ПРОЕКТ "ЛОГОС ТРАДИЦІЇ"

Чарльз Ледбітер «Вчителі та Шлях» - презентація

Презентація книги

Чарльза Ледбітера «Вчителі та Шлях»

Проект «Логос Традиції» представляє книгу  Чарльза Ледбітера "Вчителі та Шлях". 

Книга «Вчителі та Шлях» (The Masters And The Path) про те, що таке «духовний шлях»; які випробування чекають на того, хто вирішить на нього ступити; хто такі Духовні Вчителі; як сучасна людина може пройти шляхом тієї ж еволюції, що і її попередники.

«Вчитель показав мені, як Величні спостерігають за світом: Ціла Земля знаходилася перед нами з усіма її мільйонами душ, у своїй більшості недорозвинених, і через це непомітних; але коли десь серед них виявлявся одинак, що наближався, хай навіть віддалено, до стану, на якому з нього могла би бути певна користь, він бачився серед решти, як світло маяка видніється у темряві ночі. «Тепер ви бачите, – сказав Учитель, – як абсолютно неможливо, щоби хтось залишився непоміченим, з тих, хто принаймні трохи наблизився до можливості прийняття його як випробовуваного». 

Ми не можемо робити нічого іншого з нашого боку, окрім як стійко працювати над покращенням свого характеру й докладати усіх можливих зусиль для вивчення теософських робіт, саморозвитку та розвитку безкорисливої відданості інтересам інших. Пам’ятаймо, як Христос сказав: «Все, що ви зробили меншим братам моїм, ви зробили для мене». Проте доки нас не можна раціонально використовувати, або інакше кажучи, до тих пір, поки сила, що витрачається на нас, не приноситиме саме через наші дії щонайменше такий результат, який можна досягнути в якийсь інший спосіб, то з боку Вчителя це було би порушенням обов’язку залучати нас до тісного зв’язку із Ним».

Чарльз Ледбітер (C.Leadbeater) – західний духовний мислитель, був одним із лідерів міжнародного Теософського товариства, а також єпископом Ліберальної католицької церкви.

Більшість його книжок перекладено різними мовами, та не було жодної книги Ледбітера українською.

Замовити книгу поштою можна тут >>>>>.

У Львові книгу можна замовити за телефонами: 050-7225007  та  067-1297149.