Офіційна позиція МОЗ України щодо вегетаріанства

6 вересня 2018 року - офіційна позиція (Facebook) Уляни Супрун (міністр охорони здоров'я) щодо вегетаріанства:

Вегетаріанство стало способом життя для багатьох людей. Його основа - виключення з раціону м'яса тварин. Існують й більш суворі види вегетаріанських дієт, як-от веганство, прихильники якого відмовляються від великої кількості продуктів тваринного походження у харчуванні та в побуті.

Багатьох цікавить питання - чи є така дієта повноцінною, збалансованою та в цілому більш корисною для здоров’я. Адже дискусії між м’ясоїдами та вегетаріанцями тривають постійно. Крім того, навколо вегетаріанства існує багато міфів. Наприклад, що вегетаріанці отримують менше поживних речовин з їжі, їм не бажано займатись спортом, або навіть, що вегетаріанство - це хвороба.

Близько 7 років тому на просторах інтернету почала поширюватись неправдива інформація, начебто ВООЗ визнало вегетаріанство хворобою, а саме - психічним розладом. З часом ця неправдива інформація почала ширитися по медіа. Навіть після офіційного спростування ВООЗ, для багатьох людей ця новина залишила невірне сприйняття такого стилю життя.

Належним чином спланований вегетаріанський раціон харчування є здоровим, збалансованим та в багатьох випадках корисним для профілактики багатьох захворювань. Академія харчування та дієтології США підтверджує, що така дієта підходить для людей на всіх етапах життєвого циклу, в тому числі жінкам під час вагітності й лактації, немовлятам, дітям, підліткам, людям похилого віку, а також спортсменам (https://goo.gl/DT5kMZ).

На сьогодні рослинна їжа визнається як не тільки повноцінною для харчування, але також як спосіб профілактики та зменшення ризику появи багатьох хвороб. Дослідження вказують, що вегетаріанці мають нижчі ризики появи серцево-судинних захворювань (https://goo.gl/7nwGUV), (https://goo.gl/iUGPBv), надмірної ваги та ожиріння (https://goo.gl/5mtm6z) та деяких видів раку (https://goo.gl/rsJECA).

Щоб бути корисною, рослинна дієта має бути дотримана ретельно та уважно. Адже це не означає просту відмову від м’яса та продуктів тваринного походження. Саме здоровий рослинний раціон (овочі, фрукти, насіння), а також повноцінна заміна тваринного білка на рослинний (бобові, соєві продукти, горіхи) сприяють зменшенню ризику появи багатьох захворювань. Якщо ж ви не їсте м’яса, втім компенсуєте це малопоживною їжею - очікувати на якісь корисні ефекти для здоров’я марно.

Якщо хочете розпочати таку дієту - підходьте до цього розумно та зважено. Починайте повільно та поступово прибирайте м’ясо чи інші продукти тваринного походження зі свого раціону. До того ж варто заздалегідь зрозуміти, яким чином ви будете планувати свій оновлений раціон, щоб отримувати достатньо поживних речовин.

Будьте реалістичними. Якщо не дуже любите фрукти чи овочі - це може стати проблемою. Обов’язково консультуйтеся зі своїм лікарем! Він допоможе обрати найкращу стратегію переходу на новий стиль життя.

Дякуємо за допомогу UAnimals!

*     *     *     *     *

У травні 2014 року був зроблений офіційний запит з сайту "Доступ до правди" (в doc) у МОЗ України щодо позиції МОЗ стосовно впливу вегетаріанського способу харчування на здоров'я людини, і на яких наукових дослідженнях грунтується ця позиція. 

Надійшла офіційна відповідь (в doc), що вегетаріанське харчування прийнятне для здоров'я людини, і що жодних наукових досліджень на цю тему в Україні не проводилося, позиція МОЗ України грунтується на результатах світових досліджень.

Переписка з МОЗ України щодо вегетаріанства.

 Запит №1.  Міністерству охорони здоров’я України були поставлені запитання: "Яка офіційна позиція Міністерства охорони здоров’я щодо вегетаріанського харчування: воно шкідливе чи корисне для здоров’я" і  "Чи проводилися в Україні наукові дослідження щодо впливу вегетаріанського способу харчування на здоров’я людини".

Відповідь №1. МОЗ України відповіло,

1 - що наукові дослідження щодо впливу вегетаріанського способу  харчування на здоров’я людини в Україні ніколи не проводились.

2 - що вегетаріанський спосіб харчування може бути використаний дорослими чоловіками та жінками.

3 - Але  вегетаріанське харчування є небажаним, а іноді може бути небезпечним для здоров’я дітей та підлітків, вагітних та годуючих жінок, осіб похилого віку.

Проте дані наукових статей, на які дало посилання МОЗ України, не підтверджують тезу про небажаність чи небезпеку вегетаріанського харчування, а навпаки, спростовують це і твердять, що вегетаріанське харчування є корисним для дітей та підлітків.

*     *     *     *     *

Запит №2. В якому проситься надати посилання на наукове дослідження, в якому вказано, що вегетаріанське (ово-лакто-вегетаріанське) харчування шкідливе для дітей та підлітків. Оригінал запиту на сайті "Доступ до правди" тут >>>

Відповідь №2. МОЗ перенаправило запит до Державної Установи "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України", який відповів, що згідно досліджень ВООЗ, вегетаріанська дієта не є фізіологічною, тому не може використовуватися постійно як система харчування для дітей будь-якого віку. При цьому посилання на такі дослідження ВООЗ дані не були. Повний текст відповіді тут >>>

*     *     *     *     *

Запит №3. В якому проситься надати посилання на офіційну позицію ВООЗ щодо того, що "вегетаріанська дієта не є фізіологічною" або спростувати цю гіпотезу. Оригінал запиту на сайті "Доступ до правди" тут >>>

Відповідь №3. МОЗ України відмовилось відповідати, зазначивши, що воно "не є розпорядником офіційної позиції ВООЗ щодо вегетаріанського харчування. "  Відповідь тут >>> 

*     *     *     *     *

Повні тексти всіх запитів та відповідей на них.

Запит №1.

Запит

29 травня 2014                 Доброго дня!


На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
   1 – Чи проводилися в Україні наукові дослідження щодо впливу вегетаріанського способу харчування на здоров’я людини? Якщо так, то які саме дослідження, коли і ким проводилися? Уточнення: під вегетаріанським харчуванням розуміється харчування без вживання м’яса тварин, птахів, морських тварин, риби.
   2 – Яка офіційна позиція Міністерства охорони здоров’я щодо вегетаріанського харчування: воно шкідливе чи корисне для здоров’я? Прошу дати посилання на наукові дослідження, на яких ґрунтується позиція МОЗ України.
   3 – Чи ознайомлене МОЗ України з результатами світових наукових досліджень щодо вегетаріанського способу харчування? Якщо так, то яких саме досліджень?

З повагою, ХХХ

 

Відповідь №1.

Відповідь

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

(МОЗ України)

вул. М. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, тел. (044) 253-61-94, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

web:http://www.moz.gov.ua, код ЄДРПОУ 00012925

03.06.201405.01-20/17/694/ЗПІ-14/15332         

 

 

 

Міністерство охорони здоров'я України розглянуло Ваш запит щодо доступу до публічної інформації щодо проведення наукових досліджень стосовно впливу вегетаріанського харчування на здоров'я людини та повідомляє.

Відповідно до інформації ДП «Державний науково-дослідний центр з проблем гігієни харчування МОЗ України» наукові дослідження щодо впливу вегетаріанського способу  харчування на здоров’я людини не проводились.

Позиція Міністерства охорони здоров’я щодо вегетаріанського харчування відповідає принципам доказової медицини. Вегетаріанський спосіб харчування може бути використаний дорослими чоловіками та жінками. Водночас, вегетаріанське харчування є небажаним, а іноді може бути небезпечним для здоров’я дітей та підлітків, вагітних та годуючих жінок, осіб похилого віку. Є низка хронічних захворювань внутрішніх органів, при яких вегетаріанське харчування також є небажаним. Перед прийняттям рішення щодо переходу на виключно вегетаріанське харчування доцільно отримати консультацію лікаря у відношенні можливих ризиків для здоров’я та необхідних заходів їх попередження.

Перелік іноземних наукових досліджень з даного питання додається.

 

Додаток на 1 арк.

  

Заступник Міністра –

керівник апарату

 

Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ

  Дудін 253 01 00

{jcomments off}

 

 1 Craig WJ. Health effects of vegan diets. Am J Clin Nutr 2009; 89:1627S.

2 Rao V, Al-Weshahy A. Plant-based diets and control of lipids and coronary heart disease risk. Curr Atheroscler Rep 2008; 10:478.

3 Barnard ND, Katcher HI, Jenkins DJ, et al. Vegetarian and vegan diets in type 2 diabetes management. Nutr Rev 2009; 67:255.

4 Weaver CM. Should dairy be recommended as part of a healthy vegetarian diet? Point. Am J Clin Nutr 2009; 89:1634S.

5 Appleby P, Roddam A, Allen N, Key T. Comparative fracture risk in vegetarians and nonvegetarians in EPIC-Oxford. Eur J Clin Nutr 2007; 61:1400.

6 Craig WJ, Mangels AR, American Dietetic Association. Position of the American Dietetic Association: vegetarian diets. J Am Diet Assoc 2009; 109:1266.

7 Penney DS, Miller KG. Nutritional counseling for vegetarians during pregnancy and lactation. J Midwifery Womens Health 2008; 53:37.

8 North K, Golding J. A maternal vegetarian diet in pregnancy is associated with hypospadias. The ALSPAC Study Team. Avon Longitudinal Study of Pregnancy and Childhood. BJU Int 2000; 85:107.

9 Craig WJ. Nutrition concerns and health effects of vegetarian diets. Nutr Clin Pract 2010; 25:613.

10 Perry CL, McGuire MT, Neumark-Sztainer D, Story M. Adolescent vegetarians: how well do their dietary patterns meet the healthy people 2010 objectives? Arch Pediatr Adolesc Med 2002; 156:431.

11 Robinson-O'Brien R, Perry CL, Wall MM, et al. Adolescent and young adult vegetarianism: better dietary intake and weight outcomes but increased risk of disordered eating behaviors. J Am Diet Assoc 2009; 109:648.

12 Amit M. Vegetarian diets in children and adolescents. Paediatr Child Health 2010; 15:303.

 13 http://www.who.int/dietphysicalactivity/publications/f&v_cvd_diabetes.pdf?ua=1

 14 http://www.who.int/nutrition/publications/guiding_principles_compfeeding_breastfed.pdf?ua=1

 

*   *   *   *   *

Увага! Пропонуємо розібратися з тими посиланнями, на які спирається Міністерство охорони здоров’я в питаннях щодо вегетаріанства. Просимо тих, кому цікава ця тема і хто володіє англійською мовою та розуміється на медичних термінах, перекласти основні положення наукових статей, на які посилається МОЗ, та викласти в коментарях. Усі посилання для зручності пронумеровані.

*   *   *

Переклад посилання № 1http://www.uptodate.com/contents/healthy-diet-in-adults/abstract/56  За посиланням потрапляємо на іншу сторінку. А щоб знайти саме цю статтю, вводимо її назву в пошукову систему, і ось посилання на неї http://ajcn.nutrition.org/content/89/5/1627S 

Назва. Вплив на здоров’я при веганському способі харчування. 

Health effects of vegan diets.

 Автор: Craig WJ. Надруковано: Am J Clin Nutr. 2009 May;89(5):1627S-1633S. doi: 10.3945/ajcn.2009.26736N. Epub 2009 Mar 11.

Статтю нема сенсу перекладати, бо в ній ідеться не про вегетаріанське, а про веганське харчування. Нагадуємо, веганський спосіб харчування виключає яйця і молочні продукти. При загальному вегетаріанському способі харчування виключається лише м’ясо (м’ясо тварин, птиці та риби). Запит до МОЗ стосувався лише вегетаріанського харчування. 

*   *   *

Переклад посилання № 2 -  http://www.uptodate.com/contents/healthy-diet-in-adults/abstract/57  За посиланням потрапляємо на іншу сторінку. А щоб знайти саме цю статтю, вводимо її назву в пошукову систему, і ось посилання на неї  http://link.springer.com/article/10.1007/s11883-008-0075-2

Назва. Дієта на рослинній основі та контроль жирів і ризик ішемічної хвороби серця.

Plant-based diets and control of lipids and coronary heart disease risk.

Автори: Rao V, Al-Weshahy A.  University of Toronto.   Надруковано: Curr Atheroscler Rep. 2008 Dec;10(6):478-85.

Опис: Сьогодні нормативи щодо харчування по всьому світі рекомендують збільшення споживання рослинної їжі для профілактики ішемічної хвороби серця (ІХС). Рослинна їжа містить багато корисних компонентів, які, діючи за різними механізмами, забезпечують захист проти цієї хвороби. 

Abstract: Dietary guidelines around the world now recommend increased consumption of plant foods for the prevention of CHD (Coronary heart disease). Plant foods contain many beneficial compounds that, by acting through multiple mechanisms, provide protection against the disease. 

Отже, ця стаття свідчить на користь вегетаріанського способу харчування.

*   *   *

Переклад посилання № 10http://www.uptodate.com/contents/vegetarian-diets-for-children/abstract/62

Назва. Підлітки-вегетаріанці: наскільки їх спосіб харчування відповідає цілям програми «Здорова Нація 2010»* ?

 Adolescent vegetarians: how well do their dietary patterns meet the healthy people 2010 objectives?

Автори: Perry CL, McGuire MT, Neumark-Sztainer D, Story M. Надруковано: Arch Pediatr Adolesc Med. 2002;156(5):431.

В опитуванні брали участь 4746 підлітків із вищих і середніх навчальних закладів штату Мінесота, середній вік – 15 років.

Результат: На відміну від підлітків всеїдних, підлітки-вегетаріанці виявилися значно ближчі до цілей проекту «Здорова Нація 2010». Це було особливо показово щодо загальних жирів, насичених жирів, денної порції їжі рослинного походження та фруктів. Вегетаріанці виявилися також менш прихильними до споживання фаст-фуду та газованих і солодких напоїв. В раціоні вегетаріанців виявилося менше вітаміну B 12, більше натрію, кофеїну та заліза.

Висновок: Спосіб харчування підлітків-вегетаріанців більш відповідає цілям програми «Здорова Нація 2010», ніж харчування не вегетаріанців.

CONCLUSION: Adolescent vegetarians have a dietary pattern that is more likely than nonvegetarians to meet the Healthy People 2010 objectives.

     * Здорова Нація 2010 (Healthy People 2010) – загальнонаціональна програма з пропаганди здорового способу життя та профілактики захворювань, запроваджена Американським департаментом охорони здоров’я та соціального захисту, яка стартувала в січні 2000 року і тривала до 2010 року

Отже, ця стаття свідчить на користь вегетаріанського способу харчування.

*   *   *

 Переклад посилання № 13http://www.who.int/dietphysicalactivity/publications/f&v_cvd_diabetes.pdf?ua=1

Назва. Дієтичне споживання фруктів та овочів і ризик цукрового діабету та серцево-судинних захворювань.

Dietary intake of fruit and vegetables and risk of diabetes mellitus and cardiovascular diseases.

Автор: Lydia A. Bazzano, Departament of Medicine, Massachusetts, USA. Надруковано: Curr Atheroscler Rep. 2003 Nov;5(6):492-9.

 Висновок: Ці дослідження в цілому наводять на припущення про причинну роль споживання фруктів та овочів у первинній профілактиці серцево-судинних захворювань та діабету.

CONCLUSION: These studies are on the whole strongly suggestive of a causal role for fruit and vegetable intake in the primary prevention of CDVs (Cardiovascular disease) and diabetes.

Отже, ця стаття опосередковано свідчить на користь вегетаріанського способу харчування.

*   *   *

*     *     *     *     *

Запит №2 від 22 серпня 2015

На мій запит від 29 травня 2014 року про те, «яка офіційна позиція Міністерства охорони здоров’я щодо вегетаріанського харчування: воно шкідливе чи корисне для здоров’я», була отримана відповідь (03.06.2014 № 05.01-20/17/694/ЗПІ-14/15332), що «Вегетаріанський спосіб харчування може бути використаний дорослими чоловіками та жінками. Водночас, вегетаріанське харчування є небажаним, а іноді може бути небезпечним для здоров’я дітей та підлітків, вагітних та годуючих жінок, осіб похилого віку» і що в Україні «наукові дослідження щодо впливу вегетаріанського способу харчування на здоров’я людини не проводились.» У своїй відповіді МОЗ України посилається на результати світових досліджень, перелік яких надало.
Вивчивши статті, посилання на які дало МОЗ України, я не знайшла висновків, що «вегетаріанське харчування є небажаним, а іноді може бути небезпечним для здоров’я дітей та підлітків». Навпаки, в статтях вказано, що вегетаріанський спосіб харчування позитивно впливає на здоров’я дітей та підлітків. Застереження в статтях були відносно веганського харчування. Хочу нагадати, що під вегетаріанським харчуванням розуміється харчування без вживання м’яса тварин, птахів, морських тварин, риби. А при веганському способі харчування з раціону виключаються також яйця та молочні продукти.
Отже, питання: Яка офіційна позиція Міністерства охорони здоров’я щодо вегетаріанського харчування: воно шкідливе чи корисне для здоров’я дітей та підлітків? Прошу дати посилання на наукові дослідження, на яких ґрунтується позиція МОЗ України. Зверніть увагу, питання стоїть про вегетаріанське, а не про веганське харчування.

З повагою, XXX

 

Відповідь №2.  23.09.2015 №01-2/177

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА “ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ” 04050, Україна, м. Київ вул. П.Майбороди, 8 Тел. (044) 483-80-67, 483-62-16

Шановний ХХХ!

 У відповідь на Ваш лист від 22.08.2015 р. повідомляємо, що викладені у Вашому листі питання були розглянуті провідними спеціалістами нашого інституту та надсилаємо матеріали щодо їх опрацювання.

Додаток: на 2 стор.

З повагою, Директор інституту академік НАМН України

Ю.Г. Антипкін

 Додаток

Інформація про «позицію» лікарів щодо вегетаріанства

 Лікарі не визначають «позиції» щодо особливостей харчування дорослої здорової людини в залежності від етичних, релігійних, економічних, екологічних та інших мотивів. При певних захворюваннях нирок, серцево-судинної системи, порушеннях обміну речовин, вегетаріанство може бути рекомендовано як система лікувального харчування. Правильно складені лікарем-дієтологом вегетаріанські дієти можуть бути оздоровчими, нутритивно адекватними та справляти позитивний ефект у профілактиці і лікуванні певних видів патології та забезпечувати дорослий організм усіма необхідними харчовими речовинами, енергією за рахунок продуктів харчування та збагачення раціонів вітамінно-мінеральними комплексами. У сучасній дієтології існує більше 20 різних варіантів та підваріантів вегетаріанства (лактовегетаріанство, ововегетаріанство, лакто-ово-вегетаріанство, спраутаріанство, фрукторіанство, в т.ч. і веганство – повне виключення будь-яких продуктів тваринного походження: м’ясомолочних, яєць та навіть меду).

Відміною вегетаріанських дієт є високий вміст вуглеводів, харчової клітковини, омега-6 жирних кислот, вітаміну Е, фолієвої кислоти, вітаміну С, каротиноїдів та магнію. Поряд з цим вегетаріанські дієти характеризуються низьким вмістом білків, насичених жирів, довголанцюгових омега-3 жирних кислот, вітаміну В12, ретинолу, вітаміну D, кальцію, цинку та (іноді) заліза, що може бути причиною залізодефіцитної анемії, білково-енергетичної недостатності та затримки фізичного розвитку, вітамінно-дефіцитних станів, тощо, особливо в ранньому дитячому віці. Це обумовлено високими потребами дітей грудного та раннього віку у білках, жирах, вітамінах, мікроелементах у зв’язку з інтенсивними процесами росту при відсутності у них, на відміну від дорослих, запасу міцності. Тому така нестача харчових інгредієнтів може відбитися негативним чином на дитячому організмі за досить короткий час. Саме тому Конвенція ООН про права дитини, яка є міжнародним юридичним документом, закріплює за дитиною право отримувати повноцінне збалансоване харчування. Принципи такого харчування на підставі широкомасштабних досліджень та чисельних обговорень були затверджені Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). Згідно їм вегетаріанська дієта не є фізіологічною, тому не може використовуватися постійно як система харчування для дітей будь-якого віку. Зважаючи на це, діти не можуть бути об’єктом досліджень по визначенню впливу «обмежених» дієт на організм і таких досліджень не проводилося.

 

Рекомендована література: В.М. Студеникин, С.Ш. Турсунхужаева, Т.Э. Боровик, Н.Г. Дзвонкова, В.И. Шелковский. Вегетарианство у детей: педиатрические и неврологические аспекты // Лечащий врач. – 2012. – № 6.

  

Керівник відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку д-р мед. наук, професор - О.Г. Шадрін

Провідний науковий співробітник відділення канд. мед. наук - В.П. Місник

 *     *     *     *     *

 Запит №3. 03 грудня 2015

На мій запит від 22 серпня 2015, в якому я просила дати відповідь на запитання:

«Яка офіційна позиція Міністерства охорони здоров’я щодо вегетаріанського харчування: воно шкідливе чи корисне для здоров’я дітей та підлітків? Прошу дати посилання на наукові дослідження, на яких ґрунтується позиція МОЗ України. Зверніть увагу, питання стоїть про вегетаріанське, а не про веганське харчування.»

МОЗ України прислало відповідь (23.09.2015 № 01-2/177):

 «Саме тому Конвенція ООН про права дитини, яка є міжнародним юридичним документом, закріплює за дитиною право отримувати повноцінне збалансоване харчування. Принципи такого харчування на підставі широкомасштабних досліджень та чисельних обговорень були затверджені Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). Згідно їм вегетаріанська дієта не є фізіологічною, тому не може використовуватися постійно як система харчування для дітей будь-якого віку.»

Ваша відповідь прирівнюється до поширення пліток, тому що ви не надали посилання на офіційний документ ВООЗ, де би було сказано, що ВООЗ чи інша офіційна організація вважає вегетаріанську дієту не фізіологічною. Я такого офіційного висновку ВООЗ не знайшла.

Отже прошу надати мені посилання на офіційну позицію ВООЗ щодо вегетаріанського харчування (посилання повинно бути надано на документ чи офіційний висновок, який знаходиться у вільному доступі, може бути англійською мовою) і відповісти на питання:

«Яка офіційна позиція Міністерства охорони здоров’я щодо вегетаріанського харчування: воно шкідливе чи корисне для здоров’я дітей та підлітків? Прошу дати посилання на наукові дослідження, на яких ґрунтується позиція МОЗ України. Зверніть увагу, питання стоїть про ово-лакто- вегетаріанство (тобто вегетаріанське харчування, яке включає молочні продукти і яйця).»

 

 Відповідь №3. 

Міністерство охорони здоров`я України (МОЗ України)

Вул.М.Грушевського м.Київ  www.moz.gov.ua

11.12.2015 №05.01-20/17/2094/ЗПІ-15/38982

Міністерство охорони здоров`я України розглянуло Ваш запит щодо доступу до публічної інформації щодо проведення наукових досліджень стосовно впливу вегетаріанського харчування на здоров’я людини та повідомляє.

Міністерство не є розпорядником офіційної позиції Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо вегетаріанського харчування. Позиція МОЗ України з цього питання неодноразово надавалась на Вашу адресу в установленому порядку (копії листів від 03.06.2014 05.01-20/17/694/ЗПІ-14/15332  та від 01.09.2015 № 05.01-20/14/1560/ЗПІ-15/27777 додаються в електронному вигляді).

Додаток на 3 арк.

Заступник Міністра   -  Ігор ПЕРЕГІНЕЦЬ