ВЧЕННЯ ПРО СІМ ПРОМЕНІВ

OES_Soniachnoyi_Systemy.jpg

Вступ

Астрологія[1] (від astro і logos “вчення”) – наука, яка вивчає дію небесних тіл на характер людини і її прояв у фізичному світі. Астрологія – душа астрономії, з її допомогою пояснюються наявні в людстві відмінності. Вона показує роботу певного закону причини-наслідку: “що посієш, те і пожнеш”. Астрологія ділиться на сім основних гілок – езотеричну, натальну, медичну, хорарну, національну, астрометеорологічну і духовну. Астрологія – древня наука, і можна припустити, що їй навчав ще 200 тисяч років Ману, який відповідав за четверту (попередню) расу. Зловживання цією наукою тими, хто використовував її лише для власної вигоди, принесло стільки шкоди, що в XIXстолітті ключ до істинної астрології був фактично втрачений усіма, за винятком Посвячених.

Детальніше...

ЗМІСТОВИЙ МОДУЛЬ І.  АСТРОКОСМОСХЕМА

 

КІЛЬКА  ВСТУПНИХ  ЗАУВАЖЕНЬ

 

Побудова астрокосмосхеми належить до розділу натальної астрології. Натальна астрологія дає можливість людині глибше зрозуміти себе саму, виявити свій вроджений потенціал: свою силу, слабкості, схильності і можливості. Натальна карта – це серія математичних обчислень з врахуванням місця, часу і дати народження людини про розташування небесних тіл (Сонця, Місяця і планет) в знаках Зодіаку на момент народження. В астрології розташування і рух планет є дзеркалом впливу на земні події, і на карті людини ми бачимо дзеркало, яке відображає імовірні події в минулому і тенденції в теперішньому і майбутньому. Вплив енергопотоків від небесних тіл при взаємодії з вільною волею людини створює розгортання подій в реальному житті. Енергії від планет створюють сприятливі або ж протиборчі тенденції в кожній життєвій ситуації, але остаточний вибір завжди залишається за людиною. Оскільки планетні якості в карті людини вказують напрямки зовнішніх життєвих обставин, то для середньої людини вони означають фатум і доленосність, обумовлюючи життя і контролюючи мотивації. Для людини духовно спрямованої знання про астрологічні впливи дають  можливість усвідомити різні рівні власного реагування на ці впливи.

 

Великий Зодіак і Малий Зодіак

І.  Наша Галактика в Космосі

Галактика — гігантські (до сотень мільярдів зірок) зоряні системи, утримувані силами гравітації. Закон гравітації (gravitation) є одним з відгалужень універсального Закону Тяжіння (attraction).

Наша Сонячна Система розташована на периферії Галактики Чумацький Шлях (MilkyWay). Спіральні галактики типу Чумацького шляху, плоскі за формою, у центрі старі зірки, оточені молодими зірками, зібраними в “руки або рукави” – спіралі. Руки спіральних галактик містять газ і пил, з яких формуються нові зірки. Більшість галактик зібрана в кластери, які містять від кількох до тисяч галактик.  На початку ХХІ ст. виявлено, що практично в центрі кожної галактики знаходиться чорна діра, яка відіграє ключову роль у генезисі галактик. Наша Сонячна Система розташована в спіралі Оріона. Відстань від Сонячної системи до ядра (центру) Галактики близько 26 тисяч світлових років або 8 тисяч парсеків.

Детальніше...

Якості Знаків Зодіаку, хрести, стихії 

В астрології Зодіакальні Знаки і планети позначаються відповідними символами (див. таб. нижче). Ця символьна система має древнє алхімічне походження, деталі якого в нашому навчальному курсі не вивчаються.

Кожен Зодіакальний Знак має свою планету-управителя, тобто ту планету, котра фокусує його енергію в межах нашої Сонячної Системи і передає її на Землю.

Детальніше...

  Якості знаків зодіаку – чотири рівні прояву

ОВЕН

активність, починання

* На найнижчому рівні – Повна відсутність самодисципліни, нездатність керувати своїми енергіями та емоціями; егоїзм, жорстокість, грубість, черствість, страхи, комплекси. Приносить в жертву інтереси інших людей в ім’я своїх егоїстичних інтересів.

* На другому рівні – Енергетичний авантюрист; має дивні ідеї, які є неефективними, тому що його запал швидко проходить. Відсутність гнучкості. Жертва, цап-відбувайло.

* На третьому рівні – Втілення нових ідей; велика концентрація волі та уваги; чесність, благородство, безстрашність, мужність, гнучкість. Ініціатор, першовідкривач.

* На найвищому рівні – Приборкання в собі дисгармонійних енергій завдяки величезному самоконтролю. Добровільна жертва, що приноситься заради нового порядку, нового світу.

-------------------------------------------------------------------------

ТІЛЕЦЬ

наполегливість, накопичення

* На найнижчому рівні – Впертість, жадність, користолюбство, агресія.  Прихильник класової боротьби та боротьби за виживання, асоціальний. Зацікавлений лише матеріальним.

* На другому рівні – Опір до змін (консерватизм), бюрократизм. Лінь, ревнощі. Важко пристосовується до нового середовища, недовіра до всього нового. Вважає що в світі дефіцит матеріальних ресурсів, інтенсивно бореться за них.

* На третьому рівні – Терплячість, працелюбність, витривалість, усвідомлення потреби в змінах, емпатія, сприйнятливість до тонких психологічних процесів та явищ. Оригінальні і несподівані рішення зі створення форм. Живе за принципом: для кожного є місце в світі. Все повинне бути правильно, функціонально і гарно: від меблів до дітей.

* На найвищому рівні – Духовність, непохитність, надійність. Усвідомлення і відживання застарілих програм свідомості. Матеріалізує психічні явища, надає їм форми. Просвітництво для прогресу людства. В усьому має бути гармонія та доцільність. Відчуття високого у найбільш матеріальному. Творить із хаосу красу форм.

----------------------------------------------------------------

Детальніше...

Характеристика дванадцяти домів

Дванадцять домів характеризують 12 сфер людського життя.

І-ий дім. Фізичне тіло людини, особистість, всі справи, які стосуються нас як особистості. Зовнішність, схильності, спосіб самовираження.

Справи першого дому: початок справ, особистісна зацікавленість, мотиви особистісної активності.

Детальніше...

 Дванадцять домів і дванадцять сфер життя людини

Дім – це сфера життя, фундаментальна ділянка проявів людини і світу. Кожен дім (сфера життя) реалізовується через якості того Знаку Зодіаку, в якому розташований дім. Тобто, дім забарвлений якостями того знаку Зодіаку, в якому він розміщений.

Детальніше...

Типи і функції домів в натальній карті людини

Рінодомна система домів. Розташування першого дому в натальній карті збігається із знаком Зодіаку, в якому перебуває Сонце (незалежно від того, в якому конкретно градусі знаку перебуває Сонце). Наприклад, навіть якщо Сонце в  момент народження розташоване навіть в 25  градусі Тільця, то перший дім почнеться все-одно з першого градусу Тільця. В рівнодомній системі кожен астрологічний дім займає сектор 30º, тобто дім за своїм розміром рівний знаку.

Детальніше...

Планети і езотерична будова людини

Планети в гороскопі – це принцип енергії відповідної якості.

Вони представляють в гороскопі активний початок, певний енерго-інформаційний вплив на характер, обставини життя і можливості людини.

Астрологія також вивчає цикли небесних планет і космічних подій в тому вигляді в якому вони відображені на землі. Рух і цикли  планет – це великий космічний годинник який веде свій відлік часу. Космічні часові цикли прояснюють повсякденні плутанини в житті людини і допомагають синхронізувати життя у відповідності із циклами Космосу.

Детальніше...

Характеристика планетних якостей, циклічність і ретроградність планет

Сонце – представляє принцип особистісної волі, характер життєвого духу, життєвої позиції.

Сонячні та місячні затемнення (х-ка їх впливу)

Крім того Сонце і Місяць розглядаються в контексті сонячних та місячних затемнень. Сонячні та місячні затемнення представляють піки розрядів енергій, які характеризують розвиток майбутніх подій протягом тривалого відрізку часу. Езотерично затемнення завжди залишає слід у свідомості та житті людини.

Детальніше...

•   Психологічні заняття 

Психологічний клуб

"Сім Променів"

запрошує на свої зустрічі:

 Це зустрічі для тих, кого

цікавить ... читати далі >>>