Коучинг на основі типосинтезу

ТИПОСИНТЕЗ – це напрямок цілісної психології, який допомагає людині розвиватися, ставати ефективнішою та щасливішою, використовуючи знання про свій психологічний тип. Більше інформації про типосинтез тут >>>

Типосинтез сприяє підвищенню Вашої ефективності у різних сферах життя:

В особистісному розвитку типосинтез допомагає:

* Усвідомити свої стереотипи, автоматичні реакції, хибні переконання, внутрішні конфлікти і суперечності.

* Розвинути емоційний інтелект, внутрішню увагу та усвідомлення.

* Активізувати приховані ресурси для розкриття свого потенціалу, визначити напрямок розвитку і зростання.

 

У взаємодії з рідними і близькими типосинтез допомагає:

* Розуміти і приймати навколишніх, бачити наші відмінності, цінувати їх та навчатися один в одного.

* Знаходити підхід і спільну мову з важливими і значущими людьми у Вашому житті, усувати причини конфліктів і знаходити гармонійний спосіб взаємодії у складних ситуаціях.

* Визначити який партнер Вам найбільше підходить для сімейних стосунків, передбачати і полегшувати складнощі у стосунках в парі.

 

В соціальній і бізнесовій сферах типосинтез допомагає:

* Керівникам – якісно поліпшити особисті та ділові відносини, розуміти причини конфліктів та покращити спосіб взаємодії.

* Топ-менеджерам – покращити навики для командоутворення, оцінки потенціалу, профорієнтації, адаптації, мотивації та коучингу, для розвитку і навчання своїх підопічних.

* Підвищити ефективність команди, покращити взаєморозуміння в команді, збільшити мотивацію працівників, покращити взаємодію з керівництвом.

 

Форми проведення: інтерв’ю для визначення еннеа-типу, лекції, семінари, групи з вивчення психодинаміки, індивідуальні консультації.

 

Замовити послугу Ви можете тут >>>