7 Rays Radio

  Indra - Top Clearance Soul Ground

Вхід на сайт

П’ЯТНАДЦЯТЬ ПРАВИЛ ТВОРЕННЯ ФОРМ

П’ятнадцять етапів конструювання і

осадження мислеформ в творчій медитації

Трактат про космічний вогонь, т.2., ст. 996-1026

Ці правила мають езотеричну природу, і людині як конструктору та втілювачу задуму, необхідно пам’ятати, що термінологія їх є повністю зрозумілою лише для того, хто має ключ, бентежачи і заплутуючи того, хто ще не накопичив достатнього досвіду в сфері свідомої концентрації думки. Учаснику Творчої медитації (ТМ) важливо знати, що все тут викладене адресоване тому, хто спрямовує свої помисли з метою допомоги еволюційному розвитку (як індивідуальному, так і колективному, суспільному та загальнолюдському) і да­ється з точки зору Надсистеми-Душі (Вищого Я). Засвоївши ці два положення, він виявить в цих правилах багато того, що приведе його в результаті до внутрішнього просвітлення.

Детальніше...

НАУКА АНТАХКАРАНИ – ОСЯЙНОГО МОСТУ

“Промені і посвячення”, ст.442-525

Двоїсте життя в процесі Посвячення    

Побудова антахкарани – осяйного мосту

Природа антахкарани

Міст між трьома аспектами розуму

Міст як засіб вирівнювання

Процес побудови

Шість стадій процесу побудови

Сім променевих методів процесу побудови

 

Двоїсте життя учня на ментальному плані. Важливість візуалізації при побудові антахкарани. Побудова антахкарани. Відмінність сутратми від антахкарани. Дві точки закріплення Душі в тілі. Природа антахкарани. Потрійна нитка. Міст між трьома аспектами розуму. Нитка життя, нитка свідомості і нитка творчості: їх проекція і з’єднання з абстрактним розумом. Три аспекти розуму на ментальному плані: нижчий конкретний розум, син розуму – душа і абстрактний розум. Сім станів ментальної обізнаності людини. Три головних стани свідомості: Шамбала, Ієрархія і людство. Антахкарана як засіб вирівнювання. Шість стадій процесу побудови антахкарани. Сім променевих методів процесу побудови.

Детальніше...

ПРАВИЛА ДЛЯ КАНДИДАТІВ

“Посвячення людське і Сонячне”, с.192-208

Існують афоризми і настанови, які кандидат на Посвячення повинен вивчати і виконувати. Є велика різниця між термінами “прагнучий до Шляху" і “кандидат на Посвячення". Той, хто прагне, тягнеться до учнівства, абсолютно не зобов’язаний займати ту ж позицію і підкорятися тій же дисципліні, що і кандидат на Посвячення, він може йти по Шляху Випробування стільки часу, скільки захоче. Людина ж, яка прагне до Посвячення, знаходиться в іншому становищі, і як тільки стає кандидатом, змушена підпорядкувати своє життя певним правилам і режиму, необов’язковим для прагнучого. Тут викладено 14 правил, складених з ряду настанов, що ведуть до першого Посвячення.

Детальніше...