійською www.dailywire.com). Що насправді коронавіусом вже інфіковані половина британців, і жодного апокаліпсису це не обіцяє. Госпіталізації потребують менше ніж один на тисячу інфікованих. Решта мають легкий перебіг або взагалі жодних симптомів. Усе це означає швидке досягнення справжнього колективного імунітету і сильно обмежить можливу смертність.

* 26.03.2020 - стаття на DailyWire, де наводиться відеозапис британських парламентських слухань. Там автор апокаліптичного звіту (Epidemiologist Neil Ferguson), який підштовхнув уряди США та Великобританії до того, щоб ціною економічного самогубства "рятувати" мільйони своїх громадян від неминучої смерті від коронавірусу, говорить, що вже передумав. (Стаття англійською www.dailywire.com)

Через 10 днів після того як на його прогнозах американський уряд об'явив тотальний карантин... і через 1 день після того як це зробив уряд Великобританії, епідеміолог Imperial College London Neil Ferguson переглянув свій прогноз, і на свідченнях заявив, що зі шпиталями усе буде Ок, а смертність він тепер очікує на рівні 20 тисяч. Замість спочатку нарахованих півмільйона. Тобто в 25 разів менше.

* найвпливовіший американський інфекціоніст та посадовець галузі здоров'я Dr. Anthony Fauci (Фаучі), пов'язаний з Вуханською лабораторією, в США фактично взяв на себе роль головного вісника інфекційного апокаліпсису. Детальніше тут >>>

* 27.03.2020 - координатор Білого дому з питань боротьби з коронавірусом цитує це 25-кратне урізання британської смертності і відверто злиться за цю "підставу". (Стаття англійською www.dailywire.com)

Після її виступу в кінці статті на DailyWire з'являється апдйет. Горе-моделятор вже знову передумав. Його виявляється просто УСІ неправильно зрозуміли. Нова цифра в 20 тис. померлих - це перерахунок з урахуванням "соціального дистанцювання" та інших заходів. А так було б півмільйона. (Стаття англійською www.dailywire.com)

Що відбувається в Італії?

Чи дійсно в Італії спостерігається підвищення смертності порівняно з іншими роками?

* 24 квітня 2020 р. - Італійський депутат Вітторіо Згарбі засудив статистичне шахрайство щодо Covid-19 (www.ar25.org).  Він заявив, що брехлива статистика щодо смертей від Covid-19 використовується для терору проти громадян Італії та встановлення диктатури. Національний Інститут охорони здоров'я стверджує, що 96,3% померли НЕ від COVID-19, а від інших патологій. (відео італійською мовою тут www.youtube.com)

19 березня 2020 р. - каналу byoblu24 дав велике інтерв'ю італійський нанопатолог з 40-річним стажем роботи в операційних, доктор і професор Стефано Монтанарі (Stefano Montanari). У своєму відвертому інтерв'ю він сказав, що в реальності безпосередньо від коронавірусу в Італії померли лише 3 людини. (стаття українською www.ar25.org). 

А ось приклад того, як діяли ЗМІ. Вони дружно повідомили, що понад 40 лікарів в Італії вже померли «під час епідемії COVID-19». Проте зі списку, наведеного на порталі Національної федерації лікарів і стоматологів, видно, що більшість померлих лікарів – це лікарі всіх напрямків, які давно вийшли на пенсію. Серед них 90-річні психіатри і педіатри, більшість з яких, ймовірно, померли від природних причин і взагалі не брали активної участі в кризі. Коли люди звернули увагу на цю маніпуляцію, всі дані про роки народження в списку були видалені (проте залишилися в архіві). Роздування паніки триває.

* Лікар Василь Чайка

3 квітня 2020 р.(www.facebook.com)  - данні з північного італійського міста Тревізо, що неподалік від Венеції показують: незважаючи на 108 смертей з позитивним результатом на кінець березня, загальна смертність в муніципальних лікарнях залишалася приблизно такою ж, як і в попередні роки. Це є ще одним свідченням того, що тимчасово підвищена смертність в деяких місцях, швидше за все, викликана зовнішніми факторами, такими як паніка і колапс системи, ніж одним тільки коронавірусом. (Джерело: swprs.files.wordpress.com)

Що стосується високого рівня смертності в Північній Італії, дослідницька група відзначає, що Італія має найвищу в Європі резистентність до антибіотиків. Фактично дані італійської влади показують, що близько 80% померлих лікувалися антибіотиками, що вказує на бактеріальні суперінфекції. (стаття італійською мовою www.ansa.it)

* дослідження Національного інституту здоров'я Італії (Istituto Superiore di Sanità), що було опубліковано 17 березня, вивчило 355 випадків смерті. Було виявлено, що тільки у трьох пацієнтів (0,8%) з 355 раніше не було ніяких захворювань. У більш ніж 75% був високий кров'яний тиск, в той час як 35% мали діабет і 33% мали серцеві захворювання. Середній вік жертв склав 79,5 років, а число загиблих в країні на 18 березня перевищило 2500 чоловік. На сьогодні вважається, що число «жертв коронавируса» в Італії вдвічі перевищує середній показник по світу.

Захар Мілютін фейсбук www.facebook.com

30.03.2020 - Теж ото вирішив запостити статтю про колапс італійської реанімації через надмірний наплив важких пацієнтів.  Правда, датована вона 10-м січня 2018-го. І мова йде про грип. "Нікагда такова нє била, і вот ап'ять!" - стаття італійською milano.corriere.it

Штучна вентиляція легень: допомога чи шкода

* 25 травня 2020 р. - У новому документі, який використовується для лікування пацієнтів з COVID-19, керівник відділення пневмонії та інтенсивної терапії в Медичній школі Східної Вірджинії заявляє: «Важливо визнати, що COVID-19 не викликає типове запалення легенів ... це захворювання має розглядатися по-іншому, і, ймовірно, ми посилюємо ситуацію, пошкоджуючи легені вентиляцією з допомогою апаратів ШВЛ». Тобто, саме підключення до апарату ШВЛ є тим фактором, що збільшує показник летальності. І навпаки - використання кисневої маски в збільшує відсоток одужання важкохворих. (стаття англійською www.evms.edu)

* На основі інформації з Китаю в усьому світі були визначені "медичні протоколи" зі швидким переходом пацієнтів інтенсивної терапії з позитивним результатом тесту на штучне дихання шляхом інтубації.
Однак уже в березні німецькі лікарі вказали, що інтубація може призвести до додаткового пошкодження легенів і має в цілому низький шанс на успіх. (стаття німецькою www.doccheck.com)

* Колеги зі США доводять, що використання ШВЛ повинно бути терміново переглянуто, щоб не завдати додаткової шкоди, так як від інтубації «більше шкоди, ніж користі». Пацієнти часто страждають не від гострої легеневої недостатності, а від свого роду гірської хвороби, яка посилюється штучним диханням з підвищеним тиском. (відео англійською www.youtube.com)

Що показав розтин померлих від коронавірусу

* 21.04.2020 - (стаття німецькою www.sueddeutsche.de, переклад українською тут molbuk.uaВ Німеччині дозволили розтинати тіла померлих від коронавірусу, зробивши висновок, що наукова користь переважує небезпеку зараження лікарів. Вже зроблено кілька несподіваних відкриттів: наприклад, далеко не у всіх спостерігається запалення легенів. Що об'єднує більшість жертв COVID-19?

На початку пандемії в березні Інститут імені Роберта Коха (ІРК) рекомендував по можливості не проводити розтинів. Патологоанатоми і медичний персонал ризикують при цьому заразитися коронавірусом через частинки повітря, так звані аерозолі. З цією точкою зору не згодне Німецьке товариство загальної патології і Федеральний союз німецьких патологоанатомів - вони наполягали на максимально можливому числі розтинів померлих від коронавірусу", щоб на основі отриманих даних розробити кращі методики терапії.

В Швейцарії патологоанатоми проводять розтин при наявності належного обладнання в прозекторських і "при належній мужності", розповідає Олександр Цанков (Alexandar Tzankov), керівник відділення аутопсії Університетської клініки Базеля. На сьогоднішній день там проведено розтини 20 померлих від COVID-19, і Цанков вважає, що він виявив певні діагностичні ознаки. "У всіх обстежених був підвищений кров'яний тиск, - каже професор, - а більшість пацієнтів мали значну зайву вагу". Крім того, це були переважно чоловіки, у двох третин спостерігалися пошкодження коронарних судин, третина пацієнтів страждали на діабет. Крім виявлення супутніх захворювань, медики з групи Цанкова досліджували і пошкодження тканини легень у померлих. "У мінімального числа пацієнтів було виявлено запалення легенів, - каже він. - Те, що ми побачили під мікроскопом, було тяжким порушенням мікроциркуляції в легенях". За словами Цанкова, це означає, що кисневий обмін був порушений, чим і пояснюється утруднення дихання у пацієнтів з COVID-19 у відділеннях інтенсивної терапії: "Можна давати пацієнту скільки завгодно кисню, але він просто не буде просуватися в організмі".

Тим часом Інститут Роберта Коха відкликав свою рекомендацію про небажаність розтинів. Президент ІРК Ларс Шааде (Lars Schaade) сказав у вівторок: "У початковій рекомендації не значилося, що взагалі не варто проводити розтинів, просто їх треба було проводити у виняткових випадках. Звичайно, вірно, що саме у разі нового захворювання необхідно проводити якомога більше розтинів, дотримуючись відповідних заходів обережності".

Президент Федерального союзу німецьких патологоанатомів Карл-Фрідріх Бюрріг (Karl-Friedrich Bürrig) вважає колишню рекомендацію ляпсусом. Як він говорить, його союз направив лист до всіх патологоанатомів і закликав їх проводити розтин померлих від COVID-19.

Гамбурзький судовий медик Клаус Пюшель (Klaus Püschel) незалежно від рекомендації ІРК і від освіти регістра пішов своїм шляхом. Між 22 березня і 11 квітня в Університетській клініці Гамбург-Еппендорф він зробив розтин 65 пацієнтів, померлих від коронавірусу. Число вироблених в Гамбурзі розтинів – понад 100, і в жодному з випадків не обійшлося "без супутніх захворювань", як сказав Клаус Пюшель. У більшості померлих були захворювання серця. 55 61 пацієнта, обстежених в Гамбурзі, згідно зі звітом, страждали від серцево-судинних захворювань", тобто підвищеного артеріального тиску, інфаркту, атеросклерозу або іншої серцевої недостатності. 46 пацієнтів, які зазнали розтину, мали попередні захворювання легенів. У 28 пацієнтів були виявлені захворювання інших органів - нирок, печінки або органів після пересадки. 16 пацієнтів страждали деменцією, у інших були онкологічні захворювання, сильне ожиріння, діабет.

В спеціалізованому журналі "Ланцет" (Lancet) патологоанатоми з Університету Цюріха повідомляють про ознаки того, що вірус викликає важкі запалення судин у різних органах. Вони обстежили двох померлих і одного, що вижив. Це може пояснити, чому вмирають і пацієнти, які не потребували штучної вентиляції легенів.

* 27.04.2020 - китайські вчені Сичуаньського університету науки і технологій і Ібіньского університету опублікували сенсаційне дослідження, яке може відповісти багато питань і замішання лікарів. Відповідно до теорії біоінформатиків Веньчжун Лю і Хуалана Лі, вірус SARS-CoV-2 атакує не легеневі альвеоли, а клітини крові людини. Проникаючи всередину еритроцитів, він зв'язується з молекулами гемоглобіну і "відриває" у них іони заліза. Через що червоні кров'яні тільця вже не можуть в достатній мірі транспортувати кисень. Це призводить до розвитку: гіпоксемії - зниження вмісту кисню в крові; гіпоксії - поліорганна киснева недостатність; гострого респіраторного дистрес-симптому. Що збільшує, в тому числі, і вогнища запалення в легенях. Тому на комп'ютерній томографії грудної клітини лікарі бачать ефект "матового скла", який характерний для пневмонії. Таким чином, SARS-CoV-2 порушує транспортування кисню, через що "задихаються" всі органи і тканини в організмі людини. Це означає, що потрібно боротися не з пневмонією, а з гіпоксією.

* 06.2020 - Лікар-патологоанатом Юрій Бісярін (Львів) : За час пандемії у Львівському обласному патологоанатомічному бюро провели близько 60 розтинів померлих унаслідок коронавірусної інфекції. (Стаття тут tvoemisto.tv/exclusive). Юрій Бісярін пояснює, що таке пневмонія, яка виникає у важких хворих на Covid-19.

«Пневмонія – це більш побутове визначення. Насправді віруси викликають дифузне молекулярне пошкодження – респіраторний дистрес-синдром: легені збільшені у розмірах, ущільнені, малоповітряні, надто ґідратовані. При коронавірусній інфекції виникає надмірна відповідь – медіаторний шторм, тобто виділяється завелика кількість цитокінів – це такі захисні молекули. І вони пошкоджують ендотеліальні клітини судин, що у деяких випадках призводить до тромбоутворення в легеневих артеріях», – розповідає медик. (Ендотелій – внутрішній шар клітин, що вистилає кровоносні судини – ред.). «При коронавірусі розвивається дифузне альвеолярне пошкодження легень – це прояв хвороби. Якщо приєднується вторинна інфекція і виникає гнійна пневмонія – це буде ускладнення», – пояснює лікар.

Чи можна довіряти тестам на коронавірус?

11.2020 - Reuters цитує Ілона Маска, який зробив в один день чотири тести на Ковід і отримав два негативних і два позитивних результата. 

"Відбувається щось надзвичайно брехливе. Сьогодні чотири рази тестували на covid. Два тести повернулись негативними, два - позитивними.
Та сама машина, той самий тест, та сама медсестра..." (reut.rs/3eXj9yw)

* Привезені для Великобританії тест-системи довелося відкликати назад, оскільки вони виявилась інфікованою... коронавірусом. Коронавірусну інфекцію з ними гарантовано "знайдуть" в кожного протестованого. Якщо тестувати ними усіх підряд, то це збільшує кількість "статистично інфікованих". А тепер задайте собі питання: чи впливає це на "стрімкий ріст виявення" корона-позитивних людей та повальну "смертність"? (Статті англійською www.telegraph.co.uk і www.standard.co.uk)

* Нобелівський лауреат Кері Малліс (Kary Mullis), винахідник ПЛР тесту (полімеразна ланцюгова реакція), помер у віці 74 років в серпні 2019 року за декілька місяців до початку "пандемії".

* 05.09.2020 - Про нерелевантність ПРЦ-тестування на ковід, ще на початку вересня писали навіть надлояльні до цієї афери BBC. Датована 05.09.2020 стаття за посиланням називається: "Коронавірус: Тести "можуть виявляти мертвий вірус":  "Більшість людей можуть бути заразними лише близько тижня, але протягом наступних тижнів їх тестування може давати позитивні результати. Дослідники кажуть, що це може призвести до завищеної оцінки нинішніх масштабів пандемії. Але експерти кажуть, що неясно, як виготовити надійний тест без ризику пропустити випадки."

Нагадую, що саме ці "ні про що" тести зараз підштовхують або навіть змушують робити щодня більшу кількість українців "бо контактний", має симптоми ГРВІ, або просто зібрався кудись летіти. В результаті маємо щодня більшу кількість псевдо-випадків, левову частку яких складають повторні тести, люди з мінімальними симптомами ГРВІ та цілком здорові особи. Але саме на цих ні про що цифрах - "антирекордах", роздмухується паніка. Яка в свою чергу підштовхує витрачати власні або державні гроші на нерелевантні тести ще більшу кількість людей. І так по колу.

* 13.02.2020 - Аналогічний скандал раніше стався в США, де місцевий Центр контролю захворювань був змушений відмовитись від значної кількості тестів, через їх "непереконливі результати". ( Стаття англійською www.foxnews.com)

* 03.05.2020 - Президент Танзанії перевірив тестами на коронавірус папаю (фрукт такий), перепела (птаха така) та козу. І в зверненні до нації заявив про фарма-саботаж. Бо усі три тести дали позитивний результат. (https://bit.ly/2SFwT7f   https://bit.ly/2yn9xN3)

* 18.04.2020 - Журналісти Washington Post видали неочікувано гідне розслідування щодо обставин забруднення (інфікування) американських тестів на коронавірус. (Стаття англійською www.washingtonpost.com Коротко про основне: (переклав Захар Мілютін www.facebook.com1."Теорію змови", що американські тести на коронавірус, та ще й виготовлені не якимось третім підрядником, а самим Центром контролю захворювань (CDC), були "контаміновані" (забруднені / інфіковані), нарешті офіційно підтвердили і сам CDC, і FDA (американська державна агенція нагляду за ліками). 2. Через це забруднення / інфікування ці тести, виготовлені найавторитетнішим органом охорони здоров'я у світі (ВОЗ вже ж не рахується), "виявляли" коронавірус не тільки в людей, які його не мали, а й у дистильованій воді. 3. Навіть після оприлюднення цих фактів, CDC шники ще довго "віднєкувались" і брехали, що з тестами все ок. 4. За офіційною версією від FDA забруднення (інфікування) сталось через те, що лабораторія CDC, де виготовлялись тести, грубо порушувала власні протоколи безпеки. Ті самі протоколи, що їх CDC пише і робить обов'язковими для решти американських виробників. 5. Контамінованим виявився один з компонентів (інгредієнтів) тесту, щодо необхідності якого в місцевих лабораторій та незалежних експертів є дуже серйозні сумніви. Цитую: "Кейм, до якого ФБР зверталась за тестуванням під час розслідування терактів сибірською язвою 2001 року, зазначив, що хоча додатковий тестовий сегмент, мабуть, мав на меті допомогти відрізнити covid-19 від інших коронавірусів, він не був потрібний: covid-19 має чітку генетичну послідовність, яка робить пошук інших штамів зайвим." Але використовувати тести без цього компоненту, як це хотіли місцеві лабораторії з самого початку, CDC "чомусь" строго забороняв. 

* американський лікар з Нью-Йорка ANDREW KAUFMAN (www.facebook.com/andrew.kaufman.908). Відео англійською 05.04.2020 - www.youtube.comCOVID-19 RT-PCR TEST. Tests for RNA sequence, not the virus. Тест на коронавірус не виявляє наявність вірусу. There is no gold standard: COVID-19 has never been purified and visualized; Only visualized from one patient inside a human cell; RT-PCR never tested against gold standard. Thus, accuracy of test is UNKNOWN!!! (estimated 80% false positive). Інтерв'ю 29.04.2020 - відео англійською www.facebook.com - UNMASKING THE LIES AROUND COVID-19: FACTS VS FICTION OF THE CORONAVIRUS PANDEMIC. Стаття з перекладом відео Ендрю Науфмана російською тут kv-journal.su/content/rozhdenie-virusa

* Тест COVID-19 виявляє не вірус, а ендосому, тому він позитивний у такої великої кількості людей! - відео Київського лікаря Василя Чайки www.facebook.com/vasay.chaika тут www.youtube.com

* Кері Мулліс, розробник ПЛР (полімерна ланцюгова реакція ДНК) тесту: "ПЛР тест не вияляє жоден вірус". Кері Мулліс помер 07.08.2019.

* Станом на 20/03/2020 жоден із результатів тестування на "коронавірус", що був зроблений в Україні не підтвердився (підтвердження проводилось в Британії) - www.facebook.com/vasay.chaika

Andrey Yakovlev  (www.facebook.com)

Буду монотонно и целенаправленно расшатывать фундамент, на котором зиждется "эпидемия". Фундамент, собственно, незамысловатый и простой. ТЕСТЫ. И только ТЕСТЫ. Никаких других ( желательно строго научных) доказательств существования вируса или болезни, которую он вызывает, по сути не предоставлено. 

Откуда берется диагноз смерти? Из тестов (чаще всего, иногда достаточно, оказывается, просто "подозрительных симптомов"). Откуда берется статистика зараженных? Из тестирования. 10-20% протестированных людей показывают положительный результат. Любых людей, из любой локации, из любой группы (самые понятные примеры: страна, провинция/область, город, общежитие, детский дом, приют для людей без определенного места жительства, круизный лайнер, военный корабль, группа медиков из конкретной больницы или города). 

Идем дальше. Могут ли быть тесты "неправильными"?  Запросто.
Могут ли они выполнять не ту функцию, которая им предписана? Легко.
Могут ли они реагировать положительно не на "сарс-ков-2", а на какой-либо другой генетический код? Без проблем.
Когда Вы это осознаете, Вы одновременно осознаете, как легко сделать видимость эпидемии (которая в первую очередь состоит из пугающих показателей зараженных и умерших) благодаря этим тестам: сомнительным, непроверенным, без сертификата качества.

Но почему умирают люди? Люди умирают, потому что люди - смертные. Симптомы "ковид19" не отличимы от доброго десятка других респираторных заболеваний. КТ также не способна различить "ковид19" и, например, грипп H1N1.

Почему врачи "молчат"? Врачи делают свою работу, это не ученые, а, скажем так, подневольные люди, причем нельзя исключать и случаи психологического давления (угрозы увольнением, например). Врачи работают строго по протоколам, которые разработаны учеными и устанавливаются свыше: их начальством (главврачом), МОЗ, ВОЗ. Кроме того на сегодня врачи по всему миру очень щедро финансово мотивируются: больницы и собственно сами врачи получают неплохие доплаты за работу с пациентами с диагнозом "ковид19". Вы же понимаете, как это может влиять на итоговую статистику?

ПЦР-тест сравнивает изучаемые фрагменты РНК с известным образцом (праймером).

1) Праймер может быть чем угодно. Это вообще самая простая возможность манипулировать результатом. При желании всех людей с симптомами простуды или даже без оных можно сделать "ковид-положительными".
Вместо генетического кода вируса это может быть экзосома, о чем я уже писал раньше. Или просто нуклеотид какой угодно ОРВИ. В конце концов РНК всех вирусов на 99% совпадают.

2) Подробнее о методике ПЦР в ходе обработки теста в лаборатории. Пропущу этап "превращения" РНК в ДНК. Это на суть не влияет. 

Найденный в соскобе с носоглотки фрагмент РНК дублируется многократно ("энное число раз"), при этом после каждого цикла дублирования от праймера к изучаемому фрагменту отправляется специальная флуоресцентная молекула, которая должна вернуться обратно к праймеру в виде световой волны определенной длины. Вот эта световая волна, которую для простоты назовем "откликом", и анализируется. Если после "энного числа" циклов приходит должный "отклик" (то есть когда итоговая флуоресценция достаточна) - результат теста положительный, если не приходит - отрицательный. Чем больше количество циклов удвоения тем больше вероятность того, что "отклик" произойдет. 

"Энное число" устанавливается производителем, а не лаборантом, по стандарту оно ДОЛЖНО БЫТЬ равно 36 или 37. Это та граница, невыход или выход за которую интерпретируется, как результат теста "не заражен" или "заражен". Но, если производитель решит установить, например, 20 циклов, все тестируемые окажутся "не зараженными", если 50 циклов, все тестируемые окажутся "зараженными".

Таким образом производитель имеет простую возможность непосредственно влиять на "чувствительность" теста и, соответственно, на итоговый результат: НА СТАТИСТИКУ.  

За фактом помилкових результатів ПЛР у Дніпрі відкрили кримінальне провадження.  ПЛР-тести не відповідають заявленій виробником специфічності і чутливості. (www.unn.com.ua)

Носіння захисних масок шкідливе для здоров'я?

* Видання LifeSite 23/07/2021 оприлюднило далеко не повний, але досить наочний перелік із 47 наукових досліджень щодо неефективності  масок і ще 32 - про їх (масок) шкоду для здоров'я носіїв. www.lifesitenews.com

* 11.2020 - Директор Центру доказової медицини Оксфордського університету професор Carl Heneghan запостив на своїй фейсбук сторінці посилання на власний огляд свіжого масштабного данського дослідження, яке доводить неефективність масок проти вірусів.

Анонімні фб-цензори з невідомою освітою (якщо вона в них взагалі є), приліпили до поста директора Центру доказової медицини Оксфордського університету наліпку "фальшива інформація".

Бо в їх невідомого авторства методичках, вказано, що будь-яку критику масок треба обзивати "брехнею" незалежно від доказів.

Директор Центру доказової медицини Оксфордського університету поділився своїм обуренням з виданням DailyMail, яке цитує його слова:

«Мені відомо, що те ж саме (брехливі наліпки про ніби "фальшиву" інформацію - Перекл.) трапляється з іншими.
Що сталося з академічною свободою та свободою слова?
У цій статті немає нічого неправдивого. "

"Це цензура, і це одна з причин, через які ми стикаємось із глобальним знищенням вільного мислення та науки".  (посилання)

* 12.06.2020 - Cайт Міністерства здоров'я Нової  Зеландії  www.health.govt.nz Приємно вразило, що в нашу епоху наступу диктатури медичного невігластва МОЗ Нової Зеландії свої рекомендації підкріпило цілком адекватним СЕРЙОЗНИМ оглядом наукової літератури на тему носіння масок від Ковіду. Цей огляд можна завантажити в кінці сторінки з їх рекомендаціями.

1) Від здорових людей носити маски для захисту від Ковіду НЕ ВИМАГАЮТЬ, бо "потенційна користь вимоги носіння масок здоровими людьми не видається такою, що переважує потенційні ризики".

2) Тим, хто самостійно вирішує носити маску, НАГАДУЮТЬ ПРО РИЗИКИ, які асоціюються з неправильним використанням масок усіх типів.

* "Чому маски для обличчя не працюють" - Стаття про марність хірургічних масок як захисту від інфекцій. (англійською - www.oralhealthgroup.com, публікація авторства John Hardie, BDS, MSc, PhD, FRCDC - канадського фахівця, що 30 років по всьому світу читає лекції щодо інфекційного контролю в стоматології датована 18.10.2016.) : "У період з 2004 по 2016 рік було опубліковано щонайменше десяток науково-дослідних та оглядових статей про неадекватність масок для обличчя. Усі сходяться на думці, що погане облягання обличчя та обмежені фільтраційні характеристики масок для обличчя роблять їх нездатними перешкодити користувачеві вдихати частинки, що потрапляють у повітря. У своїй добре референсованій статті про захист дихання для медичних працівників 2011 року Гарріман та Броссо роблять висновок, що «маски обличчя не захистять від вдихання аерозолів». "Того ж року доктор Р. Макінтайр зазначив, що рандомізовані контрольовані випробування масок не змогли довести їх ефективність."

* 06.2020 - На державному сайті cdc gov американського Центру контролю захворювань є дуже цікава табличка про частоту використання масок протягом двох тижнів перед інфікуванням. Згідно даних CDC:

- 70,6% захворілих (із симптомами) на ковід носили маски постійно,
- ще майже 14,4% носили їх часто
- 7,2% носили їх періодично
- і лише по 3,9% із захворілих носили маски рідко та ніколи.
(посилання тут, документ PDF англійською www.cdc.gov).

*  06.04.2020 - дослідження про ефективність захисту маскою конкретно від коронавірусів, опубліковане в престижному науковому журналі Annals of Internal Medicine (стаття англійською www.acpjournals.org): "Ні хірургічні, ні бавовняні маски ефективно не фільтрували SARS – CoV-2 під час кашлю інфікованих пацієнтів. Попередні докази того, що хірургічні маски ефективно фільтрували вірус грипу (1), сформували рекомендації, що пацієнти з підтвердженим або підозрюваним COVID-19 повинні носити маски для обличчя для запобігання передачі (2). Однак розмір та концентрація SARS – CoV-2 в аерозолях, що утворюються під час кашлю, невідомі.
Оберг та Броссо (3) показали що хірургічні маски не демонструють належних показників фільтрування проти аерозолів діаметром 0,9, 2,0 та 3,1 мкм. Лі та його колеги (4) показали, що частинки 0,04 до 0,2 мкм можуть проникати в хірургічні маски."

* 24.04.2020 - водій з Нью-Джерсі в'їхав в стовп через втрату свідомості внаслідок браку кисню. Брак кисню в нього стався через те, що заляканий ковідною панікою містер кілька годин поспіль і навіть за кермом машини без пасажирів носив на обличчі модну зараз маску-респіратор № 95. Хлоп лишився живий, але потрапив в лікарню. (https://bit.ly/2Yz8PXv).  Різні прсевдо-спростувальщики "факт-чекери" вже наплодили фейків, що ця новина ніби то чи неправдива, бо місцеві поліції від своїх слів ніби то відмовились. Як завжди, брешуть. Місцеві поліцаї попри тиск наполягають (Lincoln Park Police Department): "У початковому дописі було заявлено, що ми "вважаємо", що надмірне носіння маски N95 - це фактор, що сприяв цій аварії.
Хоча ми не знаємо цього зі 100% впевненістю, ми знаємо, що водій носив маску N95 всередині транспортного засобу протягом декількох годин і врешті-решт втратив свідомість під час експлуатації автомобіля.
Ми також знаємо, що на місці ДТП не було виявлено нічого, щоб припустити, що водій знаходився під впливом наркотиків чи алкоголю."

* Симптоми отруєння вуглекислим газом (CO2). Цей газ ми зазвичай видихаємо і він змішується з навколишнім повітрям. Якщо воно вільно циркулює навколо нашої носоглотки. Але особи, що вони через страх вірусів, або покору некомпетентним вказівкам "епідеміологів" рівня Авакова закупорили собі органи дихання шматком серйозного "захисту", ці свої вихлопи постійно вдихають назад. Серед симптомі отруєння CO2:
- погіршення зору та слуху
- сонливість
- головокружіння
- головний біль
- пітніння
- брак повітря
- підвищений тиск
- почастішання серцебиття
і (для найвпертіших панікерів) - втрата свідомості.

* 10.09.2020 - вже четвертий випадок в Німеччині, коли від носіння маски помирає дитина. (cnfnnz ysvtwmrj. www.journalistenwatch.com)

* 05.05.2020 - Австралійське видання 7News розповідає як в Китаї під час здачі шкільних екзаменів по фізкультурі В МАСКАХ вмерли двоє 14-річних хлопчиків. https://bit.ly/3eu1ihy

* 10.09.2015 - "Маска захищає від вірусів не носія, а людей навколо" - ця теза не тільки не має жодного наукового обгрунтування чи доказів. Її прискіпливо аналізували і вона регулярно визнавалась хибною в численних судових та позасудових процесах, що відбулись у Канаді протягом 2015-2019, ще до ковідної істерії.

Там тоді частина місцевих шпиталів з подачі фарма-індустрії вирішили збільшити обсяги реалізації вакцин від грипу через нову політику "грипо-безпеки". Від медсестер, що відмовлялись труїти себе загальновідомою надзнизькою ефективністю та високою реактогенністю щорічною вакцинацією від грипу, почали вимагати протягом усього висого сезону ГРВІ носити маски "для безпеки пацієнтів".

Медсестер, що відмовлялись від обидвох цих пседво-профілактичних забаганок роботодавців знайшлось в Канаді чимало, і до боротьби за їх право вільного медичного вибору підключились асоціації та профспілки. Повідомлення CTVNews щодо арбітражного рішення у справі Асоціація медсестер Онтаріо проти лікарні Sault Area Hospital www.ctvnews.ca "Арбітр Джим Хейс визнав, що політика "вакцинація або маски" є необґрунтованою, та "примусовим інструментом", щоб змусити працівників охорони здоров’я отримати вакцину від грипу. Експерти засвідчили, що нелогічно змушувати здорових медсестер носити маски, а Хейс прийшов до висновку, що МАСКИ НЕ ЗАХИЩАЮТЬ ПАЦІЄНТІВ ЧИ МЕДСЕСТЕР ВІД ГРИПУ. "Сумна частина цього полягає в тому, що це давало нашим пацієнтам помилкове почуття безпеки, і ми це знали", - сказала Хаслам-Стройд (президент медсестринської асоціації).

* 06.12.2019 - видання Vancuver Sun вже в грудні 2019 повідомляє, що Медсестринська профспілка провінції Британська Колумбія після 4-х річної боротьби нарешті досягла угоди з місцевою Асоціацією роботодавців галузі здоров'я, щодо загального припинення "КАРАЛЬНОЇ ПРИРОДИ попередньої політики", яка змушувала медсестер носити маску через відмову від вакцини vancouversun.com

Більше інформації про маски тут >>

М'яка стратегія Швеції

* 18.12.2020 - До останнього часу Швеція була єдиною країною в Європі, яка відмовлялася від серйозних обмежень та карантину для боротьби з пандемією. При цьому наразі у Швеції підтвердили майже 350 тисяч випадків коронавірусу, близько 7 800 пацієнтів померли - це суттєво вищі показники, ніж у сусідніх скандинавських країнах, які обрали більш традиційні способи боротьби з пандемією.

Водночас, свіжі дані свідчать, що 90% "ковідних" смертей у Швеції припадає на людей віком понад 70 років. При цьому майже половина з них були них мешканцями будинків для літніх людей.  Стаття BBC

Тривалий час саме шведський підхід до боротьби з пандемією як аргумент на свою користь наводили противники карантинних обмежень в багатьох країнах.

Втім, цього тижня влада самої Швеції рекомендувала стокгольмським школам перевести на дистанційне навчання усіх учнів 13-15 років. До цього влада ухвалила рішення про перехід на "дистанційку" для всіх осіб, старших 16 років.

Також з понеділка набули чинності нові рекомендації щодо соціального дистанціювання на період різдвяних свят: шведам радять не збиратися групами понад 8 осіб і уникати поїздок на потягах та автобусах.

Нові правила знижують ліміт для груп в ресторанах до чотирьох осіб на групу. Нові рекомендації із використання масок для обличчя будуть вказувати, серед іншого, які маски для обличчя використовувати і в який час їх слід використовувати, і будуть тільки рекомендаціями.

Наслідки карантину

Збільшення смертності внаслідок карантину

* У Канаді 31 людина померла в будинку для літніх людей після того, як «майже всі медсестри в поспіху покинули заклад, побоюючись поширення коронавіруса. (стаття англійською тут www.nytimes.com) Органи охорони здоров'я виявили людей в будинку в Дорваля, недалеко від Монреаля, лише кілька днів по тому. Багато вижили недоїдали, були зневоднені і апатичні. Подібні трагедії вже відбувалися північній Італії, де східноєвропейські медсестри спішно покинули країну, коли вибухнула паніка і були оголошені карантинні заходи, в т. ч. закриття кордонів

* The London Times повідомляє, що 50% нинішньої британської надлишкової смертності викликане не коронавірусом, а наслідками ізоляції, загальною паніки і соціальным дистанціюванням. Показник смертності сягає 3000 смертей в тиждень. Насправді, ця цифра може бути навіть вище, оскільки британське визначення жертв коронавіруса також включає випадки смерті з (а не від) коронавірусів, а також «підозрювані випадки». (Стаття англійською тут archive.is)

* 19 травня 2020 р. - 600 американських лікарів написали відкритий лист Трампу про шкоду локдауна (карантину). Цитата звідти: «Причиной миллионов неочевидных жертв локдауна станут алкоголизм, бездомность, самоубийства, инфаркты, инсульты и почечная недостаточность. У молодежи это будет финансовая нестабильность, безработица, отчаяние, наркомания, незапланированная беременность, бедность и насилие.» (лист англійською мовою тут www.scribd.com)

16.04.2020, Reurters: "..сотні тисяч дітей цього року можуть померти через глобальний економічний спад, спричинений пандемією коронавірусу, а ще десятки мільйонів можуть впасти в надзвичайну бідність внаслідок кризи, попередила ООН у четвер.   ...  Міжнародна агенція також у звіті про ризики зазначає, що майже 369 мільйонів дітей у 143 країнах, які зазвичай покладаються на шкільні обіди як надійне джерело щоденного харчування, тепер змушені шукати їжу будь-де". (Стаття англійською www.reuters.com). 

* 16.04.2020 - Якщо в бідних країнах першими завжди мруть діти, то в більш багатих ці заходи вбивають в першу чергу саме людей з "вразливих до вірусу" категорій: похилого віку та з важкими розладами. Давно доведеною є статистична залежність між економічним спадом і зростанням загальної смертності. На фінансових кризах ростуть суїциди, кримінальні та побутові вбивства, смерті пов'язані зі зловживаннями алкоголем та наркотиками. Постійний стрес, що його зараз плодить з одного боку ЗМІ-істерія, а з другого економічний спад, збільшує смертність. Брак фізичної активності збільшує смертність. Брак свіжого повітря збільшує смертність. Брак сонця збільшує смертність. Брак соціалізації збільшує смертність. Нездатність самостійного вирішення побутових проблем типу унітазу, що потік, збільшує в літніх людей стрес і збільшує смертність. Скасовані планові операції та ускладнений доступ до медичної допомоги людей з "немодними" діагнозами обов'язково збільшить смертність. Але усю цю штучно збільшену смертність в результаті припишуть (вже приписують) коронавірусу. (Захар Мілютін фейсбук www.facebook.com)

* 08.05.2020 - CNN (відео англійською edition.cnn.com"коронавірусний відчай" і безробіття, за підрахунками контори Well Being Trust можуть коштувати Америці 75 000 додаткових смертей від суїциду та передозу. Для порівняння, за офіційними даними Центру контролю захворювань США (CDC) на 1 травня 2020 слухняні американські лікарі встигли вписати Ковід в менш ніж 40 тис. сертифікатів про смерть.

Чи доцільно було вводити карантин

Карантинні заходи – рішення політичне, а не медичне. (стаття українською greenpost.press)

* 22.05.2020 - "Карантини (локдауни) не вплинули на коронавірус, але знищили засоби до існування мільйонів по всьому світу" (Британське видання Sun www.thesun.co.uk)

* 22 квітня 2020 р. - колишній міністр внутрішніх справ Австрії Герберт Кікль різко розкритикував у парламенті політику щодо COVID-19 (посилання тут www.ar25.org, відео переклад російською тут www.youtube.com)

Швейцарський біофізик вперше графічно зобразив динаміку рівня позитивних результатів тестів в Швейцарії з початку березня. Графік показує, що цей рівень коливається між 10% і 25% від усіх вироблених тестів, і карантин не чинив істотного впливу. Влада і ЗМІ ніколи не показували цей графік, адже тоді буде чітко зрозуміло - «каранитн ніяк не вплиає на показник захворюваності». 

* Офіційні прогнози COVID-19 в США в порівнянні з реальністю нині переоцінено кількість госпіталізацій в 8 разів, надходжень до відділення інтенсивної терапії - в 6,4 рази, а кількість вентиляцій легенів - в 40,5 рази. (twitter.com)

* Останні дані спеціального звіту німецького Інституту Роберта Коха показують, що частка позитивних результатів серед загальної кількості тестувань зростає набагато ПОВІЛЬНІШЕ, ніж експонентні криві, демонстровані ЗМІ, і становила близько 10% в кінці березня, що характерно для коронавірусів. (стаття німецькою multipolar-magazin.de)

* 14 травня 2020 р. - Депутатка італійського парламенту Сара Куніал заявила в парламенті: "Примушуючи людей до карантину, а фактично до домашнього арешту, зацікавлені особи впроваджують старий перевірений принцип управління людьми - «розділяй і владарюй». На думку депутата, все, що відбувається, здійснюється з метою задоволення потреб фінансового капіталу, а Всесвітню організацію охорони здоров'я давно контролює «філантроп і рятівник світу» Білл Гейтс. (стаття російською fraza.ua, українською effata.org.ua)

* 27 травня 2020 р. - У Норвегії визнали, що карантин був щонайменше марним, при ближчому розгляді - шкідливим. (стаття англійською www.spectator.co.uk/article).

Стаття з "Блумберг". Японія здолала вірус без жорсткого карантину та масового тестування?

Надзвичайний стан в Японії наближається до кінця, і число нових випадків коронавірусу скорочується до десятків. На пересування мешканців не було накладено ніяких обмежень, як і на підприємства. Усе від ресторанів до перукарень залишалося відкритим. Ніяких високотехнологічних додатків, які б відстежували руху людей, не було розгорнуто. В країні немає центру по боротьбі з хворобами. І навіть незважаючи на те, що усі країни були покликані «тестувати, тестувати, тестувати», Японія протестувала всього 0,2% свого населення. Це один з найнижчих показників серед розвинених країн. (стаття англійською www.bloomberg.com)

Протести проти карантину в світіі, про які нам не розказують в ЗМІ

* 5.05.2020 - США, Штат Сакраменто - В той час як ряд "респбліканських" штатів вже скасували або серйозно послабили божевільні обмежувальні заходи "захисту" від банального ГРВІ, Каліфорнія залишилась вірною своїй репутації найглибшої фарма-*упи США. Місцева влада об'явила про продовження заборони нормально жити, що його в нас хибно називають "карантином", а там більш точно "локдауном" до 31 травня. Тисячі людей вишли виразити свою незгоду до будівлі місцевого парламенту в столиці штату Сакраменто. Жива трансляція https://bit.ly/2W47eao

* 30.05.2020 - Англія - Anti-lockdown protest in London's Hyde Park www.facebook.com

* 26.05.2020, 02.06.2020 - масові протести в Німеччині

* 01.06.2020 -протести по всій Америці відео www.facebook.com

* 02.06.2020 - Італія протестує проти АфераКоронавірус відео www.facebook.com

* 21.06.2020 - масові протести у Флоренції, Італія (www.facebook.com)

* 06.06.2020 - в багатьох країнах пройшов протест проти карантину

* 06.06.2020  Польща відео https://youtu.be/4kWRQCItf2Q

---------- Україна  --------

* 06.06.2020 Акції протесту на захист свободи вибору у питаннях щеплень пройшли у декількох регіонах України (greenpost.press)

* 06.06.2020 Франківськ www.youtube.com

- Львів

* 06.06.2020 відео www.facebook.com

Юридичні аспекти введення карантину

Запроваджені владою через коронавірус обмеження вже визнали неконституційними в Боснії (zmina.info)Чехії та Румунії (zmina.info)

* У Чехії суд ухвалив, що уряд незаконно обмежив свободу пересування громадян і закрив торговельні точки. Рішення суду, ухвалене 23 квітня 2020 року.  (посилання тут zmina.info   і   тут www.ar25.org)

-------------------      Україна  ---------------------

Карантин в Україні був введений 11.03.2020 року. Проте він був прийнятий кабінетом міністрів України без звернення головного санітарного лікаря.

* Конституційний Суд просять перевірити законність введення карантину в Україні (посилання тут zmina.info )

* 3.06.2020 - юрист Олександр Гуміров (www.facebook.com/humirov):

ПУБЛИКУЕМ ДОКУМЕНТ, СТАВШИЙ ОСНОВАНИЕМ ДЛЯ ВВЕДЕНИЯ КАРАНТИНА. ОФИЦИАЛЬНО.

Как вы знаете, до сих пор, два месяца спустя, Министерство охраны здоровья Украины не подало в суд возражения против моего иска о незаконности карантина. Также до сих пор Кабмином не выполнено распоряжение суда о предоставлении суду всех документов, которые стали основанием для принятия постановления о введении карантина.

Власть всеми силами уклоняется от обнародования документов, поскольку в них полный правовой беспредел. Но... на их беду в г. Днепр живёт мой добрый друг общественный активист Александр Дзюба. От этого мага информзапросов живым ещё не уходил ни один распорядитель публичной информации. И вот Александр совершил очередную магию и заполучил некоторые документы Министерства охраны здоровья, которые были поданы в Кабмин и стали основанием для введения карантина.

По традиции и по понятным причинам, до судебного заседания я не раскрываю все "козыри" нашей позиции. Однако, один из документов у меня просто нет сил не опубликовать. Он настолько пропитан ложью, цинизмом и отвратительным попранием всего, что люди зовут "законным", что вы просто обязаны это видеть. Чтобы понимать суть происходящего правового беспредела в стране. Смотрите фото, приложенные к этому посту.

Во-первых, вопреки ст. 29, на которую они ссылаются, как основание карантина, очередной раз подтверждено документально, что никакого обращения главного сан. врача не было, а был протокол заседания какой-то комиссии по техногенной безопасности. Этим фактом, наверное, уже никого не удивишь. НО!

До сегодняшнего дня я думал, что они ввели карантин, придумав некую чрезвычайную ситуацию, чтобы типа преодолеть эту некую чрезвычайную ситуацию. А ОКАЗАЛОСЬ, что комиссия собралась в условиях когда НЕТ никакой чрезвычайной ситуации, а лишь якобы есть ситуация, которая гипотетически в будущем "МОЖЕТ ПРИОБРЕСТИ ПРИЗНАКИ" чрезвычайной ситуации (смотрите фото-1). То есть, даже эта странная комиссия вообще была неправомочна, поскольку НЕ БЫЛО никакой чрезвычайной ситуации, а значит не было оснований даже для её созыва и заседания этой комиссии.

Мало того, проект, который по регламенту требует общественных слушаний, поскольку затрагивает права человека, проверки на регуляторное воздействие на бизнес, правовой экспертизы минюста и общественной экспертизы на дискриминацию, был инициирован 10 марта, а 11 марта УЖЕ ПРИНЯТ без обсуждения.

Как вы понимаете, никакие экспертизы вовсе не проводились. Мало того, МОЗ за подписью Ильи Емеца ПРЯМО ЛЖЁТ В ОФИЦИАЛЬНОМ ДОКУМЕНТЕ (смотрите фото-2 и фото-3), сообщая Кабмину, что никакие экспертизы, кроме минюстовской не нужны, поскольку проект НЕ ЗАТРАГИВАЕТ ПРАВА ЧЕЛОВЕКА, НЕ ВЛИЯЕТ НА БИЗНЕС, НЕ КАСАЕТСЯ ТРУДОВЫХ ОТНОШЕНИЙ, НЕ ВЛИЯЕТ НА ДИСКРИМИНАЦИЮ!

Так что, вот вам первый кандидат на тюремный срок - дедушка Емец явно совершил преступление, предусмотренное статьёй 366 Уголовного кодекса Украины "Служебный подлог". Учитывая колоссальный ущерб, нанесенный этим дедулей, ему грозит срок до 5 лет лишения свободы.

Прошу СБУ и полицию, которые тщательно мониторят мои публикации в фейсбуке, считать этот пост официальным сообщением о преступлении в порядке ч. 1 ст. 214 Уголовного процессуального кодекса Украины. Начинайте расследование!

Думаю, Емец понял что ему уготована заранее роль "цапа-відбувайла", поэтому спустя несколько дней понуро отправился в отставку. Но, пан Емец, будьте уверены, мы вас просто так на пенсию не отпустим - слишком больно всей стране аукнулся ваш подлый поступок. Советую публично покаяться и дать показания на тех, кто вам отдал приказ совершить служебный подлог. Если, конечно, вы не хотите встретить свою "бледную с косой" (если что, я не про Тимошенко) в тюремных казематах.

И последняя, на сегодня, "вишенка" - цитирую: "проект постановления не требует дополнительного финансирования из государственного или местных бюджетов". Привет 65 миллиардов, озвученных Зеленским.

04.05.2020 - Новости судебного процесса о незаконности включения COVID-19 в перечень особо опасных болезней. Состоялось первое подготовительное заседание. Следующее назначено на 02 июля в 10:00.

Рассмотрели два ходатайства - Александра Дзюбы о привлечении третьим лицом и МОЗа о привлечении третьим лицом Кабмина. Оба удовлетворены.

Позиция МОЗ (ответчика) основывается на том, что обжалованный приказ не затрагивает прав граждан, поскольку является "просто статическим списком" и потому не юстирован. На это утверждение судья отреагировал возражением, что этот список порождает последствия в виде карантина и других ограничений, соответственно, касается прав граждан.

Также МОЗ всеми силами "спихивает" с себя ответственность на Кабмин и ВООЗ. Они заявляют, что включили в список коронавирус, потому что так считает ВООЗ и так им поручил сделать Кабмин. Такая себе отмазка, честно говоря. Но посмотрим документы (экземпляр для меня они сделать "забыли", поэтому судья обязал их прислать мне по почте).

11.2020 - В кінці літа Конституційний суд України визнав незаконними божевільні обмеження, що їх запровадив весною Кабмін, і що їх в нас хибно називають "карантинними".
Але це рішення суду "на землі" майже нічого не змінило.
Суд визнав незаконною першу "каратнинну" постанову КМУ і не розглядав більш пізню аналогічну, яка типу продовжила діяти.
Також це рішення фактично "обійшло" найважливіші концептуальні питання справи.
Декого з суддів такий половинчатий підхід не влаштував і вони скористались правом на збагачення рішення своїми "окремими думками", які разом із рішенням є обов'язковими до офіційної публікації.
Найбільшого резонансу набула Окрема думка судді Сліденка.
Характеризуючи "анти-ковідні" дії чинної української влади він кілька разів використав слово "терор" і провів паралель з Варшавським гетто.
Думаю, коли наші нащадки будуть дивитись на сьогоднішні події з таким же жахом і соромом, як на колективізацію та Бабин Яр, то саме Окрема думка судді Конституційного суду Ігора Сліденка, буде історичним доказом того, що не всі українці "епохи Ковіду" жили без мозків та совісті.
Дуже раджу прочитати її повністю на сайті Ради за посиланням. zakon.rada.gov.ua

Що кажуть українські лікарі

*18.03.2020 р. - Кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України Надія Жолобак - Страхи щодо коронавірусу сильно перебільшені, а введення карантину безглузде (стаття тут www.unian.ua)

* 3.05.2020 - український імунолог Андрій Волянський (www.facebook.com): "Участвовать в раскручивании дебильного варианта мирового кризиса больше не планирую, это пустое"

* 3.05.2020 р. - «Коронавірус — це фейкова пандемія, роздута ВООЗ», — рівненський лікар Роман Коваль. (стаття тут radiotrek.rv.ua , сторінка www.facebook.com/Kowal.Roman)

* Серед померлих від коронавірусу в Україні 78% мали супутні серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок та легень. Станом на 6-те квітня в Україні зареєстровано 38 смертей від коронавірусу. Найбільша кількість летальних випадків зареєстрована у хворих на цукровий діабет.(стаття life.pravda.com.ua)

 Лікар Василь Чайка (Київ) www.facebook.com/vasay.chaika

В останній час дуже багато "позитивних відгуків" про введення і доцільність карантину. Але чи так це насправді? Чи можливо нами знову намагаються маніпулювати, як це роблять уже останніх 4 місяці. З кожним днем все більше і більше буде підтверджень, що ситуація яка сьогодні відбувається є штучно створена, добре зрежесована і відшліфована на попередніх "жахливий" спалахах смертельних хвороб 2003, 2005, 2009 років.

До чого тут Білл Гейтс?

Уривки з інтерв'ю самого "філантропа" Білла Гейтца, що він його надав минулого року американському бізнес-каналу CNBC на бізнес-форумі в Давосі. (відео від 23.01.2019 англійською www.cnbc.com): Протягом перших двох хвилин Ви можете почути як серед звичного бла-бла-бла про "мільйони врятованих життів" філантроп Білл підтверджує, що: 
- за останні пару декад він інвестував в вакцинну галузь близько 10 мільярдів доларів;
- що інвестиції у вакцинну галузь йому вдається відбивати з результатом 20 до 1;
- що така віддача є значно вищою, ніж якби він вклав ці гроші в S&P500 (американські компанії з найбільшою капіталізацією)

Як Біл Гейтс контролює глобальні пропаганду та цензуру - (www.instagram.com)свіжий допис Robert F. Kennedy, Jr : Білл Гейц - найбільший у світі виробник вакцин та найбільший донор WHO (ВОЗ) та CDC Foundation. Ці агенції зараз виконують функцію рекламних додатків до його вакцинної імперії. У січні 2019 року Gates через ВОЗ оголосив "вакцинні сумніви" головною "глобальною загрозою для здоров'я" (поряд з еболою, раком, війною та стійкими до ліків патогенами). Гейтс максимально збільшив пожертви голові Комітету з питань розвідки Адаму Шифу. І у лютому 2019 року Шиф написав у Facebook, Google, Amazon та Pinterest, вимагаючи цензури щодо "вакцинної дезінформації". Цим терміном позначають весь скептицизм до висловлювань уряду та промисловості щодо безпеки чи ефективності вакцини - будь то правда чи ні. "Вакцини є ефективними і безпечними", - написав Шиф. "Немає жодних доказів того, що вакцини спричиняють небезпеку для життя чи інвалідність". Це була дезінформація. Роком раніше сам Шиф ініціював законопроект про збільшення бюджету Вакцинного суду до $ 11 200 000, щоб покрити брак коштів на виплати покаліченим вакцинами. Цей суд вже виплатив 4 мільярди доларів компенсацій за спричинені вакцинами смерті та інвалідності. 

Facebook та Pinterest заявили, що вони будуть покладатися на ВОЗ та CDC Гейтса, щоб вирішувати, які он-лайн заяви є «дезінформацією чи обманом». Facebook та Google найняли "FactChecker" (Politifact) для цензури дезінформації щодо вакцин. Фонд Гейтсів є найбільшим джерелом фінансування для "FactChecker". У своїй статті "Перевірка фактів - пристрій пропаганди", журналіст-розслідувач #jeremyhammond Джеремі Хаммонд підсумовує: "Facebook винен у неправильному інформуванні своїх користувачів про безпеку вакцини ... Вони не мають проблем з брехнею щодо безпеки та ефективності вакцин, якщо це призначено переконати батьків зробити своїм дітям щеплення."

4 травня 2017 року FactChecker оголосив помилковою заявою Дела Бігтрі: "Вакцини включають алюміній та ртуть, які є нейротоксинами, а вакцини викликають енцефалопатію". FactChecker пояснив: "Поточні дані показують, що вакцини безпечні і не викликають токсичності та енцефалопатії". Але інформаційні вкладки до вакцин самих виробників підтверджують, що багато вакцин містять алюміній та ртуть і викликають енцефалопатію.

* 04.05.2020 - В Нігерії скандал. Опозиційна "Коаліція об'єднаних політичних партій" оприлюднила заяву, що Білл Гейц дав очільникам місцевого парламенту 10 мільйонів доларів хабара за швидке і без публічних слухань прийняття закону про примусову вакцинацію. (стаття англійською dailypost.ng)

Скандал в Нігерії є не далеко не першим з його "філантропією". Стаття в провідному індійському фінансовому виданні The Economic Times (https://bit.ly/2CQKpMw): на початку 2017-го Фондейшн Гейців отримав офіційного копняка від індійської влади - заборону брати участь в пов'язаних з вакцинацією державних ініціативах. 
Причина - "конфлікт інтересів через зв'язки фонду з фармацевтичними компаніями ("conflict of interest issues arising from the foundation’s “ties” with pharmaceutical companies"). Стаття про організоване Гейц Фондейшн незаконне та неетичне тестування ПВЛ-вакцини на індійських дівчатах, які навіть не знали, що їм колють.
Випробовування ці закінчились сотнями калік та грубою фальсифікацією результатів на користь виробника щеплень. (англійською economictimes.indiatimes.com). Гейци вклали купу грошей у вакцинну галузь. Фондейшн допомагає їм ці свої інвестиції успішно "відбивати".

* 08.05 2020 - медіа-група республіканського спрямування One America News Network (OANN) випустила в національний ефір репортаж (англійською https://bit.ly/2LfPrqv) про фінансовий контроль над ВОЗ, що його має фонд подружжя Гейців та фінансові зв'язки фонда Клінтонів з Юнісефом та багато іншої інформації про фармкорупцію.

* 06.04.2020 Захар Мілютін фейсбук www.facebook.com - На WashingtonTimes раптом проскочила (само?)цензуру цікава стаття за назвою "Білл Гейтс та його коронавірусний конфлікт інтересів" (стаття англійською тут m.washingtontimes.com)

Тут автори статті WT цитують публікацію 2017-го своїх колег з Politico за назвою "Знайомтесь з найвпливовішим лікарем у світі: Білом Гейтсом": "Деякі мільярдери задоволені тим, що купують собі острів. Білл Гейтс придбав агенцію охорони здоров'я ООН в Женеві". (стаття англійською www.politico.eu)

За останнє десятиліття найбагатша людина світу стала другим найбільшим донором Всесвітньої організації охорони здоров'я, поступаючись лише США та трохи вище Великобританії. Це надає йому надмірний вплив на її порядок денний. (...) Результатом цього впливу, за словами критиків, стало те, що пріоритети Гейтса стали приорітетами ВОЗ. Замість того, щоб зосередитись на посиленні охорони здоров’я у бідних країнах (...) агенція витрачає непропорційну кількість своїх ресурсів на проекти з "вимірюваними результатами", яким віддає перевагу Гейтс. (...) Але фокус його фонду на постачання вакцин та медикаментів, а не на створення стійких систем охорони здоров'я, викликає критику. І деякі ГО хвилюються, що він (Фонд Гейтса) є занадто близьким до (фармацевтичної) галузі. (...) Минулого року французький дипломат висловив припущення, що Гейтс підтримує Тедроса, оскільки фінансував програми охорони здоров’я в його країні, коли він був міністром охорони здоров'я". За три роки після публікації цієї статті усі згадані в цитатах побоювання авторів матеріалізувались: новим генеральним директором ВОЗ було обрано милого Гейцу екс-міністра з Ефіопії з корупційним багажем, на фону якого навіть в наших колишніх і чинних урядовців починають рости крила і німби.

Ключову частину публікації WP я переклав максимально дослівно:

"Але ВОЗ не завжди вважала коронавірус пандемією. Власне кажучи, ВОЗ не оголошувала коронавірус пандемією аж до самого дня, коли Гейтс (який вже деякий час хотів, щоб ВОЗ оголосила коронавірус пандемією).. до самого дня коли Гейтс зробив дуже велике пожертвування на користь ВОЗ...  11 березня, через день після того, як Business Insider повідомив, як Гейтс наполягав на оголошенні ВОЗ пандемії коронавірусу - через день після того, як Гейтс оголосив про вливання мільйонів доларів у підприємство партнер ВОЗ під назвою COVID-19 Therapeutics Accelerator з перспективою передати більше регуляторних повноважень у руки глобальних елітистів - через день після цього генеральний директор ВОЗ повідомив: "Отже ми зробили оцінку, що COVID-19 можна охарактеризувати як пандемію".

Збіг? Можливо, Але з цим збігом можна отримати багато грошей, сили та впливу. І як показує швидкий стрибок Гейтса на придбання здешевілого Mexico Trust, він - хлопець, який зовсім не проти приймати коронавірусні лимони та робити коронавірусний лимонад для себе та своїх партнерів."

"Філантроп" Біл зараз з кожного американського тєлєка топить не тільки за максимально бухенвальдовський карантин. Він ще й дуже активно намагається втюхати американському, а за ним і решті урядів проект "цифрових сертифікатів здоров'я", де крім даних про перенесені захворювання та вакцинації (примусові, звісно), буде ще й інфа про усі Ваші поїздки і тому подібне.

Чому в демократичних США вакцини продовжують калічити людей

* У 1986 році спеціальним законом Конгрес США з подачі адміністрації Рейгана звільнив виробників щеплень від будь-якої юридичної та фінансової відповідальності за спричинені їх продукцією смерті та каліцтва і переклав обов'язок виплати компенсацій на державну програму, яка фінансується з податків.

Справи про пост-вакцинні каліцтва та смерті в США розглядає виключно сумнозвісний своєю забюрократизованістю та по-совковому ворожим ставленням до позивачів Суд Федеральних позовів більш відомий як "Вакцинний суд".  Дві третини позивачів там отримують відмову.

Більшість з решти справ закінчуються мировою угодою, де компенсація батькам вбитої чи покаліченої вакциною дитини виплачується на умовах нерозголошення.
В результаті виробники вакцин не витрачаються ні на юристів, ні на компенсації, та ще й уникають розголошення.

Саме в результаті цього законодавства вакцинний бізнес, що в першій половині 1980-х складав менше 200 млн та через численні позови і процеси був на межі банкрутства, за останні 30 років розквітнув і перетворився на найдохіднішу 50-ти мільярдну складову трильйонної фарміндустрії.

* Білл Гейтс заявив, що не роздаватиме вакцини від коронавірусу, поки уряди не погодяться надати йому імунітет від судових позовів.

4 лютого 2020 року, коли в США було лише 11 активних випадків Ковіду, там була тихенько протягнута постанова, що надала виробникам вакцин проти коронавірусу повний імунітет від відповідальності. Федеральний реєстр щодо захисту від відповідальності, Закон PREP: англійською www.phe.gov

Вакцини

* 24.02.2020 - На сайті державного реєстру лікарських засобів України нарешті з'явилась україномовна інструкція до індійських ін'єкцій, що їх завезли наші бюрократи для "порятунку" країни від неминучого ковідного вимирання. (там спочатку 16 сторінок англійською, потім 10 українською) bit.ly/2NSVgiv

Почну з вказаного на початку інструкції складу:
- "Рекомбінантний аденовірус шимпанзе"
- "Вироблено у 293 клітинах генетично модифікованих нирок ембріону людини"
- "Цей продукт містить генетично модифіковані організми"

Фраза "Вироблено у 293 клітинах генетично модифікованих нирок ембріону людини (HEK)" з інструкції до індійської вакцини завезеної рідним Міністерством пандемій свідчить не тільки про специфічний склад цього препарату. 
Це доказ, що їх грантові перекладачі є такими ж професійно непридатними як і уся наша медична бюрократія.
Цифра 293 зовсім не є кількістю клітин. Мова на справді йде про клітинну лінію з нирок абортованого людського ембріону за назвою HEK-293. 293 в цій назві - кількість експериментів проведених для отримання цієї лінії.
Простими словами, вийшло її отримати з 293-го разу.
Кількість експериментів при цьому зовсім не дорівнює кількості використаних ембріонів.

В доповнення теми лінії клітин нирок абортованого людського ембріону HEK-293, що вона вказана в розділі "склад" інструкції до завезених для українців індійських ін'єкцій "від пандемії", навожу цікаву публікацію на спеціалізованому сайті "Що за хек? Гід для початківців до клітин HEK293" (bit.ly/3sslzuE)

Проблеми:
"Одним із ключових недоліків використання будь-якої клітинної лінії людини є те, що існує ризик зараження специфічними для людини вірусами - цей ризик можна пом’якшити, але це все ще є важливим фактором. Звичайно, запорукою будь-якої успішної культури клітин є послідовність і відмінна асептична техніка, щоб уникнути зараження. Однак навіть якщо ви абсолютний майстер клітинних культур, ви не завжди можете уникнути зараження мікоплазмою. Мікоплазма може спричинити руйнування вашої культури, впливаючи на здоров'я клітин, експресію генів та результати експериментів, тому уникайте цього регулярним тестуванням". 
Сподіваюсь, всі українські реципієнти цілковито впевнені, в "абсолютній майстерності" індійських виробників та відсутності в їх препаратах "специфічних" сторонніх вірусів та мікоплазми.

Склад вакцини COVISHIELD англійською тут - www.seruminstitute.com

* На сайті престижного наукового журналу The Lancet з 20/04/2021 доступна публікація вчених з Великобританії та Люксембургу з нехарактерною для наукових публікацій назвою "Ефективність вакцини проти ковіду - слон (не) у кімнаті". (www.thelancet.com)  Мова йде про, як на мене, цілковито шахрайське вираховування "офіційних" відсотків ефективності ін'єкцій.

Цитую:

"Ефективність вакцини, зазвичай, повідомляється як відносне зниження ризику (RRR)... 95% для Pfizer, 94% для Moderna, 90% для Gamaleya (росіянський Спутнік - Перекл.), 67% для J&J та 67% для AstraZeneca.
Однак це слід розглядати з урахуванням ризику заразитися та захворіти на ковід, який різниться між групами населення та з часом...

Абсолютне зниження ризику (ARR).. враховує всю популяцію. Його зазвичай ігнорують, оскільки він дає набагато менш вражаючий розмір ефекту, ніж RRR:
1,3% для AstraZeneca,
1,2% для Moderna
1,2% для J&J,
0,93% для Спутніка
та 0,84% для вакцини Pfizer."

Пояснюю на конкретних цифрах з випробувань Модерни, доступних на власному сайті виробника за другим посиланням www.modernatx.com

14 тисяч волонтерів отримали дві дози вакцини, ще 14 тис - дві дози плацебо.

З третього до десятого тижня після другої дози виробник "намацав" 11 ковід-позитивних серед вакцинованих і 185 - серед тих, що отримали плацебо.

Жуліки вбили в калькулятор 1-(11/185) і отримали 94% офіційної" ефективності", яка базується на ідіотському припущенні, що ще 174 учасника вакцинної групи не підхопили ковід виключно завдяки вакцині.

І яка жодним чином не пояснює, чому його (ковід) в цей період не підхопили решта з понад 13,5 ТИСЯЧ учасників плацебо-групи.

Абсолютне зниження ризику, про яке йде мова в наведеній науковій публікації враховує різницю між інфікованими в загальній кількості волонтерів обох груп.

В результаті ефективність вакцинації по всім наявним ін'єкціям гуляє навколо 1%.

Та й то, якщо вірити, що виробники чесно фіксували симптоми і чесно тестували релевантними тестами.

Наукова публікація  результатів випробувань вакцини Phizer (див. Табл. 2) www.nejm.org

Документ FDA про те, як слід подавати ефективність препаратів (див. стор. 60, п. 2)  www.fda.gov

З руйнівною критикою цих шахрайських "95%"
одразу після їх урочистої публікації виступив один з редакторів престижного "Британського медичного журналу" (The BMJ).  В датованій 04/01/2021 його статті "95% ефективні" вакцини Pfizer та Moderna - нам потрібні додаткові подробиці та необроблені дані" серед багатьох пунктів щодо вакцини Phizer міститься така "цікавинка":

"371 особа була виключена з аналізу ефективності через „важливі відхилення протоколу на 7 добу після другої дози 2."
Викликає занепокоєння дисбаланс між групами у кількості цих виключених осіб: 311 із групи вакцин проти 60 виключених з групи плацебо."

Тобто Пфайзер, який побудував свою 95% на різниці в 154 тести на 36 тис. волонтерів, одночасно виключив з випробувань 311 двічі вакцинованих учасників рівно через 7 днів після другої дози. bit.ly/38uT7Bo

Щеплення: порятунок чи загроза здоров'ю

ЩЕПЛЕННЯ: ПОРЯТУНОК ЧИ ЗАГРОЗА ЗДОРОВ'Ю?

 

Чому лікарі пропагують щеплення

Питання вакцинації (щеплень) в медичних закладах вивчалося лише в курсі інфекційних хвороб, і точка зору на щеплення була однозначна – обов’язково робити усі щеплення. Іншого лікарі просто не вивчали. Проте приблизно в 2001 році в медичних навчальних закладах Львова ввели новий предмет – імунологію (вивчення механізмів імунітету людини), яка не розділяє такої однобокої точки зору на щеплення. Багато імунологів підкреслюють шкідливість щеплень.

Також багато лікарів-гомеопатів. які мають повну медичну освіту, категорично виступають проти щеплень, підриваючи постулати офіційної медицини.

Інформація про щеплення, ускладнення від них та багато іншого можна знайти на сайті гомеопатів www.homeoint.org/kotok

Післявакцинальні ускладнення >>> із сайту Ліги Захисту Громадянських Прав www.privivok.net.ua

 Група у Facebook - Ліга: Вакцинація - Вільний Вибір : щеплення - прививки - www.facebook.com/groups/privivok.net.ua/permalink/2193329647442346

Чи обов’язкові щеплення в країнах Європи?

За кордоном в більшості країн взагалі нема обов’язкових щеплень. Порівняйте:
Голандія – нема; 
Бельгія – поліомієліт; 

Детальніше...

Щеплення - БЦЖ

Щеплення (вакцинація) від туберкульозу (БЦЖ)

За посиланням на сайті інституту Роберта Коха офіційний документ (Епідеміологічний Бюлетень) яким рівно 20 років тому в 1998 Німеччина відмінила в себе вакцинацію від туберкульозу.
На останній сторінці в останньому пункті Tuberkulose можна прочитати (або скопіювати в гугл-перекладач і прочитати), що причинами відмови від цього щеплення в Німеччині крім епід. ситуації стали:

- відсутність надійних доказів ефективності БЦЖ-вакцини;

- серйозні негативні побічні дії.

Бюлетень на німецькій тут >>>

Майже всі розвинуті країні або як Німеччина відмовились від БЦЖ 20 років тому, коли її неефективність та небезпечність була офіційно визнана ВОЗ, або як США чи Голандія взагалі ніколи її не кололи.

Детальніше...

Книга "Безжальна імунізація"

Книга О.Котока "Безжальна імунізація" українською мовою, друге видання, виправлене і доповнене Книга О.Котока "Безжальна імунізація" автором, 2008 рік, 568 стор., тверда обкладинка.

* Замовити книгу Котока "Безжальна імунізація" по Україні можна за номером: 066-7795295 (моб., Viber, Telegram)

* або на сайті www.yakaboo.ua

Дізнатися більше про книгу можна тут >>, а також можна скачати книгу у форматі PDF тут >>

 Для кого ця книга:

Книга буде цікава свідомим батькам, які вагаються чи робити щеплення своїм дітям. А також книга допоможе лікарям, особливо педіатрам та інфекціоністам отримати нову інформацію про вакцинацію, інформацію, яка відома іммунологам та гомеопатам та яка недоступна у медичних ВУЗах. 

Група у Facebook - Ліга: Вакцинація - Вільний Вибір : щеплення - прививки - www.facebook.com/groups/privivok.net.ua/permalink/2193329647442346

 

Безжальна імунізація або правда про щеплення

Мирослава Марчук

 БЕЗЖАЛЬНА ІМУНІЗАЦІЯ АБО

ПРАВДА ПРО ЩЕПЛЕННЯ

(стаття написана у 2006 році)

Чому все більше батьків відмовляються робити щеплення своїм дітям, і чому це викликає стільки агресії в системі охорони здоров’я?

Медична влада добре вміє приховувати компрометуючу її інформацію. Але все одно деколи до нас доходять історії про медичні інциденти, помилки та злочини. Так нещодавно в українських засобах масової інформації можна було почути про захворювання дітей після проведення їм проби Манту (тесту на туберкульоз). Інформація про негативні наслідки й ускладнення після щеплень просочувалася і раніше, але найстрашніші факти замовчуються.

В нашій країні не надається повна інформація про щеплення, а дані про кількість і характер ускладнень після вакцинопрофілактики недоступні навіть більшості лікарів. А ті лікарі, які проінформовані про шкоду вакцинації, своїм дітям щеплень не роблять, однак будучи найманими працівниками держави, повинні виконувати поставлені до них вимоги: заради теорії „колективного імунітету” домагатися максимального охоплення населення щепленням.

Що ж таке – щеплення (вакцинація), або як його прикрашено називають, імунізація? Для чого воно потрібне, і чи виправдовує себе ризик, на який ми наражаємо себе і своїх дітей, внаслідок обов’язкових профілактичних щеплень?

Детальніше...

•   ЕННЕАГРАМА 

Еннеаграма – психодинамічна модель, що описує 9 глибинних спонукань, які керують людьми і впливають на їх поведінку. Більше інформації тут >>>

•   Психологічна гра "Повелитель бажань" 

Психологічна трансформаційна гра "Повелитель бажань", Львів. Більше інформації тут >>>

•   Перша книга про природні пологи 

Вийшла перша книга про природні пологи українською мовою. Мішель Оден "Відроджені пологи" читати далі >>>