ТЛУМАЧНИЙ САНСКРИТСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ

СЛОВНИК ЕЗОТЕРИЧНИХ  ТЕРМІНІВ

 

Словник містить тлумачення понад 3000 санскритських термінів, більшість з яких стосується духовного розвитку людини, антропології, космології, космогонії, теології і теогонії тощо.

 Представлені тлумачення відомих Духовних Наставників (зокрема, Шрі Свамі Шівананди, Шрі Ніт’янанди, Шрі Ауробіндо), а також європейських авторів, котрі володіли глибокими знаннями санскритської сакральної термінології (зокрема, Олена Блаватська, Аліса Бейлі).

Пошук відповідей на запитання “Хто ми?”, “Звідки ми?”, “Куди прямуємо?”, “Яке наше призначення на Землі?” завжди примушував людське серце битись пришвидшено. Путівником для людей доброї волі віддавна є Джерела Споконвічної Мудрості, де міститься багато підказок для отримання відповідей на вищезгадані питання. Багато з цих Джерел написані на санскриті – мові Духовних Одкровень і Містерій. У наш час актуальним є відродження та закріплення цих Правічних Знань в інформаційному полі нашої нації.

Словник буде цікавим для тих, кого приваблює духовна спадщина Споконвічної Мудрості, Духовні Традиції, а також для тих, хто шукає витоки української духовної культури.

Вартість = 100 грн.

 

Щоб замовити книгу, заповніть, будь-ласка, форму замовлення >>>>>

 

Придбати книгу у Львові можна тут >>>>>