ПРОЕКТ "ЛОГОС ТРАДИЦІЇ"

Презентація книги "Вчителі та Шлях"

Презентація книги Чарльза Ледбітера "Вчителі та Шлях"

Запрошуємо на презентацію книги Чарльза Ледбітера "Вчителі та Шлях" Charles Leadbeater (The Masters And The Path)

 

Книга про те, що таке «духовний шлях»; які випробування чекають на того, хто вирішить на нього ступити; хто такі Духовні Вчителі; як сучасна людина може пройти шляхом тієї ж еволюції, що і її попередники.

Коли: 15 березня о 14:00. Вхід вільний.

Адреса: вул. Устияновича, 4, перший поверх, приміщення бібліотеки. Як знайти - за головним корпусом Політехнічного інституту, справа.

 

Уривок з книги в електронному варіанті  ... тут ... 

Замовити книгу поштою можна ... тут ...

У Львові книгу можна замовити за телефонами: 050-7225007  та  067-1297149.

Презентації інших книг  ... тут ...

 

Презентація книги "Становлення внутрішньої людини". 15.11.2013.

 Презентація книги «Становлення внутрішньої людини»

та волонтерського проекту для перекладачів «Створимо Книгу Разом» 

Яка вона, найпрекрасніша перлина? Бажана, таємнича, бездоганна…

Яку книгу можна назвати «перлиною»? Розумну, глибоку, довгоочікувану.

 

 

15 листопада 2013 року у кав’ярні «Штука» (вул. Котлярська, 8) відбулася презентація книги «Становлення внутрішньої людини», четвертого випуску серії книжок «Перлини Софії».

В новому томі вперше «зазвучали» українською мовою тексти Махатми Ганді (переклад Анастасії Дацюк), Франкліна Мерелла-Вольфа (переклад Ангеліни Гусар), Георгія Гурджиєва (переклад Івана Шагова), а також латинський середньовічний анонімний манускрипт «Книга про причини» (переклад Ростислава Паранька), який довший час приписували перу Аристотеля.

В дружній і привітній атмосфері ми розповіли про проект для перекладачів «Створимо книгу разом», про серію «Перлини Софії», торкнулись проблем перекладу.

Цікавими і почесними гостями вечора були Ростислав Паранько (відомий перекладач з латини та давньогрецької. Серед його творчого доробку - «Наодинці з собою» Марка Аврелія, тексти П’єра Абеляра, Ансельма Кентерберійського й інші цінні пам’ятки літератури) та Мар’яна Прокопович (відома перекладачка з італійської та англійської. Серед її творчого доробку переклади романів У.Еко, І.Кальвіно, Дж.Джойса, Ч.Павезе, Л.Піранделло та ін.) Вони поділилися власним досвідом з молодими професіоналами, які переклали тексти для книги «Становлення внутрішньої людини».

 Ми привітали перекладачів-учасників 2012-2013 творчого року ініціативи «Створимо Книгу Разом» з їх професійним дебютом сертифікатами та подарували книги з їх перекладами. Кожен учасник поділився власним досвідом та враженнями від перекладацької роботи та нашої співпраці.

На презентації можна було ознайомитися з каталогами робіт та біографією відомого італійського художника Еліо де Луки, картина якого прикрасила обкладинку книги «Становлення внутрішньої людини», а також з попередніми томами серії «Перлини Софії» і перекладеними текстами.

На згадку про вечір ми подарували всім брошурку з цитатами із книги та інформацією про наш проект.

 

Дякуємо всім, хто завітав на наш вечір. Читайте перлини світової духовної мудрості рідною мовою! 

 

 

Чарльз Ледбітер «Вчителі та Шлях» - презентація

Презентація книги

Чарльза Ледбітера «Вчителі та Шлях»

Проект «Логос Традиції» представляє книгу  Чарльза Ледбітера "Вчителі та Шлях". 

Книга «Вчителі та Шлях» (The Masters And The Path) про те, що таке «духовний шлях»; які випробування чекають на того, хто вирішить на нього ступити; хто такі Духовні Вчителі; як сучасна людина може пройти шляхом тієї ж еволюції, що і її попередники.

«Вчитель показав мені, як Величні спостерігають за світом: Ціла Земля знаходилася перед нами з усіма її мільйонами душ, у своїй більшості недорозвинених, і через це непомітних; але коли десь серед них виявлявся одинак, що наближався, хай навіть віддалено, до стану, на якому з нього могла би бути певна користь, він бачився серед решти, як світло маяка видніється у темряві ночі. «Тепер ви бачите, – сказав Учитель, – як абсолютно неможливо, щоби хтось залишився непоміченим, з тих, хто принаймні трохи наблизився до можливості прийняття його як випробовуваного». 

Ми не можемо робити нічого іншого з нашого боку, окрім як стійко працювати над покращенням свого характеру й докладати усіх можливих зусиль для вивчення теософських робіт, саморозвитку та розвитку безкорисливої відданості інтересам інших. Пам’ятаймо, як Христос сказав: «Все, що ви зробили меншим братам моїм, ви зробили для мене». Проте доки нас не можна раціонально використовувати, або інакше кажучи, до тих пір, поки сила, що витрачається на нас, не приноситиме саме через наші дії щонайменше такий результат, який можна досягнути в якийсь інший спосіб, то з боку Вчителя це було би порушенням обов’язку залучати нас до тісного зв’язку із Ним».

Детальніше...

Книги "Логосу Традиції" в Індії

КНИГИ  "ЛОГОСУ ТРАДИЦІЇ"  В  ІНДІЇ

Зусиллями наших колег із Теософського Товариства (а саме Головченко Тетяни, на фото) книги видавничо-просвітницького проекту «Логос Традиції» потрапили у січні 2013 року до ашрамів їх авторів у Індії, місто Ченнай >>>>>.

Українська делегація передала у фонд Крішнамурті (Krishnamurti Foundation, Chennai, India) книгу Джидду Крішнамурті «Свобода від відомого» в перекладі Ігоря Карівця.


Наші колеги також побували у місії Рамакрішни (Sri Ramakrishna math, Chennai, India), яку Свамі Вівекенанда заснував на честь його вчителя, та передали другий том серії «Перлини Софії», який включає вибрані статті Свамі Вівекананди «Душа, Бог та Релігія», «Істинна природа людини», «Стадії самоусвідомлення», «Можливості людської свідомості» в перекладі Ангеліни Гусар.

Обидві праці перекладені українською мовою вперше.

 

Презентація "Логосу Традиції" в культурній асоціації "Новий Акрополь". 26.11.2012.

26 листопада 2012 року у Львові в приміщенні Культурної Асоціації "Новий Акрополь" відбулась презентація двох вперше перекладених українською мовою книг.

Переклад здійснено волонтерами просвітницького проекту "Логос Традиції".

1) Книга "Йога-сутри Патанджалі" – один з найдавніших і найповніших трактатів з йоги, написаний в давні часи Патанджалі, перекладений зі санскриту Тибетцем (Джуал Кхулом), та доповнений коментарями Аліси Бейлі. Сутри Патанджалі містять 194 правила, які описують психічну будову людини, допомагають пізнати причини психологічних проблем, дають чітку покрокову інструкцію щодо їх вирішення та висвітлюють 5 перешкод на цьому шляху: егоїзм (відчуття персони), ототожнення, бажання, ненависть, прив'язаність. Слово йога перекладається з санскриту як процес об'єднання нижчої егоїстичної людини з Душею, Вищим в людині. Йога, яку описує Патанджалі, називається ще Раджа (царська) або Аштанга йога. Аштанга на санскриті означає вісім, що вказує на вісім сходинок до Звільнення.

2) Книга Джидду Крішнамурті "Свобода від відомого. Перша і остання свобода" - роздуми визначного духовного наставника про важливість вміння усвідомлювати навколишню дійсність і про те, як жити в цьому світі цілісно і творчо.

Фоторепортаж з презентації: