Здивування. Це стан людини, описаний Аристотелем - див. термін "Дивогляд".

Здоровий глузд. (Англ. common sense)

1) Сукупність поглядів на навколишню дійсність, навиків, форм мислення, напрацьованих та використовуваних людиною в повсякденній практичній діяльності, лежить в основі загальноприйнятих моральних принципів.

2) Це здатність людини орієнтуватися в поточних ділах на основі інстинктивних вірувань, які дуже часто суперечать одне одному. Рефлексія здорового глузду упорядковує і розглядає їх на предмет правдоподібності. Здоровий глузд функціонує на основі відомого. Він любить повторення типу П => П(n+1). На основі повторень формуються звички.

3) У філософії цей термін має дещо відмінний сенс — раціональність в плані забезпечення життєвих (як матеріальних, так і духовних) потреб індивідуума.

Знання.

1) В широкому значенні слова: сукупність інформації, поглядів, переконань, яким приписується пізнавальна і практична цінність;

2) У вузькому значенні слова: сукупність правдоподібної інформації про реальність з умінням її використовувати; таке знання називають науковим; аналізом наукового знання займається епістемологія (наука про наукове знання, його походження, критерії, методи здобуття тощо) та філософія науки.

Зудх: (араб., стримання,відречення, аскетизм).
1. В ісламі – благочестив а поведінка, що передбачає відмову від мирських благ, бідність, поміркованість в їжі і зменшення тривалості сну.
2. Один з варіантів  містичного шляху суфія. В суфізмі практика зудха приймала крайні форми, виражаючись в тотальному зосередженні на Богу, відмову від всього земного і вийнятковому аскетизмі.

Джерело погодних даних: прогноз погоди на місяць Львів