ВЕЛИКА ЕЗОТЕРИЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

 Езотерична енциклопедія

список термінів

А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  

Ї   Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С 

Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я

 


  VoLt - Circadian Cycle

 

Pdf, PowerPoint, Excel, Video

Вставка документу pdf з гугл драйв: в правому верхньому куті натиснути на вертикальні три крапки "інші дії" - "відкрити в новому вікні". Потім у новому відкритому документі знову у правому верхньому куті натиснути на вертикальні три крапки "інші дії" - "вставити елемент". Скопіювати і вставити на сторінку свого сайту отриманий код.

.

.

.

.

.

.

Вставка документу word через гугл документи: в лівому верхньому куті натиснути "файл" - "опублікувати в інтернеті". Скопіювати і вставити на сторінку свого сайту отриманий код.

.

.

.

Вставка excel з гугл драйв:  в лівому верхньому куті натиснути "файл" - "опублікувати в інтернеті". Скопіювати і вставити на сторінку свого сайту отриманий код.

.

.

.

Вставка файлу PowerPoint з гугл драйв. В правому верхньому куті натиснути на вертикальні три крапки "інші дії" - "відкрити в новому вікні". Потім у новому відкритому документі знову у правому верхньому куті натиснути на вертикальні три крапки "інші дії" - "вставити елемент". Скопіювати і вставити на сторінку свого сайту отриманий код. .

.

.

.

Вставка відео mp4 з гугл драйв: в правому верхньому куті натиснути на вертикальні три крапки "інші дії" - "відкрити в новому вікні". Потім у новій відкритій сторінці знову у правому верхньому куті натиснути на вертикальні три крапки "інші дії" - "вставити елемент". Скопіювати і вставити на сторінку свого сайту отриманий код.

.

.

.

OneDrive вбудувати на сайт: