Get Adobe Flash player

Щеплення: порятунок чи загроза здоров'ю

ЩЕПЛЕННЯ: ПОРЯТУНОК ЧИ ЗАГРОЗА ЗДОРОВ'Ю?

 

Чому лікарі пропагують щеплення

Питання вакцинації (щеплень) в медичних закладах вивчалося лише в курсі інфекційних хвороб, і точка зору на щеплення була однозначна – обов’язково робити усі щеплення. Іншого лікарі просто не вивчали. Проте приблизно в 2001 році в медичних навчальних закладах Львова ввели новий предмет – імунологію (вивчення механізмів імунітету людини), яка не розділяє такої однобокої точки зору на щеплення. Багато імунологів підкреслюють шкідливість щеплень.

Також багато лікарів-гомеопатів. які мають повну медичну освіту, категорично виступають проти щеплень, підриваючи постулати офіційної медицини.

Інформація про щеплення, ускладнення від них та багато іншого можна знайти на сайті гомеопатів www.homeoint.org/kotok

Післявакцинальні ускладнення >>> із сайту Ліги Захисту Громадянських Прав www.privivok.net.ua

 

Чи обов’язкові щеплення в країнах Європи?

За кордоном в більшості країн взагалі нема обов’язкових щеплень. Порівняйте:
Голандія – нема; 
Бельгія – поліомієліт; 

Детальніше...

Книга "Безжальна імунізація"

Книга О.Котока "Безжальна імунізація" українською мовою, друге видання, виправлене і доповнене Книга О.Котока "Безжальна імунізація" автором, 2008 рік, тверда обкладинка.

Де купити книгу О.Котока "Безжальна імунізація" у Львові

Тільки у Львові знижки на книгу О.Котока "Безжальна імунізація" в рамках проекту "Книга рідною мовою". 

Тепер книгу можна купити у Львові за 85 гривень! (В інтернет-магазині вона коштує 90 гривень).

Дізнатися більше про книгу можна тут >>, а також можна скачати книгу у форматі PDF тут >>

 

Для кого ця книга:

Книга буде цікава свідомим батькам, які вагаються чи робити щеплення своїм дітям. А також книга допоможе лікарям, особливо педіатрам та інфекціоністам отримати нову інформацію про вакцинацію, інформацію, яка відома іммунологам та гомеопатам та яка недоступна у медичних ВУЗах. 

 Де купити:
      * Новий ЦУМ (вул.Княгині Ольги)Попередньо обов'язково потрібно передзвонити:

067-1297149, 066-9624045 (МТС)

 

Безжальна імунізація або правда про щеплення

Мирослава Марчук

 БЕЗЖАЛЬНА ІМУНІЗАЦІЯ АБО

ПРАВДА ПРО ЩЕПЛЕННЯ

(стаття написана у 2006 році)

Чому все більше батьків відмовляються робити щеплення своїм дітям, і чому це викликає стільки агресії в системі охорони здоров’я?

Медична влада добре вміє приховувати компрометуючу її інформацію. Але все одно деколи до нас доходять історії про медичні інциденти, помилки та злочини. Так нещодавно в українських засобах масової інформації можна було почути про захворювання дітей після проведення їм проби Манту (тесту на туберкульоз). Інформація про негативні наслідки й ускладнення після щеплень просочувалася і раніше, але найстрашніші факти замовчуються.

В нашій країні не надається повна інформація про щеплення, а дані про кількість і характер ускладнень після вакцинопрофілактики недоступні навіть більшості лікарів. А ті лікарі, які проінформовані про шкоду вакцинації, своїм дітям щеплень не роблять, однак будучи найманими працівниками держави, повинні виконувати поставлені до них вимоги: заради теорії „колективного імунітету” домагатися максимального охоплення населення щепленням.

Що ж таке – щеплення (вакцинація), або як його прикрашено називають, імунізація? Для чого воно потрібне, і чи виправдовує себе ризик, на який ми наражаємо себе і своїх дітей, внаслідок обов’язкових профілактичних щеплень?

Детальніше...

•   ЕННЕАГРАМА 

Еннеаграма – психодинамічна модель, що описує 9 глибинних спонукань, які керують людьми і впливають на їх поведінку. Більше інформації тут >>>

•   Психологічна гра "Повелитель бажань" 

Психологічна трансформаційна гра "Повелитель бажань", Львів. Більше інформації тут >>>

•   Перша книга про природні пологи 

Вийшла перша книга про природні пологи українською мовою. Мішель Оден "Відроджені пологи" читати далі >>>