Get Adobe Flash player

Шукаю однодумців для

Шукаю однодумців для втілення екологічного проекту

 

 

Коментарі  

0 # Guest 09.04.2015, 13:30
Запрошую всіх бажаючих на зібрання по Екопоселенню,що відбудеться 19.04 о 10:00 в Львівській обласній бібліотеці по вул.Пр.Шевченка 13. Контактна особа Роман 0932397474. Більше інформації тут https://vk.com/energoposelennia

Тема: Альтернативна енергетика. Шляхи вирішення.

Це означає, що коло людей для яких це організовано набагато більше ніж екопоселенці. Семінар покликаний показати як український народ може отримати енергетичну і економічну незалежність за дуже швидкий період часу. Організаційна форма, яка це може використати в своїй практиці може будути екопоселення. Автономна незалежність від держави, органічне землеробство і відповідно продукти харчування (2 вражаї на рік), економічна складова концепції, яка дозволяє отримувати кошти для розбудови поселення, все це буде присутнім на цьому семінарі.
Запрошуйте всіх свідомих, і не тільки людей бажаючих жити в екопоселенні.
Відповісти
+1 # Angelika 27.05.2014, 11:39
Створення національного центру поводження з відходами

Мета: Впровадження оптимального поводження з відходами у всіх селах та містах України та зменшення негативного впливу життєдіяльності людини на навколишнє середовище і на здоров’я людей. Повна прозорість дій чиновників та розподілу коштів в галузі екології та поводження з відходами. Створення центрів поводження з відходами у всіх регіонах України.

Пропоную створити у Львові регіональний центр поводження з відходами та екології .

Діяльність центру:
- координація діяльності різних підприємств та організацій в галузі поводження з відходами та екології.
- збір та висвітлення інформації про ситуацію з поводженням з відходами та про методи та пропозиції щодо покращення ситуації; створення інтерактивного всеукраїнського інтернет ресурсу з питань практичної екології та поводження з відходами; збір та висвітлення інформації про розподіл державних коштів в галузі екології та поводження з відходами;
- створення пункту з прийому всіх видів вторсировини у Львові та створення інформаційного центру для населення.
- розробка листівок та інформаційних матеріалів для населення з питань поводження з відходами, сортування сміття та екології.
- створення та впровадження пілотних інноваційних проектів з сортування сміття населенням підприємствами, оптимізація вже існуючих систем роздільного збору сміття. Зокрема, організувати роздільний збір органічних (мокрих) відходів, сухих відходів (папір, пластик, скло та ін.) і відходів, що не підлягають переробці.
- сприяння побудові сміттєсортуваль них підприємств у Львові та області як найбільш доцільних в галузі поводження з вторсировиною з точки зору екології. Адже від першого етапу – сортування сміття – прямо залежить кількість сміття яка потрапить на переробку чи на сміттєзвалище.
- збір інформації про українські та закордонні інноваційні технології в галузі поводження з відходами та впровадження пілотних проектів;

Що потрібно для проекту. На першому етапі проекту потрібно:
- приміщення для інформаційного центру і для організації пункту прийому втор сировини;
- оргтехніка та канцелярські товари;
- інтернет та мобільний зв'язок;
- зарплата організатору, помічнику та працівнику пункту прийому;
- оплата за створення та підтримку інтернет-ресурсу;
- оплата проїзду та інших витрат пов’язаних зі збором інформації та поїздкою на різні підприємства і організації у Львові та по Україні; оплата витрат пов’язаних з організацією зустрічей, круглих столів та семінарів.

Етапи проекту:
1 створення всеукраїнського координаційного інформаційного центру поводження з відходами
2 збір та висвітлення інформації по поводженню відходів в Україні
3 впровадження оптимальної системи поводження з відходами на всій території України
- створення прозорого інтернет ресурсу зі всіх питань що стосуються поводження з відходами
- створення пунктів прийому всіх видів втор сировини
- інформаційні кампанії для населення
- впровадження роздільного збору відходів та оптимізація вже існуючого
- побудова сміттєсортуваль них заводів як найбільш екологічно доцільних при поводженні з відходами
- оптимізація мережі підприємств з переробки відходів
- популяризація методів зменшення утворення відходів та зменшення небезпечного впливу відходів на навколишнє середовище
Відповісти
0 # Ольга 04.09.2014, 14:59
Підтримую вашу ідею! Це справді необхідна ініціатива. На мою думку, варто внести певні корективи щодо діяльності Центру поводження з відходами. Зокрема, одним із пріоритетних завдань мала би стати популяризація системи сортування ТПВ у навчальних закладах населених пунктів: садки, школи, ліцеї, коледжі і т.д. Загалом, була би рада співпрацювати з вами задля вирішення такої важливої проблеми.
Відповісти
0 # angelique 01.11.2014, 18:56
Ольга, дякую за підтримку! Я не назвала "популяризацію системи сортування ТПВ у навчальних закладах" пріоритетною, бо мені здається, що проблема з ТПВ набагато глибша. Тонни сміття накопичуються на сміттєзвалищах щороку не тому, що люди не вміють сортувати (хоч це теж важливо), а тому що держава не забезпечує переробку відходів. В нас на сміттєзвалищах лежать тонни вторсировини - золоті гори (якщо їх розумно використовувати ), а посадовці замість того, щоб працювати на благо країни, працюють на відкати від проектів і гальмують все раціональне. Нащо в селі такому-то уроки сортування, якщо нема куди дівати ці посортовані відходи?
Чим ви займаєтеся? Чи брали участь у якихось еко проектах? Залиште по можливості ваші координати.
Анжеліка
Відповісти
0 # Eco-Lviv 21.04.2013, 10:01
Пропонуємо спільними зусиллями скласти і розповсюдити в містах і селах України листівку про поводження з пластиком http://eco-lviv.razom.eu/plastuk/pl_lustivka.html
Екологічна група сайту "Еко-Львів"

http://eco.leopolis.eu/plastuk/pl_lustivka.html
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити