Застосування типосинтезу

Типосинтез співзвучний із академічною психологією, вченням Фрейда та Юнга, теорією Маслоу, філософією, соціологією, соціонікою, психотерапією і тому подібними системами і разом з тим типосинтез можуть легко зрозуміти люди, які не мають психологічної освіти і легко інтегрувати знання еннеаграми у своє особисте та професійне життя.

Послуги: коучинг на основі типосинтезу тут >>>

Типосинтез успішно застосовується 1 - у соціальній і бізнесовій сферах, 2 - у взаємодії з рідними і близькими, 3 - для особистісного розвитку. 

1 - У соціальній та бізнесовій сферах:

Керівникам – корегування стратегії поведінки на більш ефективну, розумінню причин конфліктів та покращенню способів взаємодії, досягненню балансу між роботою та особистим життям, 

Топ-менеджерам – покращити навики для командоутворення, оцінки потенціалу, профорієнтації, адаптації, мотивації та коучингу, для розвитку і навчання своїх підлеглих, підвищення стресостійкості та покращення лідерських якостей.

В команді – підвищити ефективність команди, покращити взаєморозуміння і атмосферу в команді (тімбілдінг), збільшити мотивацію працівників, підвищити стресостійкість, покращити взаємодію з керівництвом.  

Типологію Еннеаграму використовують такі відомі світові компанії як: Adobe, AT&T, Avon Products, Boeing Corporation, The DuPont Company, e-Bay, Prudential Insurance, General Mills Corporation, General Motors, Alitalia Airlines, KLM Airlines, Kodak, Hewlett Packard, Toyota, Procter & Gamble, Reebok Health Clubs, Motorola та SONY.

Типосинтез в бізнесі робить ефективнішими: коучинг персоналу на результат, тімбілдінг («побудова команди»), підготовку керівних кадрів, підготовку лідерів, маркетинг, механізми прийняття рішень, корпоративну комунікація, роботу зі зворотним зв'язком та вирішення конфліктів.

 2 - У взаємодії з рідними і близькими:

* Розуміти і приймати навколишніх, бачити та цінувати відмінності між собою та навколишніми. 

* Знаходити підхід і спільну мову з важливими і значущими людьми у Вашому житті, усувати причини конфліктів і знаходити гармонійний спосіб взаємодії у складних ситуаціях, для вирішення проблем взаємодії батьків з дітьми.

* Визначити який партнер Вам найбільше підходить для сімейних стосунків, передбачати і полегшувати складнощі у стосунках в парі.

3 - В особистісному розвитку:

* Усвідомити свої стереотипи, автоматичні реакції, хибні переконання, внутрішні конфлікти і суперечності.

* Розвинути емоційний інтелект, внутрішню увагу та усвідомлення.

* Активізувати приховані ресурси для розкриття свого потенціалу, визначити напрямок розвитку і зростання.

Сьогодні вивчення еннеаграми широко використовується в США та Європі у школах підготовки спортсменів, керівників, бізнесменів та представників влади: у політтехнології при вибудовуванні іміджу політика, в бізнесі, у роботі правоохоронних органів, державних і громадських організацій, у професійному та особистісному зростанні. 

Еннеаграма широко застосовується в багатьох областях, включаючи бізнес, психотерапію, коучінг, мистецтво, охорона здоров'я, виховання, освіта і духовне зростання.