Get Adobe Flash player

Екологічні проблеми та порушення

Пишіть про екологічні проблеми, з якими ви зустрілися (стихійне сміттєзвалище, забруднення води; діяльність, яка забруднює навколишнє середовище).

 

 

Коментарі  

+1 # Rada 21.04.2013, 11:26
Сміттєзвалища в лісі. У нас в селі Перемишлянськог о району в лісі з’являється все більше сміття: в основному пластикові та скляні пляшки, а також пластмасові ємності (пляшки від шампунів, тази). Що робити з цим сміттям? В районному центрі (м.Перемишляни) сміття не сортується, всі відходи викидаються в загальні смітники. radogosta(a)yan dex.ru
Відповісти
0 # Еко-Львів 28.04.2013, 11:09
Цитую Rada:
Сміттєзвалища в лісі. Що робити з цим сміттям? В районному центрі (м.Перемишляни) сміття не сортується

+ В першу чергу, мабуть, потрібно звернутися з цим питанням до голови сільської ради, тому що це входить в його компетенцію (Відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" до повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить вирішення питань збирання, транспортування , утилізації та знешкодження побутових відходів. Відповідно до ст.21 Закону України «Про відходи» до повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить: - організація збирання і видалення побутових відходів, у тому числі відходів дрібних виробників, створення полігонів для їх захоронення, а також організацію роздільного збирання корисних компонентів цих відходів; - сприяння роз'ясненню законодавства про відходи серед населення, створення необхідних умов для стимулювання залучення населення до збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини; (Порядок же здійснення діяльності, пов'язаної із збиранням і заготівлею окремих видів відходів як вторинної сировини визначений ст. 35) )

+ Також потрібно розуміти, що поки в районному центрі чи найближчому місті нема системи роздільного збору відходів, то налагодити його в селі буде важко. Звертайтеся до Перемишлянської міської ради (http://www.peremyshrada.gov.ua ел. пошта: rada_peremys@ukr.net), звернення може бути усним чи письмовим, надісланим поштою (Вимоги до звернення http://www.peremyshrada.gov.ua/041.html), а також можна зветратися до Львівської обласної державної адміністрації http://loda.gov.ua Чим більше запитів від громадян вони отримають, тим більше вірогідності, що це питання почне вирішуватись.

+ Розповсюджуйте серед селян інформаційну листівку про пластик (http://eco-lviv.razom.eu/plastuk/pl_lustivka.html).

+ Організуйте з друзями чи з селянами прибирання лісу від пластикових пляшок, пластик спресуйте, відправте до Львова, коли у Львів буде їхати якась машина (якщо в ній буде місце), у Львові в кожному районі є контейнери для пластикових пляшок.

+ Слідкуйте за ідеями вирішення проблем з пластиком тут http://7promeniv.com.ua/povodzhennia-z-vidkhodamy/vashi-idei-ta-proekty.html
Відповісти
0 # Віталік 04.01.2018, 15:49
Доброго дня!
Можна відкрити пункт прийому і переробки пет пляшок
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити