Get Adobe Flash player

Екологічна продукція

Еко-магазини Львова: косметика, безпечна побутова хімія тощо — тут >>>

Інша еко продукція

Екологічна продукція

Заміна одноразовим поліетиленовим пакетам

• Багаторазові торби, пакети 

SVOЯ TARA, Львів - багаторазова тара з тканини, для продуктів на вагу.  Виготовляється з відходів виробництва.  www.facebook.com/svoia.tara/

 

Еко-магазини Львова

Еко-магазини Львова

Інтернет-магазин еко-товарів "Безпечна побутова хімія" www.eco.lviv.ua

Самовивіз з магазину на ринку "Південний" (м.Львів), та з магазину на вул Гавришкевича (м.Львів).  Кур'єрська доставка в межах мікрорайону Левандівка - безкоштовна.

Безпечні пральні порошки, косметика, натуральні мила, масажні та ефірні олії.

 • Магазин "Екотовари" eko-tovari.com.ua  Вул. Куліша, 14. 097-9766376. Косметика, лікувальні засоби та продукти харчування: крупи, хлібці, сухофрукти, масла, чаї. 

• Магазин екотоварів "МАЙЯ" maiya.com.ua   Вул. Осмомисла, 4. (центр, початок вул. Хмельницького). (067) 270-37-68, (093) 231-78-71

Широкий спектр еко-товарів: косметика, еко-підгузники, слінги, еко-сумки, продукти харчування (спеції), аюрведична продукція.

Миття посуду

Екологічні засоби для миття посуду

 • Бамбукова ганчірка

Виявляється, мити посуд можна взагалі без миючого засобу і при цьому чудово відмивати до блиску і «скрипу» не лише тарілки, чашки і вилки, але й жирні сковорідки та каструлі.

Важко повірити, але я переконалася в цьому особисто. Йдеться про так звані «чудо-ганчірочки» з бамбука. З'явилися вони в Україні відносно недавно (у 2014 році мабуть), але той, хто їх перевірив у дії, вже ніколи не буде використовувати щось інше.

Своїми «чарівними властивостями» ганчірочки зобов'язані матеріалу виготовлення — бамбуковому волокну. Це інноваційна розробка японців у текстильній технології. Волокно виготовляють із целюлози, отриманої на першому етапі переробки бамбука. Структура бамбукового волокна така, що жир в мікротрубочках не затримується, а відмінно змивається водою. Антибактеріальні властивості бамбука забезпечують ганчірочці чистоту, вона не закисає, не набирається неприємного запаху.

Детальніше...

Багаторазові підгузники

Багаторазові підгузники - дружні до довкілля

* Новий український виробник дитячих товарів BabyKo (БейбіКо) - Львів.
Багаторазові підгузники і вкладки до них з натуральних матеріалів, тренувальні трусики та  водонепроникні дихаючі пелюшки.

Група у Фейсбуці - www.facebook.com/groups/252406951759418

ЕКО ПУПС - український виробник багаторазових підгузників та товарів для дітей (Київ).
Багаторазові підгузники ЕКО ПУПС -  тут ekopups.ua

Екологічні магазини з товарами без упаковок - Франція

Екологічні магазини з товарами без упаковок - Франція

У Франції набирає популярності мережа магазинів, де немає товарів в упаковці.
Щоб забрати куплене додому, потрібно прийти зі своїм контейнером або використовувати ті, які принесли в магазин інші покупці (спеціально для забудькуватих). Як результат, ті ж самі продукти коштують в цих магазинах на 40% дешевше порівняно зі звичайними супермаркетами. Упаковки-то немає.
У магазині можна купити одну ложку кави або дві скибочки лимона. Рівно стільки, скільки потрібно. І ніхто не задасть зайвих питань! І не доведеться викидати надлишки продуктів. Власники магазинів мережі кажуть, що не придумали нічого нового. Так ходили за продуктами їхні дідусі та бабусі!

А ви ходите в магазин зі своєю тарою? І як враження?

Взято зі сторінки Greenpeace Russia/ Грінпіс Россії

 

Конопля - стратегічна рослина

Конопля - стратегічна рослина

 НА ЗЕМЛІ НЕ ІСНУЄ ВИДІВ ДЕРЕВ ЧИ РОСЛИН З ТАКИМ ЕКОНОМІЧНИМ ТА ЕКОЛОГІЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ ЯК У КОНОПЛІ. БІЛЬШЕ 30000 ПРОДУКТІВ МОЖУТЬ БУТИ ВИГОТОВЛЕНІ З КОНОПЛІ!

Колись конопля була однією з основних сільськогосподарських культур СРСР. Ще у першій половині XX століття посіви коноплі мали стратегічне значення, займаючи друге місце після нафти.

Детальніше...

Екобудинки з коноплі - Україна

Екобудинки з коноплі - Україна

Хемпаер: екобудинки із костриці конопель, вапна, мінеральної добавки та води

Компанія "Хемпаер" виготовляє утеплювач та будівельний матеріал, використовуючи лише чотири натуральні складові, яких в Україні вдосталь: кострицю технічних сортів конопель, гашене вапно, мінеральні домішки та воду.

Сергій Коваленков, власник, CEO, засновник:

Ніщо не передвіщало "зустрічі" з коноплею

"Спочатку нічого не передвіщало "зустрічі" з коноплею, — посміхається засновник компанії Сергій Коваленков. — Усе сталося зовсім випадково і почалося із трохи, здавалося б, сумної історії. Декілька років тому мені запропонували роботу проектним менеджером у традиційній будівельній компанії Австралії. Я вже пройшов усі етапи співбесіди і прилетів до країни, коли виявилося, що працівник, замість якого мене наймали, передумав іти з компанії.

Але доля звела мене з людиною, яка займалася вирощуванням і переробкою технічних конопель у тому регіоні. Мені запропонували взяти участь у будівництві пілотного будинку з конопель, і я відразу ж погодився. Так я вперше почав працювати з цим екоматеріалом".

Після п'ятирічної роботи у сфері екобудівництва з конопель в Австралії, Швейцарії та Франції минулого року Сергій вирішив започаткувати справу в Україні.

Детальніше...

•   Психологічні заняття 

Психологічний клуб

"Сім Променів"

запрошує на свої зустрічі:

 Це зустрічі для тих, кого

цікавить ... читати далі >>>

•   Листівка про поводження з ПЛАСТИКОМ 

 

Завантажуйте та розповсюджуйте інформаційну листівку про поводження з пластиком для Львова та областіДізнатися більше >>