Get Adobe Flash player

Ваші ідеї та проекти

Ваші ідеї та проекти

Коментарі  

-1 # Александр 13.10.2016, 19:49
Здравствуйте, у меня есть идея для проекта по созданию технологическог о процесса производства электроэнергии экологически чистым способом. Не нужно ископаемое топливо, не нужна вода , не нужно солнце, идея простая технологии существуют которые понадобятся, надо проработать механику, и провести детализацию масштабы производства любые без ограничения. Цена идеи 1 000 000 евро, .Жду вашего ответа с уважением Дроздов Александр Викторович. моб+38095912847 9 предлагаю использовать генераторы от ветро станций-это будет сто генераторов на одной улице, улиц будет десять с права и с лева и это только одно крыло их два в один этаж если не хватит можно достроить. Один уровень - это 4000 генераторов, второй - 4000 и.т. После установки первой сотни генераторов можно давать электроэнергию потребителю и продолжать строительство. Остальная информация после договора, если-это интересно vorld@i.ua
Відповісти
0 # angelique 20.06.2016, 08:46
Інтернет-проект "Біржа вторресурсів".

Метою "Біржі вторресурсів" є допомога у правильному використанні вторинних ресурсів до того, як вони потраплять на сміттєзвалище. Частка цінної сировини у побутових відходах часом становить до 80%. Ефективність сортування відходів на сміттєзвалищі (коли всі відходи змішані) в рази менша, ніж коли відходи сортуються відразу при утворенні.

Якщо держава досі (2016 рік) не може організувати збір і переробку вторинної сировини, то це можуть зробити люди. Саме для цього призначений інтернет-проект "Біржа вторресурсів".

Розміщайте тут оголошення про наявність у вас вторсировини (пластик, скло, папір, метали тощо), а також розміщайте оголошення про підприємства, які займаються збором і переробкою вторсировини.

"Біржа вторресурсів" 7promeniv.com.ua/povodzhennia-z-vidkhodamy/sytuatsiia-u-lvovi/birzha-vtorresursiv
Відповісти
0 # angelique 24.06.2015, 19:50
Ще з середини березня 2015 у місті Лева стартував збір непридатної та застарілої техніки для подальшої переробки: комп’ютерів, телевізорів, холодильників тощо, котрі, як і елементи живлення чи лампи, містить небезпечні для довкілля складники. Розпочався цей пробний збір на Сихові –найбільшому спальному районі міста, де є найбільше концентроване нагромадження побутового не потребу. Нині ж про попередні підсумки проведеної роботи прозвітували керівники двох приватних підприємств – «Еко-тех-Україн а» та «Дубровська».
15 та 22 березня і 7 та 9 квітня на Сихові працюватимуть пересувні приймальні пункти. Перший та другий працюватимуть з 10.00 до 12.00 біля ТЦ «Іскри» та ринку «Санта-Барбара» , третій – з 13.00 до 15.00 біля верхнього «Шувару».

Туди можна приносити непотрібне обладнання, зокрема, телевізори, комп’ютери, електрочайники, принтери, факси, порохотяги, клавіатури, мікрохвильовки тощо.

Про вивезення габаритної та важкої техніки можна домовитись із представниками підприємств заздалегідь, зателефонувавши за номерами: 067 859 03 23, 050 371 04 51, 245-26-89.

«Відпрацьована техніка на смітнику – це бомба сповільненої дії, яка в майбутньому принесе величезну шкоду не лише нам і довкіллю, а й кільком наступним поколінням. На жаль, люди не завжди розуміють це», – зазначає Борис Денис з ПП «Еко-тех-Україн а». Представники підприємств додають – навіть у майбутньому така утилізація для мешканців буде безкоштовною, адже в іншому випадку це відлякуватиме потенційних надавачів відпрацьованої техніки, які звикли викидати її на смітник.

Як відзначають також в міському управлінні екології та благоустрою, пробне збирання в Сихівському районі Львова із встановленням тимчасових пересувних пунктів показало, що така організаційна форма збору відходів електронного та електричного обладнання має право на подальше існування. Нині відбувається пошук шляхів для якомога ефективнішої реалізації системи, однак максимальні результати будуть отримані лише за тісної співпраці з комунальними підприємствами та ОСББ.

ua-ekonomist.com/9562-u-lvov-pozbavlyayutsya-vd-elektronnogo-bruhtu.html
Відповісти
0 # angelique 24.06.2015, 19:46
Люмінісцентні лампи у місті планують збирати та утилізовувати вже до кінця року. За словами начальника управління екології та благоустрою Львівської міськради Андрія Галушки, частково обладнання для налагодження збору та утилізації у Львові люмінісцентних ламп вже закупили. Решту обладнання мають придбати найближчим часом. Планується, що лампи збиратимуть спеціально обладнані автомобілі. Місто надаватиме мешканцям графік коли та в якому районі можна здати відходи. Такі лампи у Львові не лише збиратимуть, але і будуть утилізовувати.

tvoemisto.tv/news/rtut_batareyky_energooshchadni_lampy_ta_tehnika_kudy_zdaty_u_lvovi_68846.html
Відповісти
0 # angelique 24.06.2015, 19:45
Ртуть.
Якщо у вас вдома є ртутні термометри, або інші ємності із ртуттю – саме час їх позбутися. Дивно, але у Львові чимало мешканців в будинках, підвалах та гаражах мають «спадщину», яка залишилася після розпаду радянського союзу – тоді люди вірили у те, що ртуть можна продати за ціною золота. Тоді за ціною золота її ніхто не купив, а небезпечний рідкий метал так і залишився стояти на горищах та у підвалах. Тримати ртуть вдома не варто – вона Вам навряд чи знадобиться, а можливість розбити бутель з токсичним металом завжди є.
Здати «рідке срібло» можна у робочі дні з 9:00-18:00 в міське управління з надзвичайних ситуацій за адресою Стефаника, 4. "Щороку тут збирають від 30 до 100 кілограмів ртуті", - каже начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Львівської міської ради Віктор Іваніцький. Приймають тут як метал, закритий у герметичні ємності, так і ртуть, до прикладу, із розбитого термометра. Щоби здати ртуть з розбитого термометра – потрібно зібрати метал у бутель, та залити його водою – це зупинить випаровування небезпечного металу. -

tvoemisto.tv/news/rtut_batareyky_energooshchadni_lampy_ta_tehnika_kudy_zdaty_u_lvovi_68846.html
Відповісти
0 # Angelika 27.05.2014, 09:06
Створення національного центру поводження з відходами

Мета: Впровадження оптимального поводження з відходами у всіх селах та містах України та зменшення негативного впливу життєдіяльності людини на навколишнє середовище і на здоров’я людей. Повна прозорість дій чиновників та розподілу коштів в галузі екології та поводження з відходами. Створення центрів поводження з відходами у всіх регіонах України.

Пропоную створити у Львові регіональний центр поводження з відходами та екології .

Діяльність центру:
- координація діяльності різних підприємств та організацій в галузі поводження з відходами та екології.
- збір та висвітлення інформації про ситуацію з поводженням з відходами та про методи та пропозиції щодо покращення ситуації; створення інтерактивного всеукраїнського інтернет ресурсу з питань практичної екології та поводження з відходами; збір та висвітлення інформації про розподіл державних коштів в галузі екології та поводження з відходами;
- створення пункту з прийому всіх видів вторсировини у Львові та створення інформаційного центру для населення.
- розробка листівок та інформаційних матеріалів для населення з питань поводження з відходами, сортування сміття та екології.
- створення та впровадження пілотних інноваційних проектів з сортування сміття населенням підприємствами, оптимізація вже існуючих систем роздільного збору сміття. Зокрема, організувати роздільний збір органічних (мокрих) відходів, сухих відходів (папір, пластик, скло та ін.) і відходів, що не підлягають переробці.
- сприяння побудові сміттєсортуваль них підприємств у Львові та області як найбільш доцільних в галузі поводження з вторсировиною з точки зору екології. Адже від першого етапу – сортування сміття – прямо залежить кількість сміття яка потрапить на переробку чи на сміттєзвалище.
- збір інформації про українські та закордонні інноваційні технології в галузі поводження з відходами та впровадження пілотних проектів;

Що потрібно для проекту. На першому етапі проекту потрібно:
- приміщення для інформаційного центру і для організації пункту прийому втор сировини;
- оргтехніка та канцелярські товари;
- інтернет та мобільний зв'язок;
- зарплата організатору, помічнику та працівнику пункту прийому;
- оплата за створення та підтримку інтернет-ресурсу;
- оплата проїзду та інших витрат пов’язаних зі збором інформації та поїздкою на різні підприємства і організації у Львові та по Україні; оплата витрат пов’язаних з організацією зустрічей, круглих столів та семінарів.

Етапи проекту:
1 створення всеукраїнського координаційного інформаційного центру поводження з відходами
2 збір та висвітлення інформації по поводженню відходів в Україні
3 впровадження оптимальної системи поводження з відходами на всій території України
- створення прозорого інтернет ресурсу зі всіх питань що стосуються поводження з відходами
- створення пунктів прийому всіх видів втор сировини
- інформаційні кампанії для населення
- впровадження роздільного збору відходів та оптимізація вже існуючого
- побудова сміттєсортуваль них заводів як найбільш екологічно доцільних при поводженні з відходами
- оптимізація мережі підприємств з переробки відходів
- популяризація методів зменшення утворення відходів та зменшення небезпечного впливу відходів на навколишнє середовище
Відповісти
0 # angelique 09.06.2013, 12:20
нове життя пластикових пакетів http://stranamasterov.ru/node/84187
Тапочки, сумочки та шапочки
Відповісти
0 # Guest 12.05.2013, 15:08
Житель Рівненщини винайшов технологію переробки гуми та покришок на газ та рідке паливо www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=13911
Відповісти
0 # Guest 30.04.2013, 12:10
Інтернет-сторін ка про утилізацію відпрацьованих батарейок http://www.batteryrecycling.inf.ua/index.htm

Скриньки для відпрацьованих батарейок:
м. Львів - Магазин "Батарейка", пр. Свободи, 1/3.
Відповісти
0 # Guest 30.04.2013, 11:25
У Ніжині (Чернігівська область) люди вже 10 років сортують сміття. Приклад пункту прийому вторсировини. Відібрані тут пластик везуть на Полтавщину та Київщину, скло – до Харкова і на Луганщину http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1462642
Відповісти
0 # Guest 30.04.2013, 11:10
Міжмуніципальни й проект поводження з твердими побутовими відходами - Тульчинська міська рада (Вінницька область) http://tulchyn-rada.org.ua/TPV
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Радіо "Сім Променів"

Загрузка ...