Get Adobe Flash player

Реєстрація дитини, народженої вдома

Реєстрація дитини, народженої поза пологовим будинком (Львів)

Свої розповіді і запитання додавайте внизу в коментарях

Реєстрація дитини, народженої у жовтні 2013 (Львів)

Ми пішли найлегшим шляхом. Дільничний гінеколог дуже переживала за мій післяпологовий стан, їй не вірилось, що можна отак просто народити без розривів таку велику дитину. Тому ми з'їздили на огляд в пологовий будинок. там з'ясувалось, що нам не потрібні жодні маніпуляції. Але також нас повідомили, що можна отримати всі документи для реєстрації дитини, якщо ми півтори доби пробудемо в лікарні. І ми з доцею лишились, написали відмови від щеплень і просто півтора дні відпочивали. А тоді виписались з документами, і вже на початку листопада отримали свідоцтво про народження без жодних проблем.

Коментарі  

0 # Світлана 05.03.2017, 19:04
ДОброго дня, підкажіть, будь ласка, ви поїхали в пологовий вже після того, як відійшла плацента. І з вас не вимагали жодних інших справок окрім обмінки? всі документи отримали там, і вже не треба було біганини по комісях і т.д? БО ми для себе розглядаємо саме такий варіант, бо чоловік не матиме змоги бігати за папірцями. Це наша четверта дитина)))
Відповісти

Додати коментар


•   ЕННЕАГРАМА 

Еннеаграма – психодинамічна модель, що описує 9 глибинних спонукань, які керують людьми і впливають на їх поведінку. Більше інформації тут >>>