Get Adobe Flash player

Фільми на екологічну тематику

 ФІЛЬМ "ЛОКАЛЬНІ ПІДХОДИ ДО ГЛОБАЛЬНОЇ ШКОДИ" (Франція).

Solutions locales pour un désordre global

(російський переклад).

     Новий документальний фільм жінки-режисера Колін Серро (Coline Serreau) «ЛОКАЛЬНІ ПІДХОДИ ДО ГЛОБАЛЬНОЇ ШКОДИ». (Вона ж автор відомого фільму "ПРЕКРАСНА ЗЕЛЕНА" і «ТРОЄ ЧОЛОВІКІВ ТА НЕМОВЛЯ У КОЛИСЦІ»).
     «На сьогоднішній день існує безліч фільмів-попереджень про можливість екологічної катастрофи. Всі вони не позбавлені сенсу, але хіба не час показати, що з будь-якої ситуації є вихід? Я гадаю, що до глядача слід донести роздуми філософів, економістів чи простих селян, які, усвідомлюючи причини глобальної екологічної, політичної та фінансової кризи, що охопила світ, шукають та знаходять нові шляхи виходу з неї. » Колін Серро.
     Озброївшись камерою, Колін Серро три роки подорожувала по всьому світу, знімаючи чоловіків та жінок, що працюють на землі, а також економістів та інтелектуалів, які разом розмірковують над тим, як залічити рани Землі, чиїм здоров’ям так довго нехтували. Деякі епізоди фільму зняті в Україні.

 

 

 ФІЛЬМ "СМІТТЯ" - "TRASHED"

Разом з Джеремі Айронсом творці цього документального фільму вивчають небезпеку забруднення землі, повітря і води відходами та вплив цього забруднення на харчовий ланцюжок і навколишнє середовище. Стрічка розкриває дивовижні факти, що стосуються серйозної загрози нашому здоров'ю. Вона побудована у формі глобальної розмови між Джеремі Айронсом і жителями нашої планети - від Ісландії до Індонезії. Серед співрозмовників - вчені, політики і прості люди, чиє здоров'я і спосіб життя постраждали від проблеми забруднення навколишнього середовища відходами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

•   Психологічні заняття 

Психологічний клуб

"Сім Променів"

запрошує на свої зустрічі:

 Це зустрічі для тих, кого

цікавить ... читати далі >>>

•   Листівка про поводження з ПЛАСТИКОМ 

 

Завантажуйте та розповсюджуйте інформаційну листівку про поводження з пластиком для Львова та областіДізнатися більше >>