СІМ ПРОМЕНІВ

Get Adobe Flash player

Психологічні ігри - Львів

Що таке психологічні ігри?

Що таке психологічні ігри?

Настільні психологічні ігри (або трансформаційні ігри) є порівняно новим інструментом роботи з психікою людини, який встиг зарекомендувати себе як абсолютно безпечний, найменш травматичний та при цьому достатньо ефективний спосіб звернутись до тої прихованої, витісненої інформації, емоцій, почуттів, страхів та переживань, що містяться в людській підсвідомості.

Трансформаційна гра орієнтована на роботу з особистими запитами учасників, і направлена на знаходження оптимальних рішень та подолання особистісних криз та складних ситуацій, а також на досягнення персональних цілей учасників.

Говорячи простою мовою, трансформаційна гра – це певний мікс групової психотерапії, елементів коучингу та гри, з додаванням концептуальної (іноді езотеричної чи містичної) складової.

Кожна гра відображає світогляд свого автора і «тяжіє» до одного з 3 напрямків: психологія, коучинг або езотерика. Тобто, на ту саму тему (наприклад – відносини), може бути 3 гри, одна з яких – про почуття і контакт, друга – про планування і вибір, третя – про енергії та місію.

Детальніше...

Повелитель бажань

19 лютого - Психологічна гра "Повелитель бажань"

Дата наступної гри – 19.02.2017

Дата наступної гри – 06.11.2016

Дата наступної гри – 26.06.2016

Дата наступної гри – 15.04.2016

VI Езотеричний форум

 

Кількість учасників –  5-7 чоловік

Тривалість – 3-3,5 год

Де: центр, біля проспекту Шевченка.

З собою бажано мати листочки і ручки.

Оргвнесок - 200 гр

 

 Ця гра для того, хто хоче змінити своє життя і змінитися сам. Підходить всім, навіть якщо Ви просто хочете для розваги пограти в настільну гру в хорошій компанії.

Для кожного з учасників гра відображає зріз його життя на момент "тут і зараз": що людина зараз проживає, який у неї зараз життєвий алгоритм.

Гра дає підказки.  Гра показує, що можна зробити в момент "тут і зараз" щоб змінити життя.

Відкривається нова інформація, пов’язана із ЗАПИТОМ людини. Гра допомагає просунутися у вирішенні свого питання. 

Трансформаційна психологічна настільна гра «Повелитель бажань» – допомагає людині дуже м’яко торкнутися своєї психіки, щоб трохи ближче познайомитися з собою справжньою.

Вона може допомогти побачити себе з іншого боку, зрозуміти як свої неефективні так і успішні стратегії, знайти ресурси у своєму житті і зрозуміти, як їх використовувати. Зрозуміти, чи хоче людина насправді змінити щось у своєму житті, і якщо так, то отримати ІМПУЛЬС ДО ЗМІН.

Гра створена консалтинговою спільнотою "Сім Променів" (Львів).

Детальніше...