Цікаве про коноплю ... тут ... 

Технічна конопля в Україні tku.org.ua

Інтернет-магазин "Українські коноплі". Є магазини в Києві. ukr-ekoline.com.ua Реалізація природно-чистої натуральної продукції (одягу, взуття, постільної білизни, тканин, продуктів тощо) із конопель.

Конопля - стратегічна рослина

 НА ЗЕМЛІ НЕ ІСНУЄ ВИДІВ ДЕРЕВ ЧИ РОСЛИН З ТАКИМ ЕКОНОМІЧНИМ ТА ЕКОЛОГІЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ ЯК У КОНОПЛІ. БІЛЬШЕ 30000 ПРОДУКТІВ МОЖУТЬ БУТИ ВИГОТОВЛЕНІ З КОНОПЛІ!

Колись конопля була однією з основних сільськогосподарських культур СРСР. Ще у першій половині XX століття посіви коноплі мали стратегічне значення, займаючи друге місце після нафти.

Екобудинки з коноплі - Україна

Хемпаер: екобудинки із костриці конопель, вапна, мінеральної добавки та води

Компанія "Хемпаер" виготовляє утеплювач та будівельний матеріал, використовуючи лише чотири натуральні складові, яких в Україні вдосталь: кострицю технічних сортів конопель, гашене вапно, мінеральні домішки та воду.

Сергій Коваленков, власник, CEO, засновник:

Ніщо не передвіщало "зустрічі" з коноплею

"Спочатку нічого не передвіщало "зустрічі" з коноплею, — посміхається засновник компанії Сергій Коваленков. — Усе сталося зовсім випадково і почалося із трохи, здавалося б, сумної історії. Декілька років тому мені запропонували роботу проектним менеджером у традиційній будівельній компанії Австралії. Я вже пройшов усі етапи співбесіди і прилетів до країни, коли виявилося, що працівник, замість якого мене наймали, передумав іти з компанії.

Але доля звела мене з людиною, яка займалася вирощуванням і переробкою технічних конопель у тому регіоні. Мені запропонували взяти участь у будівництві пілотного будинку з конопель, і я відразу ж погодився. Так я вперше почав працювати з цим екоматеріалом".

Після п'ятирічної роботи у сфері екобудівництва з конопель в Австралії, Швейцарії та Франції минулого року Сергій вирішив започаткувати справу в Україні.