Get Adobe Flash player

Львівська область

Поводження з відходами - Львівська область

Пункти прийому вторсировини у Львові тут >>>

Додавайте інформацію про пункти прийому вторсировини та ін. у Львівській обл. ВНИЗУ В КОМЕНТАРЯХ 

 

Коментарі  

0 # angelique 23.01.2017, 19:36
При сортуванні. Відходи потрапляють в завантажувальни й бункер, який подає їх в сепаратор барабанного типу зі шнековим механізмом, який розриває пакет, та відділяє дрібну фракцію, більша частина якої і є органікою. Ця дрібна фракція транспортується в сміттевоз, який вивозить її на пресування або захоронення. Після барабану-сепара тора, через антибактерицидн ий захист ТПВ потрапляють в сортувальну кабіну з конвеєром обладнанним сортувальними постами. Від вісьми до 16 постів для сортування, де кожен сортувальник відбирає свою фракцію. ПЕТ по кольорам, плівку, картон, папір, скло по кольорам. Те, що лишилося та виїхало з кабіни проходить під магнітним сепаратором, який відділяє металеві частини. Після цього потрапляє в сміттевоз і їде на пресування або захоронення. Таким чином в цеху ТПВ перебувають лише той час, який необхідний, щоб вони пройшли через лінію. Така лінія понад чотири роки працює в Золочеві. По їхнім даним з пяти машин ТПВ, на захоронення вони відправляють лише одну. Все решта становить вторинна сировина, яка пресується та відправляється на переробку.
Відповісти
+2 # angelique 27.06.2016, 08:08
Пункт прийому вторсировини в м. Самбір вул, Бачинських 2а: макулатура, металеві банки від напоїв, тарна пляшка, поліетилен! 67 292 0 777 (08.2015)
Відповісти
0 # angelique 07.04.2015, 12:43
Єдина на Львівщині сміттєсортуваль на лінія перетворює відходи у доходи 10.03.2015
Сміттєсортуваль на лінія у Золочеві (Львівська область) приймає близько 100 кубометрів твердих побутових відходів (ТПБ) щодня.

Більше року на єдиному в області об’єкті займаються побутовим непотребом, попередньо відбираючи, пресуючи і відправляючи його на вторинну переробку. З твердих побутових відходів, до складу яких входять папір, картон, харчові рештки, дерево, метал чорний, метал кольоровий, текстиль, скло, шкіра, гума, взуття, камені, фаянс, пластмаса, тільки органіка вивозиться на полігон ТПВ. Згідно з даними, на лінії відсортовується близько 10% вторинної сировини.
Нині сміттєсортуваль на лінія, яка була введена в експлуатацію у жовтні 2013 року, залишається першим успішним прикладом ефективного господарювання бізнесу у сфері поводження з відходами.
Екопроект у Золочеві було реалізовано за кошти приватного інвестора - ТзОВ "Еко Баланс Золочів". Обладнання підприємство придбало на спільному українсько-німе цькому підприємстві "ОЛНОВА", заснованого за участю фірми «HAMMEL». Нині розташована у місті Буськ (Львівська область) компанія займається розробкою, конструюванням, монтажем і введенням в експлуатацію як окремих машин, так і цілих комплексів переробної техніки.
Взято з сайту http://ecotown.com.ua/news/YEdyna-na-Lvivshchyni-smittyesortuvalna-liniya-peretvoryuye-vidkhody-u-dokhody/
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити