ПРОЕКТ "ЛОГОС ТРАДИЦІЇ"

Презентація книги "Становлення внутрішньої людини". 15.11.2013.

 Презентація книги «Становлення внутрішньої людини»

та волонтерського проекту для перекладачів «Створимо Книгу Разом» 

Яка вона, найпрекрасніша перлина? Бажана, таємнича, бездоганна…

Яку книгу можна назвати «перлиною»? Розумну, глибоку, довгоочікувану.

 

 

15 листопада 2013 року у кав’ярні «Штука» (вул. Котлярська, 8) відбулася презентація книги «Становлення внутрішньої людини», четвертого випуску серії книжок «Перлини Софії».

В новому томі вперше «зазвучали» українською мовою тексти Махатми Ганді (переклад Анастасії Дацюк), Франкліна Мерелла-Вольфа (переклад Ангеліни Гусар), Георгія Гурджиєва (переклад Івана Шагова), а також латинський середньовічний анонімний манускрипт «Книга про причини» (переклад Ростислава Паранька), який довший час приписували перу Аристотеля.

В дружній і привітній атмосфері ми розповіли про проект для перекладачів «Створимо книгу разом», про серію «Перлини Софії», торкнулись проблем перекладу.

Цікавими і почесними гостями вечора були Ростислав Паранько (відомий перекладач з латини та давньогрецької. Серед його творчого доробку - «Наодинці з собою» Марка Аврелія, тексти П’єра Абеляра, Ансельма Кентерберійського й інші цінні пам’ятки літератури) та Мар’яна Прокопович (відома перекладачка з італійської та англійської. Серед її творчого доробку переклади романів У.Еко, І.Кальвіно, Дж.Джойса, Ч.Павезе, Л.Піранделло та ін.) Вони поділилися власним досвідом з молодими професіоналами, які переклали тексти для книги «Становлення внутрішньої людини».

 Ми привітали перекладачів-учасників 2012-2013 творчого року ініціативи «Створимо Книгу Разом» з їх професійним дебютом сертифікатами та подарували книги з їх перекладами. Кожен учасник поділився власним досвідом та враженнями від перекладацької роботи та нашої співпраці.

На презентації можна було ознайомитися з каталогами робіт та біографією відомого італійського художника Еліо де Луки, картина якого прикрасила обкладинку книги «Становлення внутрішньої людини», а також з попередніми томами серії «Перлини Софії» і перекладеними текстами.

На згадку про вечір ми подарували всім брошурку з цитатами із книги та інформацією про наш проект.

 

Дякуємо всім, хто завітав на наш вечір. Читайте перлини світової духовної мудрості рідною мовою!